•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات ماهواره ای سلولهای بنیادی stem cell dream
سلام.
من 3 سال پیش به ام اس مبتلا شدم و خدارو شکر فوراً پزشکان تشخیص بیماریم را دادند و من در بیمارستان 5 روز بستری شدم و پس از دریافت سرم، آمپول هایم را تزریق میکردم تا اینکه شنیدم وزیری تبار دارویی ارائه میدهد که میگویند درمان قطعی است. با کمال تاسف داروهام رو قطع کردم و با هزاران امید و آرزو با دادن 4 میلیون پول که با خون دل تهیه کرده بودم چنین ماه به انتظار رسیدن دارو ها نشستم و در عین ناباوری دیدم یک مشت ویتامین برام فرستاده و یه قوطی که معلوم بود بصورت دستی پر شده و به اون یه برچسب با چسب ماتیکی چسبونده بودن. به هر حال اعتماد کردم و داروها رو مصرف کردم. بعد از چند ماه چند تا قوطی دیگه فرستاد که مثلا داروهای اصلی بود. بعد از مصرف اونها به ام آر آی رفتم و هیچ تغییری مشاهده نکردم که هیچ، حالمم بدتر شد و پلاکها بیشتر شدن، البته خودش منکر شد و میگفت که پلاکها غیر فعالن!!! اما رفتم دکتر و به چند تا دکتر نشون دادم و گفتن که حالم وخیم تر شده.
بعد از این ماجرا این آقای دکتر گفت باید یک دوره دیگر دارو مصرف کنی و تضمین میکنم خوب میشوی به جان بچه هام. من از خدا بیخبر دوباره بهش اعتماد کردم و شش ماه دیگر داروهایش را مصرف کردم. در این مدت روز به روز حالم بد تر و بدتر شد، تا جاییکه حتی ایستادن یا حمام کردن برام عذاب شده بود. با اینکه میدانستم حالم بد تر شده، رفتم ام آر آی دیدم پلاک های مغز و نخاعم به شدت گسترش یافته. و از همه بدتر اینکه دچار بیماری خون نیز شده ام اونجا بود که فهمیدم این آقا کلاهبرداری بیش نیست و زندگی ام را براحتی تباه کرد. دوستان، با ام اس میتوان زندگی کرد-فریب این نامرد را نخورید
 تشکر شده توسط : رامنا , ابراهیم , nanaz , بیخیال , mahdi1004 , hamid , pariya1361
ماها برای هرچیزی دنبال معجزه میگردیم توی مباحث لاغری و تناسب اندام ولوازم آرایشی و بهداشتی کم مواد تقلبی رو به اسم اوریجینال وارد بازار کردند و کلی مشکلات ..داروهایی که در حال حاضر داریم استفاده میکنیم هم نتیجه کلی تحقیق و بررسی هستش چطور ممکنه با چند تا دونه قرص و دارویی که معلوم نیست چیه و از کجاست و اصلا دارو هست یا چه عرض کنم شرایط بهتر بشه خودمون با بی اطلاعی و کم اطلاعیمون فرصت اغفال رو به این آدمای سودجو داریم میدیم
 تشکر شده توسط : مینا ح , mahmah , zohrevand , mahdi1004 , hamid , pariya1361
تماس گرفتم با شماره ایرانشون
خانومه میگه اول 50تومن کارت به کارت کن بعد تماس میگیریم
والله فک کردن ملت احمقن
 تشکر شده توسط : mahdi1004 , hamid , pariya1361
نمیدونم چی شد یهو یاد وزیری تبار افتادم !!!
آقای وزیری تبار اگه اینجا رو میخونی که مطمئنم میخونی :
یادته در یکی از برنامه هات گفتی ام اس سنتر مافیا دارو ایران هست و با اسامی جعلی به اسم حمید و مجید فعالیت میکنن ؟

الان که چند سال از اون موضوع گذشته ، هنوز هم نظرت همونه ؟
اسم حمید واست واقعی شد دیگه درسته ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , atkh , pariya1361
(2016/07/12, 10:40 PM)ashkan_e نوشته است: تماس گرفتم با شماره ایرانشون
خانومه میگه اول 50تومن کارت به کارت کن بعد تماس میگیریم
والله فک کردن ملت احمقن

نه این ملت احمق نیستن فقط شبیه احمقها هستن البته دور از دوستان

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فعال کردن سلولهای سازنده میلین nahid 0 4,277 2018/11/28, 07:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام اس و پیوند سلول های بنیادی خون ساز shokolat 21 13,364 2017/02/26, 09:37 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پیوند سلول های بنیادی ممکن است موجب بهبودی طولانی مدت MS شود sia 0 2,156 2017/02/15, 02:37 AM
آخرین ارسال: sia
  سلول های عصبی آسیب دیده با سلول های بنیادی ارتباط برقرار می کنند sia 1 2,967 2016/08/10, 09:59 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهبودی در مبتلایان به MS سه سال بعد از پیوند سلول های بنیادی sia 4 5,783 2015/02/24, 02:44 PM
آخرین ارسال: تینا 1393
Rainbow میتوکندری سلولهای عصبی globalstar 2 5,085 2012/04/14, 02:31 PM
آخرین ارسال: globalstar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان