•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد چشم
برا من خیلی پیش میاد به نظر من نگرانش نباش . اگه تاری اومد سراغش برو دکتر اگه نه هم آروم باش خودش خوب میشه
من که همیشه اینطوریمconfused2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : somaye_602000
درد چشم مربوط به ام اس چه مدليه؟؟؟ شديده؟؟ دائميه؟ مال من خوب ميشه دوباره درد ميگيره. دكتر خودمون ميتونه تشخيص التهاب بده واسه عصب چشم؟؟. معذرت از تاپيك تكراريashamed0006.gif
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : yummy
فک کنم ام اس چشمی.من از رو تجربه هام میگم سمیه جون . نه دائمی که نیست.فک میکنم از استرسه که هی میاد و میره اگه آروم باشی و بهش فک نکنی میره.شدید وقتیه که چشمو حرکت میدی درد زیادی پشت چشم میگیره.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
درد چشم من ربطي به حركتش ندارهconfused2
منم بعضی اوقات پشت چشمم درد میکنه استراحت که میکنم خوب میشه ما اگه وقتی چشم رو حرکت میدی به سمت چپ و راست درد داری بدون که حمله داری
(2012/04/16, 11:31 AM)somaye_602000 نوشته است: درد چشم مربوط به ام اس چه مدليه؟؟؟ شديده؟؟ دائميه؟ مال من خوب ميشه دوباره درد ميگيره. دكتر خودمون ميتونه تشخيص التهاب بده واسه عصب چشم؟؟. معذرت از تاپيك تكراريashamed0006.gif

با حرکات چشم ، چشم تون به شدت دردناک میشه که ترجیح میدید به اطراف نیگاه نکنید.
کاملا شدید و دائما در حال درد. واسه التهاب هم باید نوار VEP بدید فقط.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
منم گاهی چشمم درد میگیره و تا تو مغزم تیر میکشه.دکتر گفت اینا حمله نیس .عصبیه.نباید استرس داشته باشیconfused2

براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
یه دنیا ممنون از راهنماییتون. من vep دادم یک چشمم 117 بود و چشم چپ که درد میکنه 122 کسی از VEP چیزی میدونه و اینکه این عددا یعنی چی؟ دکترم هیچی نگفت rolleyes
این عددا هر چی بیشتر باشه، یعنی پیام دیرتر به مغز میرسه و مسیر سیگنال ملتهب تره.عددایی که نوشتی خوبه.ولی چشم سالم تقریبا باید 100 یا یه خورده کمتر از 100 باشه.من چشم چپم که تاره 147 ولی چشم راستم 107.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , TootFarangi
(2012/04/17, 02:46 PM)alip نوشته است: این عددا هر چی بیشتر باشه، یعنی پیام دیرتر به مغز میرسه و مسیر سیگنال ملتهب تره.عددایی که نوشتی خوبه.ولی چشم سالم تقریبا باید 100 یا یه خورده کمتر از 100 باشه.من چشم چپم که تاره 147 ولی چشم راستم 107.

ممنون از جواب کاملت. این عددا به علت دیگه ای به جز ام اس هم میتونه بالا بره؟ مثلا آلرژی یا سرما خوردن چشم؟ بازم ممنونlove51

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: