نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
با reach usa بیشتر موافقمagreement2
حداقل یه نفر باید روبه راه تر باشه که بشه در مواقع لزوم به عنوان تکیه گاه ، روش حساب کردwink2
مواقعی هست که نیاز به کمک داریم Angel
حداقل سلامت جسمی طرف مقابل مایه دلگرمی هست Tongue
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : reach usa , همسر یک قهرمان , سها
صادقانه بگم خدا منو ببخشه و امیدوارم هیچ کس از بچه های اینجا اصلا ناراحت نشه و بیخود هم بخودش نگیره

برای ازدواج کسی اینکارو میکنه که با شناخت عمیقی از خودش واقعا ایثار و بخشندگی داشته باشه

نکته اینجاست با خود صادق بودن بهتر از هر چیزی هست و بزرگترین دروغ اینه که آدم بخودش دروغ بگه

جمله ی خیلی عمیقی هست

راستش رفتم دکتر بهش نگفتم به منم گفتن مشکوک هستم فقط در حد مشاوره ازش راهنمایی خواستم گفتم دختری رو میخوام که ام اس داره و فراموشم نمیشه

یه حرفی زد که دلم لرزید و بخودمم نگاه کردم یه قضیه دوطرفه بود یک تلنگر به اینکه ام اس داشته باشی یا نداشته باشی خودت رو و توانایی وجودت رو نگاه کن

گفت اگه دختره یک روز ویلچر نشین بشه میتونی بلندش کنی و کارهاشو انجام بدی و ببریش دستشویی؟؟؟

اینجا با خودم خیلی فکر کردم...............................
 تشکر شده توسط : reach usa , همسر یک قهرمان , kamyab
(2013/12/29, 09:27 PM)meysam2 نوشته است: صادقانه بگم خدا منو ببخشه و امیدوارم هیچ کس از بچه های اینجا اصلا ناراحت نشه و بیخود هم بخودش نگیره

برای ازدواج کسی اینکارو میکنه که با شناخت عمیقی از خودش واقعا ایثار و بخشندگی داشته باشه

نکته اینجاست با خود صادق بودن بهتر از هر چیزی هست و بزرگترین دروغ اینه که آدم بخودش دروغ بگه

جمله ی خیلی عمیقی هست

راستش رفتم دکتر بهش نگفتم به منم گفتن مشکوک هستم فقط در حد مشاوره ازش راهنمایی خواستم گفتم دختری رو میخوام که ام اس داره و فراموشم نمیشه

یه حرفی زد که دلم لرزید و بخودمم نگاه کردم یه قضیه دوطرفه بود یک تلنگر به اینکه ام اس داشته باشی یا نداشته باشی خودت رو و توانایی وجودت رو نگاه کن

گفت اگه دختره یک روز ویلچر نشین بشه میتونی بلندش کنی و کارهاشو انجام بدی و ببریش دستشویی؟؟؟

اینجا با خودم خیلی فکر کردم...............................
دونفر ام اسی سخته باهم ازدواج کنن به نظر من اگه دو طرف مقابل یکیش ام اسی نباشه سالم باشه خیلی بهتره
آقا جان پول باشه همه چی حله smiling والا دوتاشوون هم ام اسی باشن یه پرستار میگیرن بیاد کمک یه پرستار کم بود دوتا میگیرن
ولی به نظر من قضیه رو دارین در شرایط سخت اقتصادی نگاه میکنین که بله سخته اگه دوتاشون مجبور
باشنبرن سر ار و پول آمپول و... واسه آدم سالمش
سخته چه برسه ...البته شما اون 20% رو میگین دیگه وگرنه 80men% که مثل خودمون آدم عادین
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : reach usa
اگه دوستش داشته باشم و عاشقش باشم یه لحظه هم شک نمی کنم
حتما ازدواج میکنم باهاش تا اخر عمر هم پرستاریشا می کنم
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , reach usa , kamyab , اميدوار
من ام اس ندارم ولی همسرم ام اس داره خیلی دوستش دارم همیشه استرس دارم ناراحتم نگاش میکنم اذیت میشم از اینکه میترسم یه وقت چیزیش بشه اگه اتفاقی براش بیفته من واقعا داغون میشم چون حاضرنیستم حتی یه خار کوچیک تو دستش بره نمیدونم اون واقعا چه حس و احساسی به من داره ولی حس دوست داشتن من به اون یه چیز دیگه است من همیشه برای ام اسی ها دعای مخصوص میکنم انشاالله خداخودش به همشون شفا بدهSad sad2 sad rolleyes
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , kamyab , ساناز66 , اميدوار
والا اگر کسی رو دوست داشته باشم برام ام اس مهم نیست چون می دونم مدارا کنی باهاش حله
بابا سرطان نیست که تش مرگ باشه تازه اونم با امید و روحیه بالا درست میشه
نه تنها باعث نمیشه باهاش ازدواج نکنم بلکه باعث میشه خیلی بیشتر و با انگیزه تر سعی کنم خوشبختش کنم که تو زندگی با من کلا یادش بره این مشکل رو داشته
نه الان که خودم این وسط گیر افتادم این حرفو بگم انصافا من اصلا برام نیست
برام خوشگلی مهمه معصومیت مهمه دیگه بگم اخلاق شخصیت مهمه خانواده مهمه ولی بیماری مهم نیست
خدا نکرده حالش هم بد شد نیاز نیست خودم ببرم دستشویی پرستار می گیریم Sad
ولی خدا اون روز نیاره ایشالا همه رو پا باشن رو برا باشنbaybay
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : حنانه74 , ساناز66 , reach usa , mehdisalimi
من اگه بهش علاقه داشتم باهاش ازدواج میکردم به این میگن معجزه ی عشق فقط کافیه آدم یکم انعطاف پذیرباشه وشرایط طرف مقابلشو درک کنه
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : kamyab , mehdisalimi , reach usa
اگه بخوام قبل از بیماریم بگم میتونم بگم به قطع شاید نه
ولی الان بعد از بیماری
ادم خاص باشه حالا هرچی باشه
خاص بودن حتما نمیخواد ام اس داشته باشه همینکه دیدگاهش و طرز فکرش خاص باشه کافیه
ولی بازم ام اس داشته باشه نمیدونم بهش فکر نکردم واقعا

ولی اگه از لحاظ مالی بقول دوستان تامین باشه و بیماریش کنترل شده باشه
چرا که نه
بقیه نمیفهمن ماکه میفهمیم

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : Exhautless
همه دارین یه جوری از زیر جواب قاطع درمیرینangry2angry2angry2angry2اگه دوسش داشته باشم ،اگه .....باور کنین سخته واقع بین باشیمconfusedconfused
ولی نگران نباشین msبزودی میره اونوقت باخیال راحت ازدواج کنینagreement2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : مریم۷۲

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...