امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علامت ام اس پیشرونده
سلام و خسته نباشید
برادر من الان 4 ماه است که ام اس داره بعد از حمله چشمی و تشخیص ام اس هفت روز پردینزلون تزریق کرد و الن هم هفته ای سینوکس می زنه دو بینی چشم و سری دست و پاش خوب شده اما خودش می گه کمی در نوک انگشتان یک دستش هنوز سری هست البته خیلی کم آیا این نشانه نوع پیشرونده است. در ضمن در ام ار ای تنها دو پلاک در مغز و یک پلاک در نخاع داشت. ممنون میشم جواب بدید.
 تشکر شده توسط : M_Reza , zohaa
(2014/04/05, 08:12 AM)sanmehr نوشته است: سلام و خسته نباشید
برادر من الان 4 ماه است که ام اس داره بعد از حمله چشمی و تشخیص ام اس هفت روز پردینزلون تزریق کرد و الن هم هفته ای سینوکس می زنه دو بینی چشم و سری دست و پاش خوب شده اما خودش می گه کمی در نوک انگشتان یک دستش هنوز سری هست البته خیلی کم آیا این نشانه نوع پیشرونده است. در ضمن در ام ار ای تنها دو پلاک در مغز و یک پلاک در نخاع داشت. ممنون میشم جواب بدید.

سلام
شما فرمودید علائم برادرتون از بین رفته و این یعنی بیماریش پیشرونده نیست؛ بعضی از علائم مدتی زمان میبره تا کاملاً خوب بشه. به برادرتون بگید اصلاً نگران نباشه و روی مشکلش متمرکز نشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : M_Reza , sanmehr , zohaa
همونطور که الی جون گفتن,در ام اس پیشرونده علایم از بین نمیره و برادرتون مثل خیلی های دیگه ام اسشون از نوع عودکننده , فروکش کننده است, که اینم با همون سینوکسی که میزنن کنترل میشه و جای نگرانی نیست.
در ضمن اون مقدار کم سوزش , گزگزی یا بی حسی دست و پا نقل و نبات ما ام اسی هاست و علامت به حساب نمیاد.
موفق باشین
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , M_Reza , sanmehr , zohaa , آنا
نه خدا رو شکر
همونطوری که دوستان گفتن چیزه مهمی نیس و خدا رو شکر برادرتون کم کم همچین حسیم نخواهد داشت
agreement2
 تشکر شده توسط : sanmehr , zohaa , مریم۷۲
ممنون خیلی کمک کردین همانطور که گفتم برادر من پلاکهای کمی داره دو عدد در مغز یکی در نخاع طبق گفته دکتر ام اس خفیف است آیا واقعا ام اس خفیف داریم یا دلگرمی که دکترا می دن
 تشکر شده توسط : zohaa
فکر نکنم به تعداد پلاکا بستگی داشته باشه
من الان انقدر پلاکام زیاده که دکتر تو پروندم نوشته متعدد
ولی شکر خدا حالم خیلی خوبه
جای نگرانی نیست
 تشکر شده توسط : zohaa
سلام
سانمهر عزیز اصلا نگران نباشین، منم تعداد و محل پلاکام دقیقا مث برادر شما بود اما با رعایت رژیم گرمی و نهایت تلاش برا کم کردن استرس های الکی و حذف چربی و خوردن مرتب قرصام خداروشکر یکی از پلاکام تقریبا محو شد و دوتای دیگه خ کوچیک شدن و هیچ مشکلیم ندارم شکر خدا. ایشالا برادرتون هم خیلی زود خوب خوب میشن. همونطور که دوستان گفتن ام اس ایشون از نوع عودکننده-فروکش کننده ست و واقعا خفیفه شکر خدا. برا من با همین تعداد پلاک دکترم گفتن اگه استرس هاتو مهار کنی نیازی به تزریق نیست.
شاد و سلامت باشینicon_question
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : zohaa , هانیه , امیر سام

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علامت عود بیماری... fereshteh 6 4,761 2011/07/15, 11:31 PM
آخرین ارسال: mehrnoosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان