•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
(2020/01/28, 02:12 PM)مامان امیرحسین نوشته است: همدردای مهربون اگه بعد۴یا۵ سال جواب ام ار ای خوب باشه و زیتاکس عالی روی بدن فرد جواب بده بنظرتون ممکن هست ک دکتر دارو رو بیاره پایین
منظورم اینه ک مثلا سینومر تجویز بشه؟
کسی تجربه ای نداره
چرا اینقدر از این دارو میترسی .این دارو از خیلی داروها دیگر بهتره و راحتتر
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : الی کوچولو , حسین 444
(2020/01/28, 02:12 PM)مامان امیرحسین نوشته است: همدردای مهربون اگه بعد۴یا۵ سال جواب ام ار ای خوب باشه و زیتاکس عالی روی بدن فرد جواب بده بنظرتون ممکن هست ک دکتر دارو رو بیاره پایین
کسی تجربه ای نداره
یا با دکترش درموردش حرف نزده؟

اگه برای بارداری میگید بله امکانش هست 
در مواردی که فرد در دوران بارداری به دارو احتیاج داشته باشه دارو هرچی که باشه قطع و از خانواده گلاتیمراستات استفاده میشه 
ولی بنظرم اینقدر نگرانی و فکر کردن درباره آینده باعث میشه هیچ دارویی روی بدنتون اثر نکنه Blush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , ارزو ش , حسین 444
کسی تجربه ای نداره

سلام دوستان عزیز من ....میتونم بپرسم این موضوعی که مامان نازنین امیرحسین نوشته یعنی چی؟ منظور از اینکه جواب ام ار ای خوب باشه دقیقا چیه؟ یعنی پلاک اضافه نشده؟ یا اینکه پلاک ها خاموشن؟ یا .....
در ضمن ی سوال خیلی مهم هم دارم ....آیا با مصرف داروها پلاک ها غیر فعال میشن و غیر فعال میمونن؟ یا اینکه دیگه اصلا پلاکی ایجاد نمیشه؟
 تشکر شده توسط : حسین 444
(2020/01/28, 04:53 PM)ارزو ش نوشته است:
کسی تجربه ای نداره

سلام دوستان عزیز من ....میتونم بپرسم این موضوعی که مامان نازنین امیرحسین نوشته یعنی چی؟ منظور از اینکه جواب ام ار ای خوب باشه دقیقا چیه؟ یعنی پلاک اضافه نشده؟ یا اینکه پلاک ها خاموشن؟ یا .....
در ضمن ی سوال خیلی مهم هم دارم ....آیا با مصرف داروها پلاک ها غیر فعال میشن و غیر فعال میمونن؟ یا اینکه دیگه اصلا پلاکی ایجاد نمیشه؟

سلام در مورد مامان امیرحسین باید بگم بله هرچی دکتر بگه بهش اطمینان داشته باشید

درمورد آرزو ش هم باید بگم منظور اینه که اون چیزی که دکتر می خواسته شده (شاید تعداد پلاک باشه شایدم چیز دیگه مثلا تعداد حملات) 

در کل اگه به دکترتون اعتماد(اعتقاد) دارید بگید دکترم بهترین دکتر دنیاست(مثل آرزو ش) اگه هم ندارید برید پیش یه دکتر دیگه مثل خود من فقط انتظارتون بیش از حد نباشه icon_question

به پلاک هم فکر نکنید اصلا من به دکتر جدیدم (اشتری) نگفتم چندتا پلاک فعال یا غیرفعال دارم چون ذهن خود آدم مشغول میشه
 موفق باشید و سلامت
 تشکر شده توسط : ارزو ش , helli , الی کوچولو
(2020/01/28, 04:53 PM)ارزو ش نوشته است:
کسی تجربه ای نداره

سلام در مورد مامان امیرحسین باید بگم بله هرچی دکتر بگه بهش اطمینان داشته باشید

درمورد آرزو ش هم باید بگم منظور اینه که اون چیزی که دکتر می خواسته شده (شاید تعداد پلاک باشه شایدم چیز دیگه مثلا تعداد حملات) 

در کل اگه به دکترتون اعتماد(اعتقاد) دارید بگید دکترم بهترین دکتر دنیاست(مثل آرزو ش) اگه هم ندارید برید پیش یه دکتر دیگه مثل خود من فقط انتظارتون بیش از حد نباشه icon_question

به پلاک هم فکر نکنید اصلا من به دکتر جدیدم (اشتری) نگفتم چندتا پلاک فعال یا غیرفعال دارم چون ذهن خود آدم مشغول میشه
 موفق باشید و سلامت
 تشکر شده توسط : ارزو ش , الی کوچولو
(2020/01/28, 03:00 PM)glassheart نوشته است:
منظورم اینه ک 

اگه برای بارداری میگید بله امکانش هست 
در مواردی که فرد در دوران بارداری به دارو احتیاج داشته باشه دارو هرچی که باشه قطع و از خانواده گلاتیمراستات استفاده میشه 
ولی بنظرم اینقدر نگرانی و فکر کردن درباره آینده باعث میشه هیچ دارویی روی بدنتون اثر نکنه Blush
[quote pid='557131' dateline='1580211046']
ممنون دوست عزیزم
توکلم ب خداست
برام دعا کنید

[/quote]
 تشکر شده توسط : glassheart , ارزو ش
ریتوکسی برا من ک عالی بوده تازه اولین بار بود ک تزریق کردم با امید خاموشی سه پلاک روشن
 تشکر شده توسط : ارزو ش , الی کوچولو
(2020/02/05, 10:38 PM)mj.ny-luise نوشته است:
(2020/02/05, 10:28 PM)shokolat نوشته است: دوست عزیز خصوصا کاربر با شناسه مامان امیرحسین love28
بنظرم زیاد فکرتونو به مو مشغول نکنید،من تجربه خودمو میگم اسفندماه سال ۹۵،دقت کنید اسفندماه اولین دوه مصرف ریتوکسیمپ رو داشتم طوریکه از خرداد ۹۶ دقیقا خرداد حمام که رفتم فقط صدای حق حق گریه هامو میشنیدن ومیدیدن خانواده چون فوق العاده برام سنگین بود که دسته دسته اون موهای بلند وپر من کفی سوراخ حمام رو پر میکرد دقیقا شبیه یه لاشه موش مرده sad
به همراه پدر که از قضیه پیش امده برام ناراحت بود رفتم پیش دکترم واز اونجاییکه دکتر شوخ بذله گویی هستن تنها جوابش دربرابر اعتراضم به داروی پیشنهادیش دولا شدن و نشون دادن سرخودش بود confused
ولی برام راهکار خوبی داد فوق العاده راضیم کرد،تزریق امپول نوروبیون هر دوهفته یکبار ،به مدت ۳ماه،همه موهای به فنا رفته برگشتن،بعدشم گفت بسه امپول چون یه کوچولو تزریقش درد داره،بعدش قرص ویتامین ب۶ ب۱۲

اینجا نباید بی ربط حرف زد
ولی منم که له مقدسی گفتم موهام میریزه کف سر خودشو نشون داد و شروع کرد به چرند گفتن 

و من هنوز برام جای سواله! 305320_JC_thinking ریتوکسی ماب که باعث ریزش مو نمیشه که! اینجا چه خبره؟!
 تشکر شده توسط : ارزو ش , الی کوچولو , حسین 444
اقای علیرضا بهرحال شما ریتوکسی خارجی اونم در مملکت خارج استفاده میکنید اینجا ایرانه هر چیزی ممکنه?
 تشکر شده توسط : helli , hessam , ارزو ش
(2020/02/07, 07:13 PM)alireza1111 نوشته است:
(2020/02/05, 10:38 PM)mj.ny-luise نوشته است:
(2020/02/05, 10:28 PM)shokolat نوشته است: دوست عزیز خصوصا کاربر با شناسه مامان امیرحسین love28
بنظرم زیاد فکرتونو به مو مشغول نکنید،من تجربه خودمو میگم اسفندماه سال ۹۵،دقت کنید اسفندماه اولین دوه مصرف ریتوکسیمپ رو داشتم طوریکه از خرداد ۹۶ دقیقا خرداد حمام که رفتم فقط صدای حق حق گریه هامو میشنیدن ومیدیدن خانواده چون فوق العاده برام سنگین بود که دسته دسته اون موهای بلند وپر من کفی سوراخ حمام رو پر میکرد دقیقا شبیه یه لاشه موش مرده sad
به همراه پدر که از قضیه پیش امده برام ناراحت بود رفتم پیش دکترم واز اونجاییکه دکتر شوخ بذله گویی هستن تنها جوابش دربرابر اعتراضم به داروی پیشنهادیش دولا شدن و نشون دادن سرخودش بود confused
ولی برام راهکار خوبی داد فوق العاده راضیم کرد،تزریق امپول نوروبیون هر دوهفته یکبار ،به مدت ۳ماه،همه موهای به فنا رفته برگشتن،بعدشم گفت بسه امپول چون یه کوچولو تزریقش درد داره،بعدش قرص ویتامین ب۶ ب۱۲

اینجا نباید بی ربط حرف زد
ولی منم که له مقدسی گفتم موهام میریزه کف سر خودشو نشون داد و شروع کرد به چرند گفتن 

و من هنوز برام جای سواله! 305320_JC_thinking ریتوکسی ماب که باعث ریزش مو نمیشه که! اینجا چه خبره؟!

سلام 
آقا علی رضا 
چون تفاوت دو داروی مشابه تو ماده جانبی هست (زیتاکس ایرانی با مبترای سوییسی) 
به احتمال زیاد ماده جانبی زیتاکس باعث ریزش مو می شه ( ولی از دوستان کسی در مورد ریزش مو برای زیتاکس تا قبل از این گفته کاربر مامان امیر حسین چیزی نگفته بود)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : helli , alireza1111 , ارزو ش , الی کوچولو , حسین 444

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • 28
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...