•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
اصلا چرا باید ام اس روی اخلاق ورفتار تاثیر بگذاره کنترل اخلاق ورفتار هرکس دست خودش است چه باام اس چه بدون ام اس یکی بخواد الکی از کوره در بره یعنی خیلی عصبانی بشه این عصبانیتش رو گردن ام اس بیچاره ندازه.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : برگ 7 , arman alagha , Hasty
برای من که ام اس به معنای واقعی تلنگری برای بهتر زیستن بوده
نمیخوام بگم از اینکه ام اس دارم خوشحالم ولی فکرمیکنم یه چیزی مثل ام اس برام لازم بود تا قدر همه چیزهای خیلی کوچیک زندگیم رو هم بدونم
بعد از اینکه فهمیدم ام اس دارم خیلی عوض شدم....این تغییر رو دوس دارمlove28
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : ساسان , mahdiye1989 , برگ 7 , leili-asmaneh , zohaa , hyd69hyd , عروس , kaj , Hasty
خداییش روی من تاثیر گذاشته اما سعی میکنم کنترلش کنم / دیگه دستم اومده
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : moon light , zohaa , تندیس , Hasty
من قبلا آدم خیلی با گذشتی بودم.حتی اگه کسی به قصد ونیت میزد توی گوشم ومیدونستم که در اون شرایط حق بامنه بازم چیزی بهش نمیگفتم و سرمو می انداختم پایین و فقط یه لبخند بهش تحویل میدادم.اما الان نه.طرف هنوز هیچی نگفته من با توپ وتشر میرم سراغش و به شدت محکومش میکنم و همیشه هم شرمنده دیگران میشم.میدونمم بخاطر شرایطیه که ام اس واسم بوجود آورده.خیلی کم تحمل شدم
 تشکر شده توسط : رامنا , kiana , mahdiye1989 , hania , zohaa , zenith , kaj
خوب تا یه حدی طبیعیه , ولی سعی میکنم من روی ام اس تاثیر بذارم,تا ام اس روی منagreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : kiana , zohaa , arman alagha , Hasty
صبرم بیشتر شده آرومتر شدم wink2wink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : hania , برگ 7 , mahdiye1989 , zohaa , hyd69hyd , Hasty
دنيا رو ديگه مثل قبلا سخت نمى گيرم صبرم بيشترشده ارومتر حرف مى زنم هيچى رو هم اونقدرا جدى نمى گيرم چون ارزششو هم نداره. تو بحثا هم سعى مى کنم وارد نشم Rolleyes Rolleyes Tongue
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : kiana , sargol , mahdiye1989 , zohaa , hyd69hyd , تندیس , Hasty
(2013/10/24, 12:34 AM)محمد علی نوشته است: روی خود من که واقعا داشته بعضی وقتا که یاد گذشتم میافتم از بعضی رفتارا تفکرات و عکس العملهای احمقانم واقعا ناراحت میشم rolleyes

ای کاش ادمیزاد قبل از اینکه سرش به سنگ بخوره به اشتباهاتش پی ببره

واقعا ممنون یک کوه تجربه پشت این حرف زیبا بود

برای منم بی تاثیر نبوده و اخلاق و رفتارم رو تاثیر منفی گذاشته،ام اس نه صبر

داره نه تحمل.به تازگی متاهل شدم و عاقلانه این بوده::

پذیرش شرایط از همه چی ارزشش بیشتره و در اینصورت قبل از هر تجربه

منفی میشه کنترلش کرد،شرایط همیشه اونجورم که ما میخواهیم نیستش

اونوقت باید صبر رو محک زد، نه که جسارتا سیب زمینی و بی اهمیت قرار دادن

مسائل رو بنا به آدم صبور بذاریم

همواره شاد و موفق باشید
 تشکر شده توسط : ahya , saeid , minoshka , محمد علی , spring , zohaa , zenith
من خودم متوجه نشدم که تغییر کردم.اما از وقتی ترم جدید رو شروع کردم دوستام میگن عوض شدی.چند شب پیش هم اتاقیم می گفت احیا خیلی تغییر کردی.انگار همه چیزو باهم می خوای.دیگه از دست کسی ناراحت نمیشی.بلند پرواز شدی.جنب وجوشت زیاد شده.
حالا که فکر می کنم می بینم راست میگه.انگاری می خوام از تک تک لحظه هام استفاده کنم.
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : ابراهیم , hania , zenith , kaveh_plus , mehdisalimi , yummy , saeid , minoshka , الهام ج , رامنا , sanaz-sss , spring , zohaa
اره گذاشته منم خیلی اخلاقم تند بود به همه می پریدم ولی حالا خیلی کوتاه میام
بیشتر از اونی که فکرشو بکنید فقط زود گریه ام میگیره تازه حرف بقیه هم که چی میگن اصلا دیگه برام مهم نیست
نه که نباشه ها ولی زود ازش میگذرم یعنی سعی میکنم که بگذرم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : kiana , minoshka , الهام ج , sanaz-sss , دربند , spring , zohaa , zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,562 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست