•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
اس ام اس برا منم اومد
براتون از ته ته ته قلبم آرزوی موفقیت و صعودی با سلامت و شادی دارم love28
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , fireboud , sooorooosh , الهام ج , FBF , matinfard , neda.n , eglantine , zeinabi
دوستای خوبم بهتون افتخار می کنم و آرزوی موفقیتتون و دارم
از خوشحالی واقعا نمی دونم چی بگم ایشالا برید و به سلامت برگردین دل همه بچها با کلی انرژی مثبت باهاتونه
میدونم که مثل همیشه ما موفق می شیم
Blush
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : نارنجی مدرسه موشها , fireboud , hadisss , شيدا رها , sooorooosh , الهام ج , FBF , matinfard , earth , neda.n , eglantine , Aram , zeinabi
منکه نمیتونم دماوند رو فتح کنم اما وقتی میبینم دوستای گلم اینقدر با اراده و پرتلاشن،احساس میکنم منم درکنارشما هستم.موفق باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , شيدا رها , sooorooosh , الهام ج , FBF , matinfard , earth , neda.n , eglantine , Aram , zeinabi
حال که چنین استوارانه عزمت را جزم کرده‌ای و همت والایت چنین سترگ قد برافراشته تا توانایی‌هایت را، توانایی‌هایم را فاتحانه بر سر قله‌ها به اوج نشینی و فریاد زنی، احساسم آبستن است، آبستن هیجانی عظیم، آبستن شوری که همراه اوجت به بار خواهد نشست.
بدان لحظه به لحظه با گامهایت همراهم و نبض روحم در شریانهایت جاری!
ای!شگفت ازتو، که چنین از اشتیاق اوجت شکفته می شوم!
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : chipchip , simin , نازی ی , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها , شيدا رها , sooorooosh , الهام ج , FBF , م.ه , matinfard , earth , fireboud , neda.n , eglantine , Aram , zeinabi
الان رسانه ملی مرده که بیاد ازین بچه ها گزارش تهیه کنه تا به همه نشون بدیم ام اس واقعی اینی نیست که همیشه باهاش اشک مردم رو درمیارینangry3
ام اس قهرمان هم دارهsad2
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : نازی ی , شيدا رها , FBF , matinfard , طلایه , earth , محدثه , sooorooosh , eglantine , رامنا , zeinabi
خیلی دوستتون دارم آیا من هم برای دفعه اول می توانم کوه نوردی کنم ؟ قبلا کوه نوردی می کردم از موقعی که دچار این بیماری شدم اندکی ترسو شدم .
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
هرکه را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند
 تشکر شده توسط : نازی ی , شيدا رها , الهام ج , FBF , matinfard , neda.n , eglantine , spring , zeinabi
آقا برای من اس ام اس نیومده sadsad
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : FBF , hadisss , eglantine
باسلام .........ضمن عرض تبریک به این عزیزان وکلیه عزیزان دست اندرکار وبه امیدمشاهده موفقعیت های بزرگ وبزرگتر از این دریا دلان بیماران ام اس باشیم. امید به موفقعیت های جهانی......بدست اوردن چیزهایی که نتوان بدست اورد خود هنری میباشد.امیدوارم همیشه هنرمندباشید......16/5/1392
 تشکر شده توسط : FBF , earth , neda.n , شيدا رها , eglantine , Aram , zeinabi , hadisss
[تصویر:  09d1cf16f85670ab1.gif]
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : FBF , الهام ج , minoshka , م.ه , earth , yummy , hadisss , neda.n , شيدا رها , eglantine , Aram , zeinabi , fireboud
برای موفقیتتون صادقانه دعا خواهیم کرد

یقینا با سربلندی میرید و برمیگرید

جای ما هارو که نمیتونیم بدرقه و استقبال بیایم خالی کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
زندگی
 تشکر شده توسط : م.ه , earth , neda.n , شيدا رها , eglantine , Aram , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 16