•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
از همگی بابت این همه جملات قشنگ ممنونم.واقعا انرژی گرفتم. icon_biggrin icon_biggrin
و مثل همیشه مرسی که هستید happy0065.gif happy0065.gif
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Nooranta , nahid , chipchip , matinfard , hamid , spring , fireboud , minoshka , Aram , الهام ج , یه غریبه , hilda , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , eglantine , zeinabi
شماها بهترینید
افرین به این همه همت و غیرتتونagreement2
بهتون افتخار میکنمicon_question
بدونید دل همه ما پیش شماسicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : spring , nazaninamiri70 , fireboud , sooorooosh , hamid , minoshka , matinfard , الهام ج , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , eglantine , zeinabi
دم همه گرم ایول هر وقت خبرای این جوری میشنوم به ام اسم بیشتر افتخار میکنم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , fireboud , sooorooosh , hamid , minoshka , matinfard , الهام ج , hilda , نازی ی , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , neda.n , zeinabi
وای بچه ها اگه خبرش میرسید جاهای دیگه... فکر کنم دوستای مبتلا به ام اس همه جای دنیا بهتون افتخار میکردن...
تکید به خدا...
هیشکی مثل شماها نیست...
خودتون حواستون هست که چقدر باید ببالید به خودتون؟
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : fireboud , sooorooosh , hamid , minoshka , matinfard , الهام ج , baharan , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , eglantine , spring , zeinabi
این موضوع رو قبلا گفتم ولی یه بار دیگه توضیح میدم تو این صعود خیلی از دوستان می تونستن همراه باشن و مسلما حقشون هم بود ولی بخاطر شرایط و مقررات سفت و سختی که گذاشته بودیم تا دوستان هم تمرین مرتب داشته باشن و آمادگی جسمانی مناسب دشاته باشن به ناچار در خدمت خیلی از این عزیزان نبودیم
ولی با تجربه بیشتر و انرژی بیشتر مطمئنم گروه کوهنوردی و البته گروه ورزشی بزرگتری خواهیم داشت که به زودی این گروه های ورزشی تشکیل خواهند شد چون شماها لایق بیشتر از این ها هستید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : FBF , hamid , paeazan , chipchip , minoshka , Aram , yummy , رامنا , nazanin200312 , shokolat , م.ه , sooorooosh , matinfard , sargol , الهام ج , یه غریبه , hilda , نازی ی , arezooo82 , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , eglantine , zeinabi
(2013/08/06, 09:09 PM)fireboud نوشته است: این موضوع رو قبلا گفتم ولی یه بار دیگه توضیح میدم تو این صعود خیلی از دوستان می تونستن همراه باشن و مسلما حقشون هم بود ولی بخاطر شرایط و مقررات سفت و سختی که گذاشته بودیم تا دوستان هم تمرین مرتب داشته باشن و آمادگی جسمانی مناسب دشاته باشن به ناچار در خدمت خیلی از این عزیزان نبودیم
ولی با تجربه بیشتر و انرژی بیشتر مطمئنم گروه کوهنوردی و البته گروه ورزشی بزرگتری خواهیم داشت که به زودی این گروه های ورزشی تشکیل خواهند شد چون شماها لایق بیشتر از این ها هستید
برای هیچ تاپیکی این همه هیجان نداشتم که برای این تاپیک دارم، دیروز عکسهای دماوند رو نگاه میکردم و خودم رو برای لحظاتی تو مسیر تصور کردم و دیدم باید دل بزرگ و نترسی داشته باشم که تو همچین مسیری باشم و جدا خودم رو اندازه این حرفها ندیدم، آفرین به این دل دریایی و شجاعتتون، ممنونم بابت همه سختی که تا حالا تو تمرین ها تحمل کردید و قراره تو این صعود غرور آفرین هم تحمل کنید، ممنونم بابت همه محبتتونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

راستی میشه دقیقا بگید چه کسانی قراره صعود به قله دماوند رو انجام بدن؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hamid , matinfard , FBF , fireboud , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , eglantine , zeinabi
وای بچه ها کاش منم میتونستم باهاتون بیام-خیلی کوهنوردیو دوست دارم
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : matinfard , FBF , sooorooosh , hamid , الهام ج , neghar , fireboud , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n
چه حس خوبی...
با افتــخار به مامانم عکستونو نشون دادم و گفتم که دارین چه کار بزرگی میکنین...love28
مرسی بچه ها ... ما مدیون شماییم به خاطر این کار بزرگتون .
موفق باشید
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : FBF , sooorooosh , hamid , الهام ج , neghar , matinfard , یه غریبه , fireboud , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , zeinabi
این خیلی عالیهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : hamid , matinfard , fireboud , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , zeinabi
به شما افتخار میکنیم و مثل همیشه مطمئنیم با دست پر برمیگردینagreement2
من که همیشه پز شماها رو به بقیه میدم انگار خودم میرم کوهwink2

حق دشمن مرده باده
امیدوارم این کوه رفتن مثل بمب بترکه و به گوش اونایی برسه که با دیدن فلان برنامه فکر ناتوانی در مورد ام اسی ها کردن که بعدش بگن پس ام اس اینهicon_cry

اونموقع که تیم آوای امید رو دیدم یه دوچرخه گذاشتم برای بگراندم که منم بهتر شم و برم دوچرخه بخرم..love28
در رویاهام با شما ها کوه رفتنهlove28
با این کاراتون انگیزه ایجاد میکنین در بقیهhappy0065.gif
از همتون تشکر میکنم و آرزوی موفقیت دارم براتونagreement2
براتون امواج مثبت میفرستیمicon_biggrin

[تصویر:  08033693581451873271.gif]

"این ماییم، دوباره اینجاییم. با هم هستیم ولی تنهاییم. اینجاییم نه از برای خودخواهی، نه از برای خودنمایی، اینجاییم از سر عشق، اینجاییم از سر شور، از سر غرور. اینجاییم از برای رشد، از برای اوج، از سر جنون، اینجاییم برای پایان، پایان یک آغاز، پایانی که آغازی بلند پروازانه تر را نوید دهد"
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : FBF , یه غریبه , hamid , مـه ســـا , matinfard , hilda , الهام ج , nahid , fireboud , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , neda.n , spring , arezooo82 , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: