•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
سلام دوستان
جدیداً دکترم واسه من ریتوکسی تجویز کرده. توی شش ماه گذشته، مدام عظله پشت زانوی راستم گرفتگی شدید داشته و حتی موقع رانندگی انگشتای پای راستم، خشک میشه
ضمن اینکه خستگی بدنی و بی حالی هم زیاد دارم
کسی از شما سابقه این علائم رو داسته؟
و آیا مصرف ریتوکسی کمکی به رفع این مشکلات میکنه؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلاااام بر همگي
بچه هاي قديمي سايت از جمله مدير عزيز سايتمون اقا حميد وباقي همكاران و اعضاي قديمي سايت منو بنام سارا شكلات ميشناسن يه عرايضي دارم خدمتتون در خصوص داروي مورد بحث Blush
من شروع مصرفم با بتافرون 1b بود وحدود ٧/٥ سال مصرفش كردم مشكل خاصي هم نداشتم اين رو تمام بچه هاي سايت به عين شاهد بودن،
دكترم رو عوض كردم از اقاي دكتر بابك زماني بعلت شلوغ بودن بيش ازحد مطب ودير وقت دهي ومعطل شدن بسيار در وقت ويزيت ومحدوده طرح ترافيك داشتن مطبشون به خدمت دكتر مقدسي رسيدم
بعد از چندين طرح دارويي وپيشنهادهاشون الان رسيدم به ريتوكسي icon_biggrin
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , حمید
درخصوص جوابدهي اين دارو منو كه اول طي پيشنهادهي مدل موش ازمايشگاهي بودن به استفاده از ريتوكسي سوق دادن
رو من كه عين مداد افقي وكاملا فلج بودم اثر خوبي داشته N_aggressive (37)
فقط عجله نكنيد و انتظار زود وسريع جواب گرفتن رو به لذت هميشگي رسيدن به حالت و وضعيت دلخواه قبليتون باصبر واميد وشادي بگذرونيد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , علیرضا 2 , Horieh , helli , حمید , keyhan
Question 
آیا دارو تایسبری هم انقدر عوارض داره؟
 ریتوکسی ماپ رو یه شرکت ایرانی تولید میکنه میدونید خارجی هم درایران هست و اگه هست قیمتش چقدره؟
(2019/10/28, 02:33 PM)Zohre salehi نوشته است: آیا دارو تایسبری هم انقدر عوارض داره؟
 ریتوکسی ماپ رو یه شرکت ایرانی تولید میکنه میدونید خارجی هم درایران هست و اگه هست قیمتش چقدره؟

ریتوکسی مپ اسم علمی این دارو هست و ایرانی و خارجی نداره 
نام تجاری این دارو (ایرانی) زیتاکس و (خارجی) هم مب ترا هست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
(2012/12/24, 02:15 PM)sooorooosh نوشته است: این درمان خیلی عالیه
من خیلی بهش امید دارم
با 2-3 تا دکتر خیلی خوب هم حرف زدم
میگن توانایی کنترلش خیلی خوبه...ولی نمیدونم چرا این گروه آنتی بادی ها انقدر گرون هستن
الان این هر آمپولش 2/300 قیمتشه
خیلی گرونه...فکر کنم دوز مصرفیش هم بیشتر از المتوزوماب و ناتالی زوماب باشه...یعنی بیشتر از یک بار در ماه
خوب مقرون به صرفه نیست
بیمه هم نیستangry3
اصلاً یه وضعیاangry3
ولی در کل خدمتتون عرض کنم بهش خیلی امید دارن...شاید بتونه ام-اس رو در مراحل اول مثل آرتریت روماتوید کنترل کنه
اینا درمانهای بینهایت خوبی هستن بچه ها ---اصلاً بهتون قول میدم...این جماعت آنتی بادی مونوکلونال که وارد بازار شده((همین زوماب اینا)) درمان بیماریهای اتو ایمنی رو خیلی راحت میکنن ..و کنترل اونا رو بسیار ساده میکنن...نمونه خوبش همون ناتالی زوماب هست اولین آنتی بادی مورد استفاده در درمان ام اس...عجب دارو خوبیهlove28love28love28...الان خیلی خوب ام-اس رو در اکثر مواقع کنترل میکنه
اینا نسل سوم درمانهای ام اس هستن...یعنی بعد از درمانهای استروییدی و درمانهای اینترفرون اینا سری سوم درمان هستن که دارن به بازار میان...و عملکردشون خیلی قوی تر از گروهای قبلی هست
در آینده هم حتماً با ((استیم سِل تراپی)) ام اس رو برای همیشه خاموش میکنن...و این بیماری یک خاطره میشهinnocent0001.gif
icon_biggrinicon_biggrin
البته راه زیادی پیش رو هست...بین 5 تا 10 سال آینده...باید امید داشته باشیم و دعا کنیم
بر گردین به 40 سال پیش که حتی کورتن هم وجود نداشت و پزشکا فقط ناظر بودن که ام -اس با بیمارشون چکار میکنه
از 1980 همه چیز تغییر کرد...با اومدن بتا فرون
و سالهای 2000 تا 2010 سالهایی بود که روند ساخت دارو برای ام -اس بینهایت سرعت گرفت...ساخت کوپاکسون-میتوکسانترون-فنگولیمد-ناتالی زوماب-المتوزوماب-داکلی زوماب-ریتوکسیماب-داروی دوم خوراکی شرکت سانوفی و کلی کار دیگه که داره انجام میشه
باور داشته باشین...اندکی صبر سحر نزدیک است...به جون خودم راست میگمicon_questionicon_questionlove28love28love28love28
سلام خدمت شما من هم ریتوکسی مب مصرف می کنم ولی قیمتش اینطوری نباید باشه. من تا حالا یک سری مصرف کرده ام با قیمت شما ولی از داروخانه حلال احمر گفتند برو از کمیته ام اس نه انجمن ام اس معرفی شو و با گرفتن درخواست قیمت هر عئئ این دارو به 28 هزار تومان می رسه اما من گفتم بیمه تکمیلی دارم و این بار را با قیمت 285 هزار(حدود 285 هزار برای یک عدد) اینا بده دفعه بعد این کار را می کنم. ضمنا من از تبریز پیام میدم
(2012/12/24, 02:15 PM)sooorooosh نوشته است: این درمان خیلی عالیه
من خیلی بهش امید دارم
با 2-3 تا دکتر خیلی خوب هم حرف زدم
میگن توانایی کنترلش خیلی خوبه...ولی نمیدونم چرا این گروه آنتی بادی ها انقدر گرون هستن
الان این هر آمپولش 2/300 قیمتشه
خیلی گرونه...فکر کنم دوز مصرفیش هم بیشتر از المتوزوماب و ناتالی زوماب باشه...یعنی بیشتر از یک بار در ماه
خوب مقرون به صرفه نیست
بیمه هم نیستangry3
اصلاً یه وضعیاangry3
ولی در کل خدمتتون عرض کنم بهش خیلی امید دارن...شاید بتونه ام-اس رو در مراحل اول مثل آرتریت روماتوید کنترل کنه
اینا درمانهای بینهایت خوبی هستن بچه ها ---اصلاً بهتون قول میدم...این جماعت آنتی بادی مونوکلونال که وارد بازار شده((همین زوماب اینا)) درمان بیماریهای اتو ایمنی رو خیلی راحت میکنن ..و کنترل اونا رو بسیار ساده میکنن...نمونه خوبش همون ناتالی زوماب هست اولین آنتی بادی مورد استفاده در درمان ام اس...عجب دارو خوبیهlove28love28love28...الان خیلی خوب ام-اس رو در اکثر مواقع کنترل میکنه
اینا نسل سوم درمانهای ام اس هستن...یعنی بعد از درمانهای استروییدی و درمانهای اینترفرون اینا سری سوم درمان هستن که دارن به بازار میان...و عملکردشون خیلی قوی تر از گروهای قبلی هست
در آینده هم حتماً با ((استیم سِل تراپی)) ام اس رو برای همیشه خاموش میکنن...و این بیماری یک خاطره میشهinnocent0001.gif
icon_biggrinicon_biggrin
البته راه زیادی پیش رو هست...بین 5 تا 10 سال آینده...باید امید داشته باشیم و دعا کنیم
بر گردین به 40 سال پیش که حتی کورتن هم وجود نداشت و پزشکا فقط ناظر بودن که ام -اس با بیمارشون چکار میکنه
از 1980 همه چیز تغییر کرد...با اومدن بتا فرون
و سالهای 2000 تا 2010 سالهایی بود که روند ساخت دارو برای ام -اس بینهایت سرعت گرفت...ساخت کوپاکسون-میتوکسانترون-فنگولیمد-ناتالی زوماب-المتوزوماب-داکلی زوماب-ریتوکسیماب-داروی دوم خوراکی شرکت سانوفی  و کلی کار دیگه که داره انجام میشه
باور داشته باشین...اندکی صبر سحر نزدیک است...به جون خودم راست میگمicon_questionicon_questionlove28love28love28love28

سلام اقا سروش 
مطلب به شدت پر انرژی شما رو خوندم ...بسیار عالی بود  agreement2
ممنون میشم اگر خبرهای جدیدتری در خصوص درمان این بیماری دارین بفرمایید ....چون هفت سال از این نوشته شما میگذره و خیلی خوشحالم که همون‌طور که اشاره کرده بودین درمان با سلول های بنیادی در حال اجرا هست اگرچه به صورت محدود
 تشکر شده توسط : امیر جعفری , پریا حقیقت پور
ه N_aggressive (35)دوستانی که ریتوکسی تزریق میکنن شما ازمایش اي جي جي دادين؟. من حدودا ٧بار تزريق كردم  اخرين يار هم اذر ماه سال قبل بوده الان ميخوام اكرلي تزريق كتم از مرداد ماه هرچي ازمايش ميدم اي جي جي. پاين هست ونميشه تازه هر دفعه كمتر هم ميشه اين ازمايش اخري كه پاينتر هم اومده يعني ديگه زيادي داره مياد پايين با اين وضع إنفلونزا هم نگرلني من بيشتر ميشه   ميدونم ريتوكسي اينكار رو ميكنه  يه جايي خوندم برأ ي درست شدن اي جي جي ميشه تزريق كرد 
خوب  اغا جان اونوقت كه دوباره حمله ميشه laughing3 
عجب گرفتاري شدما rolleyes
تازه امروز ميخواستم برم دكتر   دكتر نبود. رفته خارج confused
 حال حداقل ١٠روز ديگه بايد صبر كنم Smile (16)
سلام دوستان همدردم 
عزیزان من شنبه قراره برای اولین بار۱۰۰۰گرم زیتاکس تزریق کنم یه سوال دارم من الان حدود دوساله ک ام اس اذیتم میکنه تکررادرار دارم 
و حس لامسه بدنم کم شده بنظرتون با ریتوکسی برمیگرده؟
من ک خیلی بهش امید بستم
منتظرجوابای پر انرژیتون هستم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...