امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
Wink 
سلام عزیزان خوبین؟ من یک سال و نیم هس که تشخیص ام اس دادن برام . الان چشم چپم مشکل داشت رفتم دکتر برام ازمایش رماتیسم نوشته حالا تو جوابش نوشته weakly posetive. الان یعنی وضعیت من خیلی حاد هست؟ دکتر گفتم یک ماه کورتن بخورم بعد برم پیشش. چیکار کنم؟؟؟
دارم میمیرم؟
 تشکر شده توسط : glassheart , Exhautless
(2014/06/02, 08:44 AM)fatima m نوشته است: سلام عزیزان خوبین؟ من یک سال و نیم هس که تشخیص ام اس دادن برام . الان چشم چپم مشکل داشت رفتم دکتر برام ازمایش رماتیسم نوشته حالا تو جوابش نوشته weakly posetive. الان یعنی وضعیت من خیلی حاد هست؟ دکتر گفتم یک ماه کورتن بخورم بعد برم پیشش. چیکار کنم؟؟؟
دارم میمیرم؟

سلام.اين چه حرفيست دوست عزيز!قوي باش و اميدوار.توصيه مي كنم به حرف پزشكت گوش بدي.
 تشکر شده توسط : glassheart
(2014/06/02, 09:15 AM)kamal نوشته است:
(2014/06/02, 08:44 AM)fatima m نوشته است: سلام عزیزان خوبین؟ من یک سال و نیم هس که تشخیص ام اس دادن برام . الان چشم چپم مشکل داشت رفتم دکتر برام ازمایش رماتیسم نوشته حالا تو جوابش نوشته weakly posetive. الان یعنی وضعیت من خیلی حاد هست؟ دکتر گفتم یک ماه کورتن بخورم بعد برم پیشش. چیکار کنم؟؟؟
دارم میمیرم؟

سلام.اين چه حرفيست دوست عزيز!قوي باش و اميدوار.توصيه مي كنم به حرف پزشكت گوش بدي.

فاطيما خانوم اين ترس وناراحتى اصلا چيز خوبى نيست ازقديم گفتند: ترس برادر مرگه. خودتو کنترل کن تا آرامش بگيرى وبتونى درست فکر کنى که چيکار کنى. بيمارى که اومده و شما هم مقصرش نبودى ديگه غم و اندوه رو باهاش قاطى نکن عزيزمlove51
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
دارم میمیرم؟

نوشتی weakly positive.یعنی به احتمال ضعیف مثبت.پس وضعت حاد نیست.نگران نباش.اون کورتون خوراکی که بهت داده بابت پیشگیری هست.اون احتمال ضعیف رو خودت ضعیف تر کن.اگه دایم بخوای بهش فکر کنی و روش زوم کنی بدتر میشی . آن گاه می شه تلقین منفی.تلقین هم مثبت داره و هم منفی.دنبال منفی اش نرو.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2014/06/02, 09:24 AM)برگ 7 نوشته است:
(2014/06/02, 09:15 AM)kamal نوشته است: [quote='fatima m' pid='431072' dateline='1401686059']
سلام عزیزان خوبین؟ من یک سال و نیم هس که تشخیص ام اس دادن برام . الان چشم چپم مشکل داشت رفتم دکتر برام ازمایش رماتیسم نوشته حالا تو جوابش نوشته weakly posetive. الان یعنی وضعیت من خیلی حاد هست؟ دکتر گفتم یک ماه کورتن بخورم بعد برم پیشش. چیکار کنم؟؟؟
دارم میمیرم؟

فاطيما خانوم اين ترس وناراحتى اصلا چيز خوبى نيست ازقديم گفتند: ترس برادر مرگه. خودتو کنترل کن تا آرامش بگيرى وبتونى درست فکر کنى که چيکار کنى. بيمارى که اومده و شما هم مقصرش نبودى ديگه غم و اندوه رو باهاش قاطى نکن عزيزمlove51
[/quoteاین که ام اس با رماتیسم با هم. هست خطرناک نیست؟
من خیلی میترسم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان