•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
دوستان یا من خوب مطالعه نکردم یا واقعا خبری از روز و ساعت دقیق شروع صعودتون نیست! جز این ارسال حمید که خب من نفهمدیم دقیقا کی هستconfused2

(2013/08/02, 07:50 PM)hamid نوشته است: 6 روز دیگه تا استارت برنامه دماوند agreement2

میشه بگید چه روز و ساعتی این افتخارآفرینی شروع میشه؟ آیا میشه اومد بدرغتون؟ با عرض شرمندگی بدرقتون درستهconfused
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : FBF , الهام ج , شيدا رها , neda.n , fireboud , hamid , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
با این اوضاعی که هست فکر میکنم ام اس کم آورده ، فرارو بر قرار ترجیح میده...
فکرشو بکنید کوه به اون با عظمتی رو ببینه که بچه ها دست به دست هم تا اوج میرن ، جایی که آدم حس میکنه خیلی به خدا نزدیکتره...
دیگه با اون کوچولویی خودش جایی برای موندن نداره ، به قول دکتر صحراییان باید بره به زباله دان تاریخ....baybaybaybay
امیدوارم روزی همگی بر فرازقله ها جشن رهایی از ام اس رو بگیریم.icon_biggrinicon_biggrin
موفق و پیروز باشید.
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد باور محال بودنش را عوض کن ...............
 تشکر شده توسط : الهام ج , شيدا رها , Aram , neda.n , sooorooosh , fireboud , FBF , earth , hamid , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
چند روزیه به سایت سر نزدم، ببین چه خبره angel
دوستان عزیز به وجودتون افتخار میکنم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
امیدوارم صعود موفقیت آمیزی داشته باشین و به همه ثابت کنین ام اس اون چیزی نیست که جامعه فکرشو میکنه.agreement2agreement2
از سروش عزیز هم بابت متن زیبایی که نوشته متشکرم.love51love51love51love51love51
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , fireboud , FBF , earth , neda.n , hamid , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , sooorooosh , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
واقعا کارتون عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــیه بچه ها happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
افتخار میکنم هر وقت این تایپیک رو میبینم icon_questionicon_questionicon_question
باعث افتخار همه مائینicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

سروش ممنون از متنت icon_question یه تیکش رو خیلی خیلی خیلی دوست داشتمicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : FBF , sooorooosh , earth , neda.n , fireboud , hamid , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , parisa2011 , نارنجی مدرسه موشها , baharan , zeinabi
باعث افتخار همه ی ما هستید بچه ها.
امیدوارم در برنامه ی دماوند موفق و پیروز باشید...

هر چند که شما تا اینجا هم ثابت کردید ام اس همیشه چهره ی زشتی نداره و با انگیزتون نشون میدید ما ها چه اراده هایی داریم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : simin , paeazan , مـه ســـا , sooorooosh , nazaninamiri70 , earth , neda.n , fireboud , FBF , hamid , yummy , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , سهند , parisa2011 , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
بخونید بچه ها . این خبرگزاری تدبیره که صدای ما رو منعکس می کنه . بخونید و مطمئن باشید شکست میدیم نگاهی که ام اس رو پایان دنیا میدونه . بخونید و به خودتون افتخار کنید .

خبرگزاری تدبیر : جمعه دماوند بر خاک خود نمادی تازه از ایستادگی را تجربه خواهد کرد
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : FBF , fireboud , مـه ســـا , hamid , yummy , sooorooosh , م.ه , paeazan , arezoo_azizi , earth , kheiri.mahdi , melody , matinfard , kaveh_plus , shahrzad , hilda , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , parisa2011 , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
(2013/08/05, 02:20 PM)Aram نوشته است: میشه بگید چه روز و ساعتی این افتخارآفرینی شروع میشه؟ آیا میشه اومد بدرغتون؟

ارام جان برنامه روز پنجشنبه ساعت 9 صبح ( احتمال تغییر وجود دارد ) از تهران آغاز میشه
واسه بدرقه فکر نکردیم ولی فکر نمیکنم مانعی وجود داشته باشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hessam , neda.n , fireboud , Aram , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , sooorooosh , نازی ی , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
(2013/08/05, 09:34 PM)hamid نوشته است:
(2013/08/05, 02:20 PM)Aram نوشته است: میشه بگید چه روز و ساعتی این افتخارآفرینی شروع میشه؟ آیا میشه اومد بدرغتون؟

ارام جان برنامه روز پنجشنبه ساعت 9 صبح ( احتمال تغییر وجود دارد ) از تهران آغاز میشه
واسه بدرقه فکر نکردیم ولی فکر نمیکنم مانعی وجود داشته باشه
ااااا حمید چرا بدرقه رو درست کردی؟ تا اومدم بنویسم بدرغه ام قلتح درستش رو نوشتی که

اون نقل قولم و درست کن، آبروم رفتconfused

آقای رئیس ممنون از اطلاع رسانی

حالا دقیقا ساعت چند بیائیم بدرغتون، بدرقتون، بدرغطون، بدرقطون؟Smile (16)
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , hamid , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , sooorooosh , nahid , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
ارام جان اطلاع میدیم تا فردا
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , kheiri.mahdi , shahrzad , Aram , نارنجی مدرسه موشها
درود بیکران بر همه شما باد.
وقتی این همه ذوق و حمایت شما از این گروه با همت و پرتلاش که مایه مباهات همه ما هستند و می بینم بیشتر این وظیفه رو حس میکنم که تمام تلاشم و برای به ثمر نشستن این همه اراده انجام بدم به همتون قول میدم اگه پای سلامتیشون میون نباشه، شده تک تکشون رو دوشم بگذارم تا قله ببرم این کار رو می کنم.این گروه به من چیزای زیادی یاد داده و هم گامی با هاشون مایه افتخار منه مهمترینش این بوده که هیچوقت با تمام سختی یک قدم تا رسیدن به هدف پا پس نکشم.روزی رو میبینم که گروه بزرگی از ام اس سنتر با سرپرستی اعضای همین گروه ام اس سنتر بر بام ایران زمین سرود شادی خواهند خوند.
از خدا میخوام در این راه همه ما رو کمک و یاری کنه و از شما هم همین انتظار و دارم که همچنان به حمایت و پشتیبانی خودتون از تک تک گروه کوهنوردی ام اس سنتر ادامه بدید که اینها روی قله تنها نیستند تک تک شما در هر قدم،همراه و هم گامشون هستید. و با هر نفس روی قله از شما تشکر خواهند کرد و بیادتون خواهند بود
موفق و شاد و سلامت باشید.
یا حق
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , earth , یه غریبه , hamid , matinfard , م.ه , مـه ســـا , shahrzad , sooorooosh , hilda , nahid , نازی ی , Nooranta , شيدا رها , Aram , parisa2011 , نارنجی مدرسه موشها , نارنجی مدرسه موشها , baharan , رنگین کمان , zeinabi , zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: