•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر
(2017/01/17, 07:56 PM)الهه درد نوشته است: سلام,من ی انتقادی داشتم در رابطه با موضوع جدیدی ک در رادیو صورت گرفته.این یاداوری ک روزی ک فهمیدی بیمارشدی چ حالی بهت دست داد حال ادمو بد میکنه,انرژی منفی میده ب ادم.ادم احساس میکنه بازیچه قرار گرفته.خب هرکس بفهمه بیمارشده طبیعتا ناراحت میشه دیگه!!!بیشتر میخواستم بدون هدف ازینکار چیه؟باتشکر.
الان همین امشب به ی نفر میگن ام اس داری حالا اون فرد شوکه شده و احتمالا در اکثر موارد حس میکنه دنیا رو سرش خراب شده یا دنیا براش تموم شده و دیگه به هیچ کدوم از اون اهدافی که داشت نمیتونه برسه و بیشتر از اون حس میکنه تنهاست حالا اگه این پادکست رو گوش کنه به نظرتون ی کم حالش بهتر نمیشه؟!وقتی میفهمه همه این حال رو داشتن و این روزهارا داشتن و همونطور که بچه ها میگفتن الان چند ساله که از بیماریشون گذشته و همچنان هستن
بنظر من که خیلی میتونه به پریشونی حالش کمک کنه Blush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : samiramiss , coffeedot , 111reza , عسل راد , hadisss , یه غریبه , hamid , hyd69hyd , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
سلام دوستای خیلیییی خوبم
وقتی صدای تک تکتون رو شنیدم انرژی زیادی گرفتم و اشک توی چشام حلقه زد و یهو مثل بمب ترکیدم و کم کم صورتم بارونی شد. اشک ریختم و سرم رو بردم بالا و خدای مهربون رو شکر کردم برای داشتن دوستای خوب و قوی و شکرگزار و ... کلمات کم میاره در برار شماها....
شما عزیزای مهربون که نور چشمیای خدایید برام دعا کنید و از خدا برام آرامش قدرت و توان قبولی در کنکور دکترا رو بخواید کمکم کنه که چشام قدرت بگیرن و منو اذیت نکنن تا بتونم مطالب رو بخونم اخه ام اس گیر داده به چشای اسمونیم?
سپاااس از همتون و سپاااس از خدای مهربون که دوستای خوبی مثل شما بهم داده
هورااااااااااااا
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , hamid , glassheart , delaram22 , mstoday , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
(2017/01/17, 11:47 AM)hamid نوشته است: خوشحال میشم همه بچه ها نظر بدن
قطعا نمیخوایم نظرات رو رد یا قبول کنیم ولی دونستن نظرات میتونه به بهتر بودن قسمت های بعد کمک کنه

(2017/01/17, 11:19 AM)atkh نوشته است: ولی انرژی فوق‌العاده روز من را به صفر رسوند. با اینکه ظاهراً همه مثبت حرف میزدند. اما در باطن انرژی منفی بود. اول فکر کردم فقط مشکل من است. اما با نظرسنجی که از چند نفر داشتم هم دوستان همدرد هم دوستان سلامت. همه بالاتفاق نظرچنینی داشتند. فکر کنم کلا ایراد محتوایی بود خاطرات را زنده میکرد.

علی ، همون طور که گفتم نمیخوام حرفت رو رد یا قبول کنم.
تلاشمون در این قسمت این بود که واقعیت ها گفته بشه یا بهتر بگم صدایی حذف نشه.
مثلا اگه من حالم خیلی خوبه نظر بچه هایی که گفتن اکی نیستن یا ام اس خوب نیست یا هر چی، حذف یا حتی کم نشه، یا برعکسش، اگه من حالم خوب نیست، نظر بچه هایی که گفتن ام اس خوبه و باهاش خیلی چیزا رو شناختم حذف نشه.
به خاطر همین کل وویس های ارسالی در ۴ گروه تقسیم شدن. در هر قسمت (این قسمت و یکی دو قسمت آینده) قرار شد به نسبت وویس های موجود در هر گروه، میکس انجام بشه.

راجع به اینکه میگی انرژی منفی بود، نظر من اینطور نیست. شاید به گذشتمون ربط داره (زمانی که متوجه شدیم ام اس داریم) من اصلا مشکلی باهاش نداشتم و دقیقا انرژی بچه هایی رو گرفتم که با من هم عقیده بودن. مثلا حرف رسول خیلی واسم جالب بود و کامل انرژی مثبتشو دریافت کردم.
یا سجاد که دیدش به زندگی خیلی به نظرم قشنگ یه خبر بد شنید و خدا رو شکر کرد چون ممکن بود اتفاق بدتری بیوفته و خواست خدا بوده و سجاد با دید مثبت بهش نگاه کرده
یا مثلا حرف خانومی که بچشون اوتیسمه و خودشون هم متوجه شدن ام اس دارن و انرژی فوق العادشون واقعا بهم انرژی داد

دوست دارم همه دوستانی که رادیو رو گوش میدن نظر بدن

در مجموع فکر میکنم این قسمت به اونایی که همین امروز متوجه شدن ام اس دارن، خیلی کمک میکنه. خوشبختانه اکثر بچه ها حتی اونایی که موقع بیماری ضربه شدید خوردن، الان وضعیت خوبی دارن و میشه متوجه شد که جامعه داره به سمتی میره که وضعیت ام اس واضح تر شده و خیلی فاصله گرفتیم با اون روزایی که همه ام اس رو مساوی ناتوانی میدونستن

به نظر من خوب بود که همه جور نظری بود اگه فقط نظرای مثبت رو پخش میکردین خیلی فیک میشد شبیه مصاحبه های تلویزیون :/
من اون خانومی رو که اول از اوتیسم بچش گفت خیلی دوست داشتم خیلی حس خوبی بهم داد . یه مادر قوی . عالی بود واقعا
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , coffeedot , glassheart , mstoday , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
(2017/01/17, 07:56 PM)الهه درد نوشته است: سلام,من ی انتقادی داشتم در رابطه با موضوع جدیدی ک در رادیو صورت گرفته.این یاداوری ک روزی ک فهمیدی بیمارشدی چ حالی بهت دست داد حال ادمو بد میکنه,انرژی منفی میده ب ادم.ادم احساس میکنه بازیچه قرار گرفته.خب هرکس بفهمه بیمارشده طبیعتا ناراحت میشه دیگه!!!بیشتر میخواستم بدون هدف ازینکار چیه؟باتشکر.

سلام دوست عزیز
مرسی از انتقادتون
در هر صورت هر انتقادی میتونه به ما کمک کنه که ایرادات قبلی اصلاح شن و کارهای بهتری ارایه بدیم

اما قبلا هم در تاپیکی که در رابطه با همین سوال رادیو هست دوستی سوالی مشابه شما پرسیده بودن
فک کنم جوابی که اونجا گذاشتم روهمینجا کپی کنم بد نباشه:

(2017/01/09, 02:47 PM)hadisss نوشته است: سلام دوست عزیز
مرسی از نظرتون
نظرتون محترم

اما مطرح کردن سوالتون مثل این میمونه که بگیم مثلا انجمنهایی مثل ام اس سنتر برا چیه
صحبت در مورد ام اس برا چیه
گفتن دردهامون و نوشتن تجربیاتمون برا چیه
خب این تاپیک و موضوعات مشابه بیشتر برا همدردیه
درک هم
اینکه اون موقع حسمون چی بود
الان حسمون چیه

در هر صورت مرسی از نظرتونicon_question

تلاش سایت اینه بتونه برا کسایی که چه مدتهاست ام اس دارن چه تازه مبتلا شدن اینو بگه که ام اس پایان راه نیست
و همه اون دوران سخت اولیه ش رو گذروندیم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , glassheart , hamid , mstoday , سمیرا67 , پریا حقیقت پور

سلام
در پست های قبلی این تاپیک هم گفتم، بستگی به دریافت انرژی خود شخص هست
پست های این چند روزه رو بخونید
درسته چند نفر به انرژی منفی رسیدن ولی اکثریت قسمت مثبت کار رو دریافت کردن
میتونم بگم بستگی به دیدمون داره

اون قسمتی که گفتی احساس کردی بازیچه قرار گرفتی هم متوجه نشدم . واضح تر بگو ! بازیچه چی قرار گرفتی ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , glassheart , mstoday , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
منم نظر بدم!
همه ما روزاى اول بيماريمون، روزهاى خيلى سختى رو گذرونديم.
اما اين روزها "گذشته" ! يعنى از پسش برومديم. من اين موضوع رو خيلى دوست داشتم چون واقعاً بهم ثابت كرد ما آدما گاهى چقدر قوى هستيم و خودمون يادمون ميره. ماهايى كه از پس اين روزاى سخت براومديم، توى موارد ديگه نبايد خم به ابرو بياريم.
گاهى ياداورى اين چيزا لازمه. چون قدرت و توان آدم رو يادآورى ميكنه.
من اينجورى بهش نگاه كردمBlush
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , coffeedot , glassheart , zoha-70 , hyd69hyd , mstoday , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
عالی بود happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif agreement2agreement2agreement2agreement2

کلی انرژی گرفتم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

واقعا روحیه دوستان عزیزمو تحسین میکنم agreement2agreement2agreement2

ان شالله سلامتی کامل همه عزیزان icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در زندگی سه گزینه بیشتر نداریم: بی خیال شویم، تسلیم شویم، یا آگاهانه سخت تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , coffeedot , hadisss , hamid , glassheart , پریا حقیقت پور
سلام من نبودم 305320_JC_thinking305320_JC_thinking305320_JC_thinking
قشنگ بود خسته نباشین icon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , hamid , glassheart , پریا حقیقت پور
(2017/01/21, 08:04 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام من نبودم 305320_JC_thinking305320_JC_thinking305320_JC_thinking
قشنگ بود خسته نباشین icon_questionicon_questionicon_question

سلام سمیرا جون
اگه برای رادیو صداتو فرستادی، چون این سری تعداد صداها زیاد بود؛ برنامه به چند قسمت تقسیم شده که در قسمتهای بعدی صدای باقی دوستان پخش میشه

اگرم این سری کلا نرسیدی صدا بفرستی ایشالا برا موضوعات بعدی رادیو که بعدا اعلام میشه منتظر شنیدن صدای گرم شما و سایر دوستان هستیمicon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , یه غریبه , hamid , glassheart , برگ 7 , پریا حقیقت پور
مرسی حدیث جونی love51love51love51
نه عزیزم صدا نفرستاده بودم منظورم این بود کم سایت میام خبر نداشتم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بازم خسته نباشین happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,745 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,281 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,341 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,862 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,334 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,152 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,989 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,168 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,868 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان