•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
(2013/08/07, 07:20 PM)الهام ج نوشته است: برای موفقیتتون صادقانه دعا خواهیم کرد

یقینا با سربلندی میرید و برمیگرید

جای ما هارو که نمیتونیم بدرقه و استقبال بیایم خالی کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

ممنون الهام جان خیلی به دعاتون احتیاج داریم
 تشکر شده توسط : matinfard , یه غریبه , nazanin200312 , ماه , شيدا رها , eglantine , الهام ج , Aram , zeinabi , maryam.N
دوستان عزیز و با اراده من!
خیلی خیلی دوست داشتم در مراسم استقبالتون یه بار دیگه غلبه بر ام اس رو با هم جشن بگیریم ولی حیف که مسافریم..
ولی دلم به این خوشه که عازم حریم پرمهر امام رضا هستم و جمعه در نماز ظهر در جوار امام رئوف برای تک تکتون دعا میکنم که به سلامتی و گرفتن انرژی مضاعف برگردید و به هدف والاتون که به رخ کشیدن همت و جسارت بالاتون به جامعه و اصلاح دید جامعه به جوانان پرشور و فعال و پرنشاط مبتلا به ام اس هست، برسید...
امشب هم سر افطار از خدا براتون خواستم که لطف بینهایتش بدرقه ی راهتون باشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به امید اینکه همه بفهمن فاتحان دماوند، در ابتدا فاتحان دید جامعه از ام اس بودند و نشون دادن که با وجود ام اس، میتوان بر هر دو غلبه کرد...
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , neda.n , شيدا رها , sooorooosh , Nooranta , eglantine , earth , Aram , zeinabi , zohaa
خوشحالم از این بهانه های دورهم جمع شدنِ پر از شور و نشاط. آفرین! بر این هیجان دوست داشتنی و دلنشین.

[تصویر:  l8775_002.jpg]
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , FBF , hadisss , شيدا رها , Nooranta , eglantine , spring , Aram , zeinabi
امیدوارم خبرایه خوشی برامون داشته باشید
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , neda.n , hadisss , شيدا رها , eglantine , earth , Aram , zeinabi
موفق باشید بچه هااااااااااااااااااا
خیلی بهتون افتخار میکنیم
امیدوارم یه روز منم همراهتون بیامicon_questionicon_questionicon_question
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یــــــــــــــــــــــــاد
 تشکر شده توسط : earth , fireboud , neda.n , hadisss , شيدا رها , eglantine , Aram , zeinabi
به بههههه خوش بحالتون کاش منم کوه نوردی یکم بلد بودم میومدم حتما همراتونangry3 البته میتونم بیام پای کوه بشینمlaughing3
البته ورزشکارماfighting0030.gif
واستون آرزوی موفقیت دارمagreement2
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hadisss , شيدا رها , eglantine , earth , Aram , zeinabi
(2013/08/07, 02:17 PM)simin نوشته است: الان رسانه ملی مرده که بیاد ازین بچه ها گزارش تهیه کنه تا به همه نشون بدیم ام اس واقعی اینی نیست که همیشه باهاش اشک مردم رو درمیارینangry3
ام اس قهرمان هم دارهsad2

دوست عزیزم سیمین جون بهتره زود قضاوت نکنیم و یه کم صبور باشیم از کجا معلوم شاید یه اتفاقایی در پیش باشه این روزا رسانه ها زیاد به سایتمون سر می زنن بهتره با همین شکل خوب پر رو حیه و انرژیتیک بیشتر تشویقشون کنیم به همکاری تا تهدید
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , chipchip , یه غریبه , FBF , hamid , paeazan , شيدا رها , nahid , minoshka , sooorooosh , Nooranta , eglantine , Aram , zeinabi
من معتقدم ديگران هرچقدر ميخوان ميتونن رو ماها ذره بين بگيرن اما مطمئن باشن روزي كه اين دوران درون پيله بودن تمام شود چيزي كه متولد ميشه يه پروانه است اگر منتظر نشستن يه كرم ببينن سخت در اشتباه هستن... اين طرز فكر اونهاست كه تا اخر عمر درون پيله ميمونه...پروانه ها تا بلدي ها پرواز ميكنن بهتره چشماشون و به اسمون بدوزن تا پروازشون و ببينن نه به پايين روي زمينagreement2
به دوستان عزيزي كه افتخار مي افرينند و باعث سربلندي و اميدواري بيشتر ما ميشن خسته نباشيد ميگم و به دوستان خوبم كه عضو تيم كوهنوردي يا چيز ديگه نيستن ميگم هر روز با تصميمي كه برا خوب شدن ميگيريد خودش يك فتح هستش شما هم خسته نباشيدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , شيدا رها , neda.n , minoshka , Nooranta , eglantine , spring , Aram , zeinabi , maryam.N
حیف من الان در محدوده ی تهران نیستم
و الا احتمال داشت جور کنم بیام wink2
تا حالا اندازه دماوند کوهنوردی نداشتم اما کوهنورد نسبتا خوبی هستم
ورزشام تا حالا تکواندو و بوکس بودن البته fighting0030.gif Smile (16)
در مقابل کوه نمی تونم مقاومت کنم و اطراف خودمون و به خصوص کهگیلویه و بویر احمد ( اصالتا اونجایی ایم) هر وقت میریم من همش توی کوه و تپه هام

موفق باشین خیلییییییی icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , شيدا رها , neda.n , minoshka , eglantine , earth , Aram , zeinabi
Music 
(2013/08/02, 01:05 AM)neda.n نوشته است: ام اس را به زانو درآورده ام . این شعار جوانان پر شوری است که بیماری نه تنها نقشی در زندگی آنها به جای نگذاشته که آنها را پر توان تر از پیش به مصاف با قله ها واداشته . پنج شنبه و جمعه گذشته ، گروه کوهنوردی ام اس سنتر ( وابسته به وبسایت مستقل ام اس سنتر و متعلق به بیمارن ام اس ) چهاردهمین برنامه صعود و پیمایش خود را در رشته کوههای شاه البرز به نمایش در آورد . جوانان ام اسی با پیمایش مسیری حدود بیست و شش کیلومتر در یک روز ( رفت و برگشت پنجاه و دو کیلومتر ) ،بار دیگر به خود و مردم ایران ثابت کردند که بیماریشان نه تنها برابر با ناتوانی نیست که برای آنها تلنگری است برای بهتر زیستن . این گروه که پیش از این نیز برنامه های متعدد صعود به قله هایی چون توچال ، سبلان ، خرسنگ ، درفک و …. را در برنامه های خود داشته ، اکنون خود را برای صعود به دماوند آماده می کند . تا با افراشتن پرچم خود بر بام ایران ، ثابت کند این بیماری علاوه بر کنترل دارویی ، با ورزش و روحیه توانمند می تواند به سادگی نقش یک بیماری معمولی در زندگیشان باشد . لازم به ذکر است بیماری ام اس یک بیماری سیستم عصب مرکزی است که منجر به اختلالاتی در بدن میشود . تا چند دهه پیش بیماران مبتلا به ام اس به دلیل ناشناخته بودن بیماری و همچنین نبود امکانات پیشرفته پزشکی ، دچار مشکلات متعددی می شدند که گاها منجر به فلج اعضا نیز میشد اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی این بیماری نه تنها قابل کنترل بوده بلکه نود درصد بیماران مبتلا ، که بیماری آنها به موقع تشخیص داده میشود ، به راحتی به زندگی پرداخته و با فراد عادی جامعه هیچ فرقی ندارند .

پی نوشت : وبسایت رسمی ام اس سنتر ، از کلیه عزیزان رسانه ای تقاضا دارد . حرکت فرهنگی جوانان غیور مبتلا به بیماری را ارج نهاده و با درج خبر و همراهی با این عزیزان ، آنها را در تلاش برای شناساندن صحیح بیماری به جامعه و ایجاد روحیه در بیمارانی که به دلیل ناآگاهی و شناخت غلط جامعه دچار سردرگمی می شوند یاری نمایند .

[تصویر:  main.JPG]

برای موفقیتتون صادقانه دعا خواهیم کرد. برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم
می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.
دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کنید ... شاید بزگترین آرزوی شماکوچکترین معجزه او باشد... مرا هم دعا کنید .

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

تشکر شده توسط : fireboud , شيدا رها , neda.n , minoshka , Nooranta , eglantine , Aram , zeinabi , فرناز , hadisss , عمومهربان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: