•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام.اس نداشتم ...
اگر ام اس نداشتم معنی واقعی خانواده رو نمیفهمیدم .....
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ثریا
از تابستون سال 90 كه اشتباه بيماريمو تشخيص داده بودن، تا دوم ارديبهشت امسال فكر ميكردم ام اس دارم...
الان كه هم تو ايران و هم ايتاليا تشخيص دادن كه ام اس ندارم، بهتر از قبل ميتونم به زندگيم ادامه بدم و ديگه نااميد نيستم.
زندگي با ام اس، كمي نا اميدي داره...
هم زندگي با ام اس رو تجربه كردم، هم بدون ام اس...
الان بايد بنويسم اگر ام اس داشتم...
اما چيزي نمي نويسم چون الان يه بغض بزرگ تو گلومه...
 تشکر شده توسط : Ghost , yummy , Yanis , neda.t
(2012/05/14, 10:07 AM)sohaa نوشته است: از تابستون سال 90 كه اشتباه بيماريمو تشخيص داده بودن، تا دوم ارديبهشت امسال فكر ميكردم ام اس دارم...
الان كه هم تو ايران و هم ايتاليا تشخيص دادن كه ام اس ندارم، بهتر از قبل ميتونم به زندگيم ادامه بدم و ديگه نااميد نيستم.
زندگي با ام اس، كمي نا اميدي داره...
هم زندگي با ام اس رو تجربه كردم، هم بدون ام اس...
الان بايد بنويسم اگر ام اس داشتم...
اما چيزي نمي نويسم چون الان يه بغض بزرگ تو گلومه...

سها جان فکر میکنم این تجربه هم برات بد نبود سالها خواهد گذشت شاید یک روز در گذرجاده ها یک ام اسی رو دیدی و گفتی ان غریبه چقدر شبیه به خاطراتم بود.
 تشکر شده توسط : sohaa , Ghost , neda.t , yummy , sara-m , simin
خب یه چیز دیگه داشتم laughing3laughing3laughing3
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : آرزو , paeeze , Ghost
اگه ام اس نداشتم خیلی از چیزهایی که الان دارم رو نداشتم
آدمهای دور و برم رو به این راحتی نمیشناختم و اینقدر آدم ویژه وارد زندگیم نمیشدن.
ام اس برای من یه سرمایه محسوب میشه. یه سرمایه ی پر دردسر...
نابرده رنج گنج میسر نمیشود مطمئنا...
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : شیرین , Ghost
راستش فک نمیکنم فرقی به حالم میکرد...
به قول سمانه اگه ام اس هم نداشتم یه چیز دیگه داشتم...والا... این مریضی ها که دست از سر من یکی بر نمیداره
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : Ghost
جایی که الان بودم نبودم..................اصلا ایران نبودم..............میرفتم چون دلم خوش بود اما الان...................
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : Ghost
کلن زندگیم زیاد فرق نکرده ! فقط الان راحت تر خودمو میزنم به تنبلی و تو خونه کار نمیکنم agreement2و وقتی میگم خوابم میاد دیگه کسی نمیگه الان چه وقته خوابه ؟ همه میگن برو بخواب عزیزم ! راحت باش smilingagreement2wink2
ولی اگه کلن ام اس نداشتم هنوز مثل خر تو اداره کار میکردم از خروس خون صبح تا بوق سگ و کارمو به خونوادم ترجیح میدادم و کمتر خدارو یاد میکردم و همش حرص میخوردم جوش میزدم همش حرص دنیا و پول و ....
وای که چه کاری بدی میکردم ! ام اس برا من زیادم بد نبود ! خیلی آرومم کرده و بی خیال !Angel
کلن زندگیم زیاد فرق نکرده ! فقط الان راحت تر خودمو میزنم به تنبلی و تو خونه کار نمیکنم agreement2و وقتی میگم خوابم میاد دیگه کسی نمیگه الان چه وقته خوابه ؟ همه میگن برو بخواب عزیزم ! راحت باش smilingagreement2wink2
ولی اگه کلن ام اس نداشتم هنوز مثل خر تو اداره کار میکردم از خروس خون صبح تا بوق سگ و کارمو به خونوادم ترجیح میدادم و کمتر خدارو یاد میکردم و همش حرص میخوردم جوش میزدم همش حرص دنیا و پول و ....
وای که چه کاری بدی میکردم ! ام اس برا من زیادم بد نبود ! خیلی آرومم کرده و بی خیال !Angel
فقط اگه ام اس نداشتم الان حتمن بچه داشتم !wink2
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : nazii , Ghost , نازلی , ارزو
اگه ام اس نداشتم، یه دل سیر "حرص و جوش بدون ترس "میخوردم و حالش رو میبردمwink2
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : نازلی , ارزو , mzjoon
فعلا که ام اس رو داریم دیگه اگه نداغشتیم معنی خاصی نمیده ولی خب من الان که ام اس دارم چون هیشکی نیست باهاش دردل کنم خودخوری میکنم
عصبیم تند خویم با هر ناملایمتی و حرف بی منطقی زودی از کوره در میرم و عصبی میشم ولی زودیم فراموش میکنم
کلا از قبلم وقتی یه چیزی میگفتن دو دقیقه بعدش یادم میرفت ولی عصبی نبودم ولی الان ... confused2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ابراهیم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی