نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
من بیماری ام اس ندارم ولی اینو میدونم که ممکنه هر لحظه منم ام اس بگیرم یا یه بیماری دیگه . ازدواج با فردی که ام اس داره هیچ مشکلی نداره چون بیماران ام اس از نظر جسمی دچار مشکل میشن ولی از نظر احساسات و از نظر روحی خیلی خیلی بهتر از افراد سالم هستن.دوستتون دارم .فرشته
 تشکر شده توسط : ayda.m , free , mahdie , ابراهیم , مریییم , hamed2006 , اميدوار , s.omid , fariba 68
آدم سالم دیدی سلام منو بهش برسونیدbaybaybaybaybaybay
 تشکر شده توسط : s.omid , fariba 68
من ام اس ندارم
اگه قبل ازدواج بفهمم باهاش ازدواج نمیکنم ولی اگه بعد از ازدواج هر بیماری حتی صد بار از ام اس بدتر هم مبتلا بشه تنهاش نمیزارم
 تشکر شده توسط : paeazan , s.omid
آقا حامد ببخشید ها
ولی واقعا خسته نباشینconfused
پس میخواین بعد ازدواج هم ترکش کنین برین تو رو خداHuh
خوب این که پر واضحه وقتی شریک زندگیتون دچار مشکل میشه نباید تنهاش بزارین...
...
 تشکر شده توسط : saeed aygani , اميدوار , Exhautless , mahdiye1989 , الهام2324 , s.omid , H-tanha , fariba 68 , rahaaa
سلام آقا حامد.پس منتطر باش تا خدا اون آدمو خلق کنه.............laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : الهام2324 , s.omid
(2014/08/21, 05:44 PM)hamed2006 نوشته است: من ام اس ندارم
اگه قبل ازدواج بفهمم باهاش ازدواج نمیکنم ولی اگه بعد از ازدواج هر بیماری حتی صد بار از ام اس بدتر هم مبتلا بشه تنهاش نمیزارم

پس بگو بنگاه اومدی دیگه قیمت چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...بیماری داریم تا بیماری ام اس از اوناش نیست
فقط باید خودم ادمی باشم تا منجر به عود بیماری اون نباشم. ام اسیه نباید جوری باشه!!! من که سالمم باید جوری نباشم..!!!
همه توزندگی استرس و فشار زندگی روشون هست ام اسیا رفتارت بد باشه بعد دو ماه نمود پیدا میکنه در صورتی که واسه بقیه یه 10 سال بعد نمد ش تو بیماری های جور واجور باید تحمل کنید...

بعدشم عشق و عاشقی قابل فاکتور گیری نیست
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : mahdie , اميدوار , mahdiye1989 , الهام2324 , s.omid
حامد2006خسته نباشی داداش زحمت کشیدینsad2
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : saeed aygani , اميدوار , mahdiye1989 , الهام2324 , s.omid , fariba 68
بلههههههههههههههههههههههههههههههههههه وقتی اون آدم از لحاظ اخلاق و روحیاتش برام مناسب باشه معلومه که باهاش ازدواج میکردم ام اس چیزی نیس که بخاطرش روی خصوصیات انسانی یه نفر پا گذاشته بشه
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , s.omid , saeed aygani , i_sh , fariba 68
(2014/08/21, 05:44 PM)hamed2006 نوشته است: من ام اس ندارم

اولا اگه ام اس ندارین پس چرا سال تشخیص بیماریو زدی 92 ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!icon_cryicon_cryicon_cry
ثانیا افکارهای افرادی مثل شما که زیادم هستن بخاطر عدم شناخت صحیح این بیماریه confused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : s.omid , اميدوار , saeed aygani , i_sh
برعکس چندتای دیگه من هم، هم نظرم با hamed2006

اگه ام اس نداشتم و میفهمیدم طرفم هر نوع بیماری داره مخصوصا یه بیماری پیشرونده باهاش ازدواج نمیکردم چه برسه به ام اس. بخصوص با شناختی که الان از ام اس دارم که وضعیت جسمیه اون ثبات نداره.اما بعد از ازدواج اگه میفهمیدم همسرم بیماره پای همه چیش وایمیسادم
عشق و عاشقی کجا بوده.حرفه دو روزه اینا
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , رزمینا , s.omid , hamed2006

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23