وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ديدار !!؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: ديدار !!؟ (/Thread-%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

پاسخ : ديدار !!؟ - salman121 - 2009/07/25

سلام سلام منم هستم.. Wink
ّبه به میبینم که پارک ساعی منتظر ماست..
ساعتشم تصویب کنین ..پارک ساعی چادرم میشه زد اجازه بگیرین که شبم اونجاییم .. Smile (16)
نگران برگشت دیگه نباشین..رضایت نامه هاتونم امضا کرده بیارین.. 8)
[[move]color=green]29 ما داریم میاییم[/color][/move]
اینم خاتون نظر من...

پاسخ : ديدار !!؟ - hamid - 2009/07/25

يعني 8 نفريم همش ؟

ندا . سلمان . مرتضي . شهرزاد . كاجي . مريم . مهسا . نگار . سينا . سارا . صديقه . جعفري عزيز . مجيد . خودم �( كسي رو جا ننداختم ؟ )
ميشيم 14 نفر . پس چرا 8 نفر گفتن چه ساعتي ميان ؟

يه نكته اي هم يادم رفته بگم . با مجيد دوتايي اين موضوع رو تصويب كرديم �Smile
اين نظر سنجي هم مثل راي گيري . ايران ميمونه . به راي شماها كاري نداريم هر ساعتي كه خودمون دلمون بخواد ميريم �Smile (16) Smile (16) Smile (16)
تازه ما به جاي اينكه قبلش توش راي بريزيم ( چون خيلي تابلو ميشد ) قراره اخرش ارا رو دست كاري كنيم . هيچ گونه تقلبي هم در كار نيست هر كسي هم كه اعتراضي داره بهش ميگيم ارازل اوباش و خس خاشاك و اغتشاشگر �. پس مواظب حركاتتون باشيد اينجا ايرانه �Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)

( مجيد خوب بود ؟ �Smile )

پاسخ : ديدار !!؟ - Majid - 2009/07/25

عالی بود حمید جان !� Smile Smile Smile Smile Smile

بالاخره یکی باید این موضوع رو می گفت !� Smile Smile Smile Smile Smile Smile Wink Wink Wink Wink Wink Wink

من و حمید از مسئولان دولتی الگو برداری کردیم ! کسی حرفی داره ؟!!� :-X :-X :-X :-X :-X :-X

پاسخ : ديدار !!؟ - kaj - 2009/07/26

سلام دوستان� ،ارادت وافر...........
من اگه کم تو سایت مطلب مینویسم ،مقصر اونهایی هستن که به من گفتن برو زن بگیر...............از کار و زندگی افتادم ،انگار من دیگه هیچ کاری تو زندگیم ندارم و فقط باید گوش به فرمان خانوم خونه بایستم و اوامر پایان نا پذیر ایشون رو به مرحله اجرا دربیارم !!!!!
دلم برا بچه های سایت تنگ میشه ولی فرصت نمی کنم بیام چیزی بنویسم :'( :'( :'( :'(
دوستان شما هرساعتی رو انتخاب کردین من خودم رو می رسونم........ارادتمندانه سپاسگذاری می کنتم از اونایی که بیاد من هستن ،من خیلی چاکرمممممممممممممممممممم

پاسخ : ديدار !!؟ - mary59t - 2009/08/02

Smile salam
manam miama
fek konam saat 6 khoobe
hamid jan bazi az bacheha ham mian ke inja ziad faal nistan
yevaght didin ye ptobus dame parke saei negah dasht va kolli msi azash paiin rikht natarsin Wink
8)
vali be nazaretun behtar nist ye jayii
mesle resturan ya coffeshop berim
mitarsam be jorme eghteshash begiranemoon :-[
Sad

پاسخ : ديدار !!؟ - mohsen121 - 2009/08/05

هو
121
سلام بر عزیزان دل و فرشته های این خونه

گر در� یمنی� چو با منی پیش منی

ور پیش منی چو بی منی در یمنی

من با� تو� چنانم� ای� نگار� � ختنی

کاندر غلطم که من توام� یا تو منی

ایشالله خوش باشین خوشه خوش
آمین
یا علی

پاسخ : ديدار !!؟ - hamid - 2009/08/09

ببينم يعني انقدر سخته اينجا حرف زدن راجع به ديدارمون ؟ حتما بايد تو تاپيك گفت و گو صحبت بشه ؟� :-\
ساعت 5 هم كه تصويب شد .
[تصویر:  123.jpg]

يه چند نفرم فكر ميكنم مشكل داشتن با پارك ساعي اگه مشكلي هست تا پس فردا اعلام كنن كه اگه تعدادشون زياد بود محل ديدار رو عوض كنيم
اوناييم كه ميگن خوبه بگيد كجاي پارك ساعي
شماره هاي همديگرم داشته باشيد كه جا نمونيد� Smile (16)

سلمان ؟ روز شمارت از كار افتاد ؟� Smile

پاسخ : ديدار !!؟ - shahrzad - 2009/08/11

اگه همه پارک ساعی موافقید،باشه
من جای بهتری هم نمی شناسم،امیدوارم مشکلی پیش نیاد که ان شاءا... نمی آد Wink
هیییییییییی دیگه چی؟همین مونده شماره بدیم،نترس گم نمیشیم Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
به نظرم همون در ورودی قرارتون باشه ،خوبه Smile (16)
چون اگه جایی هم داخل پارک بگیم اکثرا بچه ها نمی شناسن،سخته پیدا کردنش :Smile :Smile
اگه مشکل دیگه ای بود بگید براتون هماهنگ کنم Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

پاسخ : ديدار !!؟ - hamid - 2009/08/11

جلو در ورودي ؟� Smile فكر كنم اون روز انقدر شلوغ باشه كه جا نشيم جلو در هممون
بعد فكر كن همه برسيم يه نفر 10 دقيقه دير كنه . 10-15 نفر بايد جلو در وايسيم� Smile (16) Smile (16)

شماره تو يكي رو كه 3 سوته ميتونم پيدا كنم پس حرف نباشه� Smile (16)
بعدش خوب دخترا به دخترا شماره بدن . پسرا هم به پسرا . اينجوري 2 گروه همديگرو پيدا ميكنيم لااقل
بعد ما پسرا انقدرام ديگه بي عرضه نيستيم شماره يكيتون رو نداشته باشيم
ميخواي رو كنم شماره هاتونو ؟� Smile (16) Smile (16) Smile (16)

ميگم يه جريمه مشخص كنيم واسه كسي كه دير مياد ( اخر ميترسم خودم دير كنم� Smile )

منتظر هماهنگ كردن هستيم شهرزاد خانوم� Wink

پاسخ : ديدار !!؟ - khatoon25 - 2009/08/11

جدي چه جوري همو پيدا كنيم؟ نه همديگرو مي شناسيم نه هيچي حميد فكر كنم� هممون تو و مجيدو بايد نشون كنيم مثلا جفتتون سر تا پا قرمز بپوشين Smile مي توني اون دامني رو كه در جريانش هستي بپوشي و بقيه مسائل Smile Wink Smile (16) ;D به من چه من صلاحتو مي خوام Smile :-[