•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
(2019/09/08, 06:28 PM)samiramiss نوشته است:
(2019/09/08, 10:13 AM)Mahanhf نوشته است: سلام عزیزان من اولین بارهست دکتر عظیمی برای ما این قرص رو تجویز کردن میخواستم بدونم قیمتش چنده؟جایی هست با تخفیف بیشتر یارایگان بده این قرصو داخل تهران؟!خواهشا جواب بدین خیلی فوریه ممنون

تا جایی که من میدونم این قرص هلندی و خارجیه که نمونه های ایرانیش مثل زادیوا، سینوتک و تکزیفوما هستن و فکر کنم با نامه معاونت درمان رایگان باشن ولی دیفوزل که خارجیه قیمتش خ بیشتره و بیمه هم پوشش نمیده مگر بیمه تکمیلی داشته باشید ...

مرسی ازپاسخگوییتون دوست عزیز
بعد این نمونه های ایرانیش که گفتین همون کارایی دیفوزل رودارن؟
دکتر عظیمی گذاشت به عهده خودمون. ماهم بخاطر خارجی بودنش دیفوزل روانتخاب کردیم اما واقعا ماهی 700 هزارتومن خیلی سخته میخواستم اطلاعات جمع کنم ببینم کسی هست نمونه ایرانیش رو استفاده کنه وتو روند درمانش موفق باشه یا نه!ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره جواب بده
 تشکر شده توسط : pariya1361
منم 2سالی میشه زادیوا مصرف میکنم  ولی زمانی که سینووکس و کوپامر مصرف میکردم حالم خیلی بهتر  بود

خاص فقط خداست
(2019/09/11, 09:57 AM)Mahanhf نوشته است:
(2019/09/08, 10:13 AM)Mahanhf نوشته است: سلام عزیزان من اولین بارهست دکتر عظیمی برای ما این قرص رو تجویز کردن میخواستم بدونم قیمتش چنده؟جایی هست با تخفیف بیشتر یارایگان بده این قرصو داخل تهران؟!خواهشا جواب بدین خیلی فوریه ممنون

تا جایی که من میدونم این قرص هلندی و خارجیه که نمونه های ایرانیش مثل زادیوا، سینوتک و تکزیفوما هستن و فکر کنم با نامه معاونت درمان رایگان باشن ولی دیفوزل که خارجیه قیمتش خ بیشتره و بیمه هم پوشش نمیده مگر بیمه تکمیلی داشته باشید ...

دکتر عظیمی گذاشت به عهده خودمون. ماهم بخاطر خارجی بودنش دیفوزل روانتخاب کردیم اما واقعا ماهی 700 هزارتومن خیلی سخته میخواستم اطلاعات جمع کنم ببینم کسی هست نمونه ایرانیش رو استفاده کنه وتو روند درمانش موفق باشه یا نه!ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره جواب بده

سوالمو جواب بدین ممنون میشم
(2019/10/13, 12:54 PM)Mahanhf نوشته است:
(2019/09/11, 09:57 AM)Mahanhf نوشته است:

سوالمو جواب بدین ممنون میشم
سلام من دو سال دیفوزل استفاده میکردم ولی دیگه به خاطر گرونیش گذاشتمش کنار و از زادیوا و سینوتک استفاده کردم همون اثربخشی رو برام داشته هیچ مشکلی هم نداشتم حتی خستگیمم بهتر شده الکی پول به گرونی دارو ندین ایرانیش سینوتک واسه من که خیلی خوب بود و اثرگذار
 تشکر شده توسط : helli , pariya1361
(2019/09/11, 08:55 PM)زهراخانم نوشته است: منم 2سالی میشه زادیوا مصرف میکنم  ولی زمانی که سینووکس و کوپامر مصرف میکردم حالم خیلی بهتر  بود

خب اگه اينطوره چرا داروتون رو عوض كردين؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
دیفوزل که ساخت داروسازی دکتر عبیدی هست، چرا دوستان میگن هلندیه؟ عکسی عکس داروی هلندی رو داره به اشتراک بگذازه؟
(2019/12/01, 09:16 AM)ارزو ش نوشته است: دیفوزل که ساخت داروسازی دکتر عبیدی هست، چرا دوستان میگن هلندیه؟ عکسی عکس داروی هلندی رو داره به اشتراک بگذازه؟

دارو از هلند میاد و داروسازی عبیدی بسته بندی میکنه. ی جورایی مثل همون مونتاژ وسایل angel
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : ارزو ش , hessam , pariya1361
سلام 
من یک سال دیفوزل مصرف میکنم اوایل برافروختگی صورت داشتم که الان دیگه حل شده 
فقط الان با این وضعیت کرونا نمیدونم مصرفش ضرر نداشته باشه 
نگرانشم
(2016/04/17, 01:38 PM)گل ناز نازی نوشته است: سلام میشه بگید قرص دیفوزل را با چه قیمتی تهیه میکنید؟

[quote='maryk909' pid='533169' dateline='1460041843']
سلاام فردا میشه ۱ هفته که من روزی یدونه قرص دیفوزل میخورم. دکتر سه تا عارضه بهم گفته که برای هرکدومش هم قرص داده در صورت اتفاق مصرف بشه. اولی دل درد و اسهال که خداروشکر فعلا نیست دومی گرگرفتن که براش اسپرین داده که هنوزدر حدی نیست که بخوام آسپرین بخورم سومیشم که گفت خیلی کم پیش میاد کهیر پوستیه!! واسه اونم قرص داد بهم. از شنبه باید روزی دوتا قرص دیفوزل مصرف کنم که میشه ۲۴۰ میلی گرم در روز.
امیدوارم هفته دیگه هم هیچکدوم از اون قرص های کمکی رو مصرف نکرده باشم
سلام .برای خارش بهتون چه قرصی دادن ؟؟؟؟؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال