امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10,000 نفر
منم به عنوان یه عضو کوچیکی از این مجموعه از حمید و ناظرهای سایت تشکر میکنم و چون چند بار تو سفرها و میتینگها حضور داشتم از نزدیک شاهد زحمتهایی که حمید و دوستانی که ناظر سایت هستن میکشن بودم براشون آرزوی سلامتی دارم،واقعا دمشون گرم که بجز زحمت من چیز دیگه ای ندیدم که نصیبشون بشه ولی بازم با جون و دل زحمت میکشن، و در آخر آرزوی سلامتی میکنم برای همه بیمارای ام اس هر کجا که هستن.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : hamid , coffeedot , nahid , hadisss , glassheart , مُنا_منتظر المهدی , یه غریبه , آنا , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
من هم به نوبه خودم از تمام عزیزانی که تو این سایت زحمت میکشند وماها رو دور هم جمع کردن،تا حداقل روحیه ای باشه واسه کسانی که تازه مریض شدن وفکر میکنن خودشون تنها تو این دنیا این مشکلو دارن ولی فقطی وارد سایت و انجمن میشن ببینم تنها نیستن،واقعا کمال. تشکر رو دارم از همگی دست اندرکاران سایت به امید روزی که بگن تمام بیماران صعب العلاج درمان میشن ،ان شاالله
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , hamid , مُنا_منتظر المهدی , nahid , یه غریبه , coffeedot , آنا , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
تشکر از همه دوستان سایت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : glassheart , hamid , hadisss , مُنا_منتظر المهدی , hyd69hyd , nahid , یه غریبه , آنا , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
روزى كه عضو سايت شدم، فكر نميكردم ام اس سنتر بشه جزئى از زندگيم. من خيلى به ام اس سنتر مديونم. بارها هم گفتم. تكرارش، تكرار مكررات ميشه. اما در همين حد، فقط يه نمونه اينكه دوستاى خيليى خوبى بهم داد.
ام اس سنتر خونه همه ماست. هممون براش زحمت ميكشيم. تك تك كاربرا توى موفقيت هاش سهيم هستن.
ممنون كه هستيد دوستاى خوبمBlush
 تشکر شده توسط : hamid , glassheart , hadisss , coffeedot , nahid , آنا , hyd69hyd , siamak.m.h , soheila.f.d , پریا حقیقت پور
مرسی از این که هستی.....................................
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , hamid , یه غریبه , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
تبريك ميگم.ممنون از همتون كه اينقد وقت ميذارين و اينجا رو بخاطر ما سرپا نگه ميدارين
ارزو ميكنم هميشه لباتون بخنده و دلتون شاد باشه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , glassheart , coffeedot , hamid , آنا , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻢ ﭼﻮﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﻛﺸﻮﺭ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻧﺪاﺭﻡ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ اﺯ ﭼﺖ ﺭﻭﻡ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﺣﺘﻤﺎ اﺯ اﻳﻦ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﺮﭼﻪ ﺳﺮﻳﻌﺘﺮ اﺧﺮﻳﻦ ﺩﺭﻣﺎﻥ و ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﺭا ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭﺗﺎﻥ ﻗﺮاﺭ ﻣﻲ ﺩﻫﻢ.
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , پریا حقیقت پور
سلام دوستان عزیزم

از همه مدیران و ناظران و مسئولین کانال و پیج و هر کسی که قدمی در راه  ایجاد و حفظ این سایت برداشته، تشکر میکنم.

خیلی از ماها، روزهای اول بیماریمون رو اینجا گذروندیم، جواب خیلی از سوالهامون رو اینجا پیدا کردیم، اینجا دوستای خوب پیدا کردیم اما شاید خیلی کم، تلاش تیم ام اس سنتر رو دیدیم که بابتش از همه تیم عذر میخوام.
ان شالله همگی سلامت و سربلند باشید  love28 icon_question
در زندگی سه گزینه بیشتر نداریم: بی خیال شویم، تسلیم شویم، یا آگاهانه سخت تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : samiramiss , glassheart , alireza1111 , atkh , coffeedot , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان