•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
سروش یعنی محشر بود ، از اول تا اخر امر رو بدون نقص گفتی

یه بار ماه عسل با گفته هاش
یه بار اوای امید با حرکتش
یه بار نقاشی های زیبای بچه ها
این بارم گروه کوهنوردی ام اس سنتر

همه اینها و چیزهای زیاد دیگه ای که احتمالا جا انداختمشون جمع شدن تا حرف های سروش رو فریاد بزنن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , FBF , yummy , chipchip , matinfard , مـه ســـا , neda.n , hamdam , minoshka , م.ه , paeazan , arezoo_azizi , fireboud , الهام ج , Nooranta , محدثه , شيدا رها , sargol , parisa2011 , kaveh_plus , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , رنگین کمان , zeinabi , zohaa
بچه ها از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم، احسنت به همت و ارادتونicon_question از همگیتون بابت این محبتی که در واقع به همه ما ام اسی ها دارید خیلی خیلی ممنونم، شماها باعث افتخار هستید، به جای اینکه دست روی دست بذارید و منتظر بشینید، دست به زانو گذاشتید و راه افتادید به سمت فتح قله های امید و تحول، ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بی صبرانه منتظر اون روز باشکوه هستیمagreement2

(2013/08/02, 01:05 AM)neda.n نوشته است: پی نوشت : وبسایت رسمی ام اس سنتر ، از کلیه عزیزان رسانه ای تقاضا دارد . حرکت فرهنگی جوانان غیور مبتلا به بیماری را ارج نهاده و با درج خبر و همراهی با این عزیزان ، آنها را در تلاش برای شناساندن صحیح بیماری به جامعه و ایجاد روحیه در بیمارانی که به دلیل ناآگاهی و شناخت غلط جامعه دچار سردرگمی می شوند یاری نمایند .

درسته که من رسانه نیستم، اما وبلاگ های ماها هم میتونه رسانه باشه هر چند کوچک، از این طریق هم میشه خبر به این مهمی رو منتشر کرد، بنابراین اطاعت امر شدwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : nazanin200312 , neda.n , minoshka , sooorooosh , earth , hamid , FBF , م.ه , arezoo_azizi , matinfard , fireboud , Nooranta , شيدا رها , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
آرام جون یه دنیا ممنون. مطمئن باش وبلاگ شماها خودش بهترین رسانه است . agreement2love51
در ضمن همونطور که سروش عزیز به قشنگ ترین شکل گفت . خیلی از بچه ها در شکل های مختلف دارن به خوبی تلاش می کنن و تک تک این تلاشها تاثیر گذاره و ما در کنار هم موفق میشیم شک نکن .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : minoshka , sooorooosh , FBF , م.ه , Aram , arezoo_azizi , hamid , matinfard , fireboud , hilda , الهام ج , Nooranta , شيدا رها , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
دوستان خوبم بهتون افتخار می کنم

مثل همیشه سربلند و موفق باشید.
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : م.ه , neda.n , hamid , arezoo_azizi , matinfard , fireboud , شيدا رها , earth , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
دوستان icon_questionمنم خوشحالم از این برنامه صعود ....باید تلاش شود از اولین روز تشکیل این جمع ها وبانی حرکت ها ی آن شکافی بوجود نیاید ......مثل خواهر وبرادرانی که با وجود بینش های متفاوت همیشه پشت هم هستند ..اگر امکان وجود داشت حتما بنوعی همنوردی میکردم...با اینکه من کوه نود که نه کوه 50 هستم wink2با آرزوی رسیدن به همهء آرزو هایتانlove28love28love28
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , arezoo_azizi , matinfard , fireboud , شيدا رها , earth , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
ایشالا همگی صحیح وسلامت برید و برگردید.باعث افتخاره همگی هستید.agreement2
ما هم دوست داشتیم در رکابتون باشیم اما متاسفانه انتخاب نشدیمicon_cry
ولی در گروهی دیگر به همراه دوستان ام اس سنتر هفته گذشه قله دماوند رو زدیم.
که واقعا بتونیم سختی و مقاومت تعریفهای گروه کوهنوردی رو درک کنیم.
به امید روزیکه همه در رکاب همدیگه بزرگترین تیم رو داشته باشیم.
به امید موفقبت کوهنوردای عزیزمونicon_question
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , neda.n , matinfard , fireboud , hamid , شيدا رها , baharan , earth , shahrzad , نازی ی , y.saeedi , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
agreement2agreement2agreement2دوستای خوبم برای تک تکتون ارزوی موفقیت وسلامتی میکنمagreement2agreement2agreement2شما باعث افتخار ما هستیدicon_biggrinهمیشه سربلند وپیروز باشیدagreement2وتمام قله های زندگیتونو با افتخار صعود کنیدhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : Aram , neda.n , matinfard , fireboud , hamid , شيدا رها , baharan , earth , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
(2013/08/03, 01:59 PM)sooorooosh نوشته است: باعث افتخار برای هممون هستین.
خیلی مهم هست که یک تیم داره این کار و میکنه .و با این کارتون ثابت خواهید کرد که ام اس ناتوانی نیست.
به دوستانی هم که بیماری نوع رفتارش متفاوت هست و توانایی همچین کاری رو ندارن میخواستم بگم .حتماً غلبه بر ام اس این نیست که شما باید بتونی تا دماوند بری و بیای.هر کسی بسته به توانایی خودش باید بر این بیماری غلبه کنه. این دوستانمون دارن با این کارشون به جامعه نشون میدن که نگاهتون به کل جامعه ام اس اشتباه هست. ام اس این پنج تا جوون هستن.ام اس اون استاد دانشگاه هست که 30 سال از بیماریش میگذره و هنوز تو بهترین دانشگاه کشور کار میکنه.ام اس دختر عموی من هست که با نگاهش دختر و پسرش رو بزرگ کرد.با نگاهش براشون مادری کرد.ام اس من و تو هستیم
هممون با وجود تفاوت هایی که در نحوه عملکرد بیماریمون هست، تو یک چیزه خیلی مهم مشترک هستیم.
ام اس باعث شده که سخت باشیم.محکم باشیم.بیدی باشیم که به هر بادی نلرزیم.
جامعه باید ما رو به عنوان الگوی استقامت و موفقیت بشناسه نه بیمار
از دوستان کوهنورد عزیزم بینهایت ممنون هستم. سرافراز و سر بلند باشید
هزاران بار آفرین داداش سروش باحرفهای خیلی قشنگتون.راست میگی ام اس یعنی استقامت,پایداری,دربرابرمشکلات کم نیاوردن وکلا ام اس یعنی امیدی تازه که روح بخش است.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : fireboud , saeid , neda.n , hamid , sooorooosh , شيدا رها , matinfard , parisa2011 , arezoo_azizi , shahrzad , نازی ی , y.saeedi , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
همه ی گفتنی هارو دوستام گفتن اگه من بخوام بگم بهتون افتخار میکنم و باعث غرور هستین واسه تمام بچه ها شاید یکم تکراری باشه
اما من میخوام بگم این تاپیک انقدر انرژی داره که اندازه نداره اگه من قرار بود برم دماوند با اینهمه دلگرمی میرفتم اورست confused
دوستای گلم امیدورام اون انرژی لازم برای صعود رو گرفته باشین و با افتخار پا روی قله ی دماوند بزارین اون لحظه به یاد ما باشینااااااااااااااا agreement2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , fireboud , sooorooosh , شيدا رها , matinfard , baharan , earth , arezoo_azizi , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
سروش دادا کولاک کردی با این حرفات
مرررررررررررررررررررررررررری
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , fireboud , sooorooosh , شيدا رها , matinfard , arezoo_azizi , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست