•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
(2013/08/02, 01:05 AM)neda.n نوشته است: ام اس را به زانو درآورده ام . این شعار جوانان پر شوری است که بیماری نه تنها نقشی در زندگی آنها به جای نگذاشته که آنها را پر توان تر از پیش به مصاف با قله ها واداشته . پنج شنبه و جمعه گذشته ، گروه کوهنوردی ام اس سنتر ( وابسته به وبسایت مستقل ام اس سنتر و متعلق به بیمارن ام اس ) چهاردهمین برنامه صعود و پیمایش خود را در رشته کوههای شاه البرز به نمایش در آورد . جوانان ام اسی با پیمایش مسیری حدود بیست و شش کیلومتر در یک روز ( رفت و برگشت پنجاه و دو کیلومتر ) ،بار دیگر به خود و مردم ایران ثابت کردند که بیماریشان نه تنها برابر با ناتوانی نیست که برای آنها تلنگری است برای بهتر زیستن . این گروه که پیش از این نیز برنامه های متعدد صعود به قله هایی چون توچال ، سبلان ، خرسنگ ، درفک و …. را در برنامه های خود داشته ، اکنون خود را برای صعود به دماوند آماده می کند . تا با افراشتن پرچم خود بر بام ایران ، ثابت کند این بیماری علاوه بر کنترل دارویی ، با ورزش و روحیه توانمند می تواند به سادگی نقش یک بیماری معمولی در زندگیشان باشد . لازم به ذکر است بیماری ام اس یک بیماری سیستم عصب مرکزی است که منجر به اختلالاتی در بدن میشود . تا چند دهه پیش بیماران مبتلا به ام اس به دلیل ناشناخته بودن بیماری و همچنین نبود امکانات پیشرفته پزشکی ، دچار مشکلات متعددی می شدند که گاها منجر به فلج اعضا نیز میشد اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی این بیماری نه تنها قابل کنترل بوده بلکه نود درصد بیماران مبتلا ، که بیماری آنها به موقع تشخیص داده میشود ، به راحتی به زندگی پرداخته و با فراد عادی جامعه هیچ فرقی ندارند .

پی نوشت : وبسایت رسمی ام اس سنتر ، از کلیه عزیزان رسانه ای تقاضا دارد . حرکت فرهنگی جوانان غیور مبتلا به بیماری را ارج نهاده و با درج خبر و همراهی با این عزیزان ، آنها را در تلاش برای شناساندن صحیح بیماری به جامعه و ایجاد روحیه در بیمارانی که به دلیل ناآگاهی و شناخت غلط جامعه دچار سردرگمی می شوند یاری نمایند .

[تصویر:  main.JPG]

سلام
موفق و سربلند باشیدHeart
 تشکر شده توسط : neda.n , مولتی ام اس , zeinabi , شيدا رها , matinfard , FBF , kheiri.mahdi , hamid , nanaz , kaveh_plus , zohaa
سلام و درود بر شما دلاوران ام.اس
دلتان شاد که دلهای ما را شاد کردید و قدمهای استوارتان همچنان پویا که همت توانستن را در دلهای زیادی رویاندید و امیدشان را برافروختید و ثابت کردید که آن ضعفهاو ناتوانایی هایی که بر ما می بندند از محدویت نگاه و تصور ضعیف آنان است و توان را اگر همت کنی وسعت بخشی. درود بر شما، به وسعت دل عاشق و به صلابت گامهای بلندتان. شماسزاوار عشقیدicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : y.saeedi , zeinabi , parisa2011 , fireboud , hamid , شيدا رها , shahrzad , matinfard , FBF , neda.n , kheiri.mahdi
سلام عزیزان واقعا تشکر می کنم که اینهمه برای ما انرزی میدید من که خودم رو خیلی باخته بودم ولی با دیدن این عکس واقعا دید خودم رو نسبت به این بیماری عوض کردم ممنونم دوستتان دارم

سلام آرام جان می خوام بدونم که چه تغذیه ای رو دکتر بهت پیشنهاد کرده عزیزم
 تشکر شده توسط : matinfard , FBF , شيدا رها , neda.n , kheiri.mahdi , hamid , fireboud , zeinabi
هرچند دیر ولی به هرحال فرصتی پیدا شد برای تبریک و خوش آمد گویی به شما عزیزان فاتح ام اس !
دوستان عزیز و قهرمان من : ندا ، متین ، مریم ، شهرزاد ، حمید و فربود
آرزو دارم هرروز توانمندتر بشید و هیچ چیزی به عنوان مانع سرراهتون نباشه .
این پیروزی بزرگ بر موانع موجود رو بهتون تبریک میگم
پیروزیی که با اراده و تلاش شما ممکن شد و این ستودنیه icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , hamid , zeinabi , شيدا رها , matinfard
با سلام. عزیزان افتخار افرین ام اس با اشک شوق برای سلامتیتان دعا مینویسم.
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n , zeinabi , matinfard
خب ساعت یکی از برنامه ها اعلام شد

امشب بین ساعت 8 تا 8:30 درشهر

ویژه برنامه گروه کوهنوردی ام اس سنتر
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , hamid , الهام ج , hamdam , sargol , nahid , minoshka , paeazan , zeinabi , رنگین کمان
باتشکر ازکار زیباتون.شمابااین کار امید رو زنده به همه نشون دادید که مامیتوانیم.عکستونم جالب بود ممنون
 تشکر شده توسط : fireboud , hamdam , hamid , zeinabi , matinfard
قابل تحسینید بچه ها icon_question
دیدمتان و چقدر مسرور شدم از این همه تجلی همت و اراده ی ستبرتان. درود بر شماicon_questionicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , م.ه , zeinabi , مـه ســـا , matinfard
سلام
خیلی وقت هست که متاسفانه زیاد به سایت خوب و دوست داشتنی ام اس سنتر که خونه ی همه ی بروبچس ام اس ایرانه سر نزده بودم
امروز که اومدم و یه تعداد تاپیک رو خوندم کلی انرژی مثبت گرفتم از رفقای خوبی که خاطرات خیلی خیلی قشنگی رو کنارشون داشتم
فربود عزیز
علیرضای دوست داشتنی،حمید خوشرو و باقی رفقای دیگه که با کارای توووپشون میخوان به همه ثابت کنن که ام اس مساوی نیست با ناتوانی و این دید رو تو جامعه تصحیح کنند
رفقا خداییش دمتون گرم
انشاالله همیشه ی ایام اینطور پرانرژی و سلامت باشید
با آرزوی بهترین ها برای شما
ارادتمندیم بچه ها
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , مـه ســـا , hamid , zeinabi , matinfard , coffeedot
رضا جان چقدر خوشحال شدم بعد از مدت ها دیدم تو سایتی
رضا عزیز شما هم خودت یکی از بمب های انرژی بچه ها هستین یکی از فعال ترین بچه های مشهد که همیشه به یادت خواهیم بود
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , hamid , zeinabi , kheiri.mahdi , neda.n , rad007 , coffeedot

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان