•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • 43
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
چه سورپرايزي از اين بالاتر كه در كمال سلامت و با موفقيت اين مسير امروزتون رو هم طي كنينicon_question
خدا به همراه همتون.
خورشيد جون يك كم همكاري كن لطفاً
 تشکر شده توسط : neda.n , N00shin , بهــار , نسترنى , niloufar , shahrzad , Hasty , shokolat , hamid t , maede , nafass , fireboud
بچه های تیم آوای امید امروز حوالی ساعت 12:30 به داورزن رسیدند.
منتظر گزارش امروز باشید
 تشکر شده توسط : naz.gigili , blue sky , نسترنى , nanaz , khatoon25 , hanie , najva , شهرزاد , niloufar , Hasty , maede , melody , shokolat , atefe , anaram , baran1390 , nafass , hamid t , شیرین , N00shin , edarzi , nead , fireboud , neda.n , Narges
خدا رو شكر كه بسلامت رسيديد

خسته نباشيد قهرمانان fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

بالاخره اين سورپرايز چى شد؟ مرديم از فضولى HuhHuhHuhHuh
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : naz.gigili , najva , niloufar , Hasty , maede , parastoo joon , hamid t , neda.n
Dodgyدر حال حاضر چهره بیشتر اعضای سایت به این گونه شده
Huh
در دلمان میگوییم یعنی چه سورپرایزی میتواند باشد؟ confused0006.gif که ما از آن بی خبریم؟!
شاید آنها میخواهند با ما شوخی کنند...
شاید ما به عروسی دعوت شویم...
شاید میخواستن ما شب خوابمون نبره...
confused
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : najva , niloufar , maede , Hasty , هاجی , baran1390 , parastoo joon , hamid t , hanie , fireboud , neda.n
چقدر ذوق کردم که صدای آقا فربود رو توی تماس تلفنیه رادیو شنیدم!!!!!!!!!!! نمیدونم رادیو روی چه موجی بود ولی میدونم که واقعا حس خوبیه که در مورد تیم دوچرخه سواری و ام اس توی رادیو گفته شد!!!!agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
نکنه خواب دیدم!!!! اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بگه لطفا!!!!!N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
آخرین سنگر سکوته
خیلی حرفا گفتنی نیست...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , shokolat , shahrzad , Hasty , نازلی , anaram , هاجی , baran1390 , بهــار , parastoo joon , neda.n , O#!!! , nafass , hamid t , maede , hanie , N00shin , edarzi , somaye_602000 , fireboud
میشه حدس بزنیم سورپرایزتون چیه؟
دو روز دیرتر میاینevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
وای نه...خدا نکنهsad2sad2
روز جهانی ام اس افتاده فردا؟!!!icon_cry
فربد الهی بگم چی نشی با این مشغله های ذهنی ای که ایجاد میکنیlove28
و اما سورپرایز من....
من با بچه ها رفتم و یواشکی تعقیبشون کردم و با اون مترسکی که سینا دوست داشت،عاشقش شد و .....Smile (52)عکس انداختم ازشونevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
این سینااااااااااااو مترسک جونشsmiling
ببخش اگه به خوشگلی اون مترسک نیست بعدشم فتوشاپم نصب نبود حال نداشتم نصبش کنمsmilingSmile (16)

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   Untitled.jpg (اندازه: 114.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 31)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : niloufar , Hasty , maede , blue sky , melody , naz.gigili , shokolat , atefe , anaram , هاجی , baran1390 , بهــار , parastoo joon , O#!!! , nafass , hamid t , hanie , N00shin , edarzi , nead , fireboud , neda.n
منتظر گزارشتون هستم خوبید؟از صبح چشم براهم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : Hasty , maede , niloufar , shahrzad , shokolat , hamid t , neda.n
خدا قوت ورزشكاراي قهرمان happy0065.gificon_biggrin
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : shahrzad , shokolat , Hasty , hamid t , maede , fireboud , neda.n
آدم از دست شما دیونه میشه به خدا ... بابا یکیتون بیاد بگه سورپرایز چیه؟؟؟ confused2
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : Hasty , hamid t , maede , fireboud , neda.n
بچه ها شما فوق العاده اين happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

خسته نباشين icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

بي صبرانه منتظر 11 خرداد هستم agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : niloufar , Hasty , shahrzad , nafass , hamid t , hanie , fireboud , neda.n

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • 43
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: