•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
وای بچه ها به همتون افتخار میکنم agreement2
واقعا ادم این جوونا رو میبینه امیدش صد برابر میشه... wink2 hooray
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , matinfard , hamid , shahrzad , sooorooosh , nahid , نازی ی , شيدا رها , Nooranta , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مرسي بچه ها باعث افتخار ما هستين
تا ابد پيروز و پايدار بر قله هاي افتخار
love28love28love28love28love28love28love28love28love28
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : matinfard , fireboud , neda.n , یه غریبه , hamid , sooorooosh , hilda , نازی ی , الهام ج , maryam.N , شيدا رها , Nooranta , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , hadisss , zeinabi
وقتی بعد از یه روز شلوغ وپرکار شب میام پشت سیستم واین همه حرف قشنگ بهم چشمک میزنه، یه حس غریب همه وجود رو فرا می گیره...
بچه ها از همتون ممنون
از حمایتتون و از حرف های قشنگتون
این رو تو فیس بوک هم نوشتم
دماوند یه نقطه است، یه اوج
اما حس بودن با شما یه ژرفاست، یه حس عمیق...
برامون دعا کنید... خیلی زیاد

(2013/08/05, 11:00 PM)kheiri.mahdi نوشته است: درود بیکران بر همه شما باد.
وقتی این همه ذوق و حمایت شما از این گروه با همت و پرتلاش که مایه مباهات همه ما هستند و می بینم بیشتر این وظیفه رو حس میکنم که تمام تلاشم و برای به ثمر نشستن این همه اراده انجام بدم به همتون قول میدم اگه پای سلامتیشون میون نباشه، شده تک تکشون رو دوشم بگذارم تا قله ببرم این کار رو می کنم.این گروه به من چیزای زیادی یاد داده و هم گامی با هاشون مایه افتخار منه مهمترینش این بوده که هیچوقت با تمام سختی یک قدم تا رسیدن به هدف پا پس نکشم.روزی رو میبینم که گروه بزرگی از ام اس سنتر با سرپرستی اعضای همین گروه ام اس سنتر بر بام ایران زمین سرود شادی خواهند خوند.
از خدا میخوام در این راه همه ما رو کمک و یاری کنه و از شما هم همین انتظار و دارم که همچنان به حمایت و پشتیبانی خودتون از تک تک گروه کوهنوردی ام اس سنتر ادامه بدید که اینها روی قله تنها نیستند تک تک شما در هر قدم،همراه و هم گامشون هستید. و با هر نفس روی قله از شما تشکر خواهند کرد و بیادتون خواهند بود
موفق و شاد و سلامت باشید.
یا حق

مهدی عزیز اگر حمایت ها ومحبت های تو نبود، این تلاش به اینجا نمی رسید...
در قدم به قدم این مسیر سرپرست وهمراه خوبمان بودی...
از تو و از تمام دوستان همگام، که به حق، حق همگامی را تمام کردند بی نهایت سپاسگذارم...
امیدوارم این دماوند برایمان ماندگار شود...
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : یه غریبه , yummy , hamid , fireboud , shahrzad , sooorooosh , hilda , nahid , neda.n , نازی ی , الهام ج , maryam.N , شيدا رها , Nooranta , spring , Aram , parisa2011 , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
امیدوارم به سلامت برید و برگردید.
زندگی با تمام دشواریهاش بسیار زیباست قدر انرا بدانیم.
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , shahrzad , sooorooosh , nahid , neda.n , نازی ی , maryam.N , y.saeedi , شيدا رها , matinfard , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
موفــــــــــــــــــــــــــــــــق و پیـــــــــــــــــــــروز باشیــــــــــــــــــــــــــــــــد.agreement2
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad , sooorooosh , nahid , neda.n , نازی ی , maryam.N , hamid , شيدا رها , matinfard , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
من چرا ندیدم اینجا رو!
به به چقده شور و هیجان
خیلی خوبه این تاپیک
دوست دارم دوباره و دوباره بخونمش
خیلی خوبیدwoman
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : fireboud , sooorooosh , hilda , nahid , neda.n , نازی ی , maryam.N , hamid , شيدا رها , matinfard , spring , Aram , نارنجی مدرسه موشها , Narges , earth , zeinabi
حمید جان 12 تا 2 شب یا ظهر؟؟؟؟؟
اگه ظهر باشه در صورتی که به من مرخصی بدن حتماً میام استقبالتون wink2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : sooorooosh , hamid , spring , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
از خدا می خوام که به سلامت این صعود انجام بشه و بار دیگه ثابت کنید همون رو که قبلا ثابت کردید.
امیدوارم دعاهای همه ما سبب افزایش چند برابری توانتون بشه و خستگی رو کمتر احساس کنید.
حرفایی که میخوام بزنم به زبونم نمیاد و حرف کم میارم.

فقط یه توصیه : عکس هایی که می گیرید چند تاشو دقت کنید رسانه ای بگیرید جوری بگیرید که چاپ کنن نه این که یکیتون رو حذف کنن ! wink2confused2
آخه الان دیدم تو اون خبرگزاریه یکیتون رو درسته برداشتن !Smile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , hadisss , sooorooosh , نازی ی , یه غریبه , paeazan , shahrzad , fireboud , FBF , الهام ج , hamid , شيدا رها , matinfard , spring , Aram , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
ای بابا من فکر کردم رفتید که! چقدر عالی. براتان آرزوی سلامتی و استقامت و پیروزی دارم بچه‌ها. همیشه همه جا و پا برجا.icon_question
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , shahrzad , hadisss , sooorooosh , fireboud , hamid , شيدا رها , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
سوسن جون حواست نیستاsmilingwink2
ببینم نکنه خواب ما رو دیدی که رو قله ایم؟راستشو بگوlove28
خب حالا ناهید...من عاشق این پیچش مو دیدن توام هاagreement2
حجابم ناقص بود خبRolleyes
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : nahid , sooorooosh , fireboud , neda.n , hamid , spring , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: