•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
از یه طرف خوشحالم به خاطر این موفقیت و برگشتنتون .... از یه طرف دلم برای این با هم بودن این چندروز....نوشته های آقا علیرضا و سینا و فربود ....خندیدن از ته دل ... لبخندهای از روی غرور ... حس تنها نبودن و اینکه یه سری هستند که بتونی لحظه هاتو باهاشون تقسیم کنی .... خلاصه واسه این حس مشترک دوست داشتنی حساااابی تنگ می شه!!sad2
امیدوارم این جور حرکتها ادامه داشته باشه و این حس همدلی تو رگ این سایت همیشه جاری باشه!innocent0001.gif

آقا سینا این نوشته آخریت خیلی باحال بود ... از خنده روده بر شدم.laughing3...فکر کنم چند وقتی بود اینجوری نخندیده بودم ...ممنونicon_question
آقا علیرضا از شما هم ممنون .... واقعا هرشب رو با نوشته های شما زندگی کردم ... icon_question
آقا فربود راست می گید ... من پیامهای تبلیغاتیم رو غیرفعال کردمconfused بابت همه چی ممنونمicon_question
حسین آقا از شما هم ممنون .... ایشالله همیشه سلامت باشیدicon_question

خسته نباشید..... به امید دیدارagreement2icon_biggrin

happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gificon_smileicon_smilejumping0047.gif
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : fireboud , kaveh_plus , neda.n , Prime , N00shin , shokolat , nanaz , anaram
تبریک میگم.شما لیاقت بهترینا رو دارین.
icon_question
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : fireboud , kaveh_plus , neda.n , Prime , N00shin , shokolat , anaram
سلامicon_question
نزديك صبحه و الان نميدونم چظور شداومدم به سايت سر بزنم وقتي اينجا رو ديدم اينقدر خوشحال شدم كه واقعا اشك تو چشمام جمع شدوقتي نوشته هاي شماها رو خوندم واقعا حس كردم كه منم عين شما تجربه كردم و پا به ركاب شما بودم چه حس زيبايي و تجربه كرديدبهتون از صميم قلب تبريك ميگم نه فقط براي موفقيتتون بلكه بخاطر اينكه اينهمه بچه هاي ام اس چشم اميدشون اول بخدا بعد به شما بوده واقعا بايد بخودتون افتخار كنيد و حس غرور بهتون دست بده كه اينهمه تشويق كننده و چشم به راه داشتيد واقعا پيروزي و موفقيت و تندرستي برازنده شماست ممنونم كه يه حس و شوق و روحيه ي جديدبه همه ماها هديه كرديد ازته دل بهتون خسته نباشيد ميگمagreement2icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : toktam* , kaveh_plus , neda.n , fireboud , Prime , شيدا رها , N00shin , shokolat , nanaz , anaram
وای خدای من چقدر دوست داشتم منم می تونستم بیام به پیشوازتون
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , nanaz , Prime , شيدا رها , N00shin , shokolat , anaram
دوستان عزیز ، خسته نباشید
اینکار شما باعث شده نیروئی مضاعف در خودم احساس کنم:
agree:
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ساغر , neda.n , nazii , fireboud , Prime , N00shin , shokolat , anaram
بچه ها دست مریزاد
حسین سینا فربود علیرضا یه خاطریه بی نظیر برای خودتون و برای ما ساختید خسته نباشید ممنون که ما را هم در خاطرات زیباتون شریک کردید
شما اثبات کردید که فقط غیر ممکن غیر ممکنه
امیدوارم در تمامی قسمتهای زندگی همواره موفق و پیروز باشید
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : ساغر , neda.n , nazii , fireboud , Prime , N00shin , shokolat , edarzi , anaram , nafass
منم از راه دور بهتون خسته نباشید میگمicon_question
ایشاله همیشه پر انرزی و پر توان باشید ،تو همه مراحل زندگی
خیلی دوست داشتم واسه استقبالتون بیام یه جورایی برنامه ریزی هم کردم اما متاسفانه جور نشد
اطمينان دارم همه بچه هایی كه تهران نیستن دوست دارن امروز کنارتون باشن از راه دور صورت ماهتون رو نمیبوسیم اما ضمن بای بای براتون ارزوی موفقیت میکنیمicon_questionicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : بهــار , kaveh_plus , neda.n , nazii , fireboud , khatoon25 , najva , Prime , N00shin , shokolat , edarzi , anaram
تیم آوای امید به تهران رسید!
حوالی 7/30 صبح امروز
در نهایت با تشکر از تمام انرژی و محبت های تمامی دوستان و افراد.
گزارش امروز را هم منتظر بمانید!
 تشکر شده توسط : ساغر , kaveh_plus , hanie , neda.n , Narges , MAHDI , goli61 , سمانه , nazii , hedieh , naz.gigili , fireboud , O#!!! , khatoon25 , najva , Ghost , nanaz , Prime , شيدا رها , N00shin , جامعه حمایت از بیماران M.S , hamid t , atefe , shokolat , edarzi , بی تـــا , anaram , سحــــــــر , nafass , nahid
دددرررووودددagreement2agreement2agreement2agreement2

مرسی از همتتون

خسته نباشید . مایه افتخارمون شدید .agreement2agreement2agreement2

از همتون متشکرم و موفقییتتون در همه مراحل زدگیتون آرزومه

واقعاً به داشتن دوستای مثل شما افتخار می کنم
باز هم یه غرورآفرینی دیگه برای ما ام اس ها
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

خسته نباشین و دستتون درد نکنه

نمیدونم چطوری تشکر کنم
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : nazii , neda.n , fireboud , O#!!! , khatoon25 , najva , Prime , kaveh_plus , N00shin , shokolat , edarzi , anaram , nafass
خسته نباشید.
واقعا کار بزرگی انجام دادید که برای همیشه در یادها باقی خواهد موند.
من که به هر کس رسیدم با افتخار براش گفتم بخصوص به انجمنی های شهرمون.
دعا می کنم به شادی سلامتی تون (و البته تمام بچه های ام اس سنتر ) با هم جشن بگیریم.
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : nazii , neda.n , fireboud , O#!!! , najva , Prime , kaveh_plus , N00shin , shokolat , anaram

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: