•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
(2012/05/22, 10:36 AM)بی تـــا نوشته است: مائده جون شماره تماستو برای کاربر آوای امید بفرست عزیزم
مرسي بيتا جونم حتما
پيام خصوصي بدم ديگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
(2012/05/22, 10:43 AM)mai jooon نوشته است: مرسي بيتا جونم حتما
پيام خصوصي بدم ديگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اره عزیزم پیغامه خصوصی بدهicon_biggrin
smile , be happy and enjoy life
بچه ها بجوری عصبیتونماا.بدجوی.اصن داغونتونم.له لهم آقا.خیلی خسته نباشییییییییین
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : anaram , N00shin , Hasty , neda.n , nafass , hanie , fireboud , O#!!! , hamid t , مـه ســـا , mehrnaz , sara-m , Ali 324 , Prime
تو اين شش ماهي كه به سايت سر نزده بودم، چه اتفاقاي خوبي افتاده!
تيم دوچرخه سواري ام اس!
براي اين حركت خيلي خوشحالم. براي بچه هاي تيم دوچرخه سواري و تك تك بچه هاي ام اس سنتر آرزوي سلامتي دارم.
دلشوره داري از حال پريشونم! ميگي كه آروم باش، من با توام جونم! تو گوش من ميگي: بايد تحمل كرد، اين چند روز عمرو، زيبا تصور كرد! دستامو ميگيري، ميگي كه من اينجام... كاشكي مي‏دونستي من با توام تنها! كاشكي مي‏دونستي، زانو زدم تو گل! درياي بي موجم، درياي بي ساحل... كاشكي مي‏دونستي دلتنگ بارونم... دلتنگ چيزي كه، حتي نمي‏دونم!
 تشکر شده توسط : بی تـــا , neda.n , مهدی نصیری , shokolat , Hasty , atefe , nanaz , hanie , fireboud , O#!!! , paeeze , hamid t , mehrnaz , edarzi , sara-m , neda.t , nahid , Prime
اس ام اس واسه منم آمد راستش قبلش یکی زنگ زد من گوشی رو برنداشتم بعد که SMS آمد فکر کردم همون طرفه محل ندادم عصری رفتم دیدم اهـــــــــــــه از طرف اینجا می باشد smiling
دست شون درد نکنه سورپرایز نمودین گوشیمان را منور فرمودین love28
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : neda.n , anaram , shokolat , Hasty , nanaz , nead , fireboud , paeeze , hamid t , edarzi , Prime
مــــــــــــــــــــــــــــــــرسی از سورپرایزتون wink2چــــــــــــه شمارش طولانیــــــــــــــــــــــــهicon_cry من اول دیدم گفتم خـارجهlaughing3laughing3laughing3laughing3
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hamid t , Hasty , فرناز , sara-m , Prime
من عاشق پارک آبشار شاهرودم خیلی باحاله زیاد رفتم اونجا..نایب الزیاره باشیدwink2wink2
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : neda.n , Prime , hamid t , Hasty
1کی از فامیلامون شاهرود سربازه حیف نمیشه بهش بگم confused2و إلا 1پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان icon_cryicon_cryicon_cryمیومد استقبالتونicon_questionicon_questionicon_question
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : hamid t , Hasty
گروه آوای امید براتون آرزوی موفقیت وسربلندی می کنم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , anaram , shokolat , hamid t , Hasty , هاجی , sara-m , Prime
سلام ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

خدا قوت.

یکم خنک شده هوا اونجا اینطور نیست؟

به نظر من 1روز زیادتر شاهرود بمونید و جاهای دیدنیشو ببینیدlaughing3 دیگه عروس کویرهBlushهمه چیز داره غیر دریا.
جنگل ابر ,دشت شقایق(نمیدونم هنوزم شقایقاش هست یا نه) منطقه حفاظت شده تپال ,خوارتوران,وااااااااااااااااااااااااااای آبشار مجن(تنگه داستان) فوق العادست.من وقتی اونجا رفتم فکر میکردم پای هیچ بشری به اونجا نرسیدهevilgrin0039.gif
جاهای تاریخی هم زیاد داره

خلاصه که شاهرود خیلی خوبه ........

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : نازلی , naz.gigili , بهــار , neda.n , anaram , Prime , O#!!! , shokolat , hamid t , Hasty , nanaz , هاجی , nafass , khatoon25 , sara-m , fireboud , شيدا رها , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: