وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ديدار !!؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: ديدار !!؟ (/Thread-%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

پاسخ : ديدار !!؟ - kaj - 2009/08/16

سلام به روی گل دوستان
حمیدجان من که گفتم از 3هفته پیش بلیط رفت و برگشت رو گرفتم تا چشمام به دیدن شما روشن �و روشن تر بشه.
البته من با کمی دلتنگی باید عرض کنم با این جا زدن های دوستان احتمالا تعداد ما در دیدار بین 5 تا 8 نفر بیشتر نباشه،هر چند حضور شیرزنانی مثل خاتون و شهرزاد عزیز در دیدار،ذهنیت آدم رو نسبت به اجتماعی بودن خانومهای ایرانی و برابری اونا �با مردها تقویت می کنه،ولی ما از دوستان ام اسی خیلی بیشتر از اینا �انتظار داشتیم! و البته ما تا آخرین لحظه منتظر فرشته خواهیم بود چون توی مسافرت هست و احتمال حضورش قوی.
رستم پهلوان ایران زمانی در منطقه سمنگان حضور پیدا می کنه و تهمینه دختر حاکم سمنگان،که متوجه حضور او می شه با نقشه ای او رو به خانه شاه سمنگان می کشونه و شاه هم با کمال افتخار از او پذیرایی میکنه که در پایان هم تهمینه رو به عقد رستم در میاره،رستم بعد از ازدواج به دلیل موقعیت ویژه ای که داشت نمی تونست اونجا بمونه و در شرف ترک اونجا، زیوری قیمتی به تهمینه میده و گفت اگر فرزندم پسر به دنیا اومد اونرو به بازوش ببند،و اگه دختر بود به گیسوش.
فرزندی که از این ازدواج متولد می شه نامش سهراب بود که شبیه پدرش بود در نیرومندی،بعد از بزرگ شدن قصد ایران می کنه که بیاد و پدرش رو ببینه،که هنگام رسیدن به مرز با پهلوانی رشید مواجه میشه که نمی ذاره سهراب از مرز رد بشه،بعد از درگیری و نبردی مفصل بالاخره سهراب با ضربه ای حریف رو از اسب به زمین انداخت،که با افتادن او از اسب و افتادن کلاه خود از سر پهلوان،گیسوان او
از زیر کلاه بر روی شانه هاش می افته.........سهراب که متوجه میشه این پهلوان(گردآفرید) یک زن ایرانی بوده
هاج و واج می مونه! و میگه اگر ایرانیها زنانشون اینطوری می جنگند پس مرداشون چطوری خواهند بود؟

پاسخ : ديدار !!؟ - مـه ســـا - 2009/08/17

واي امروز يكي از بهترين روزهاي عمرمه. بالاخره يكي پرسيد منم ميام يا نه!
ساعت ٥ روز پنجشنبه دم بوفه پارك ساعي مي بينمتون Wink

پاسخ : ديدار !!؟ - Sina - 2009/08/17

فقط بچه ها یادتون نره ... بوفه سمت راست پارک
چون یه پیتزا و خرت و پرتم اینطرف پارک هستش
دقیقا کنار قفس طوطی ها

پاسخ : ديدار !!؟ - khatoon25 - 2009/08/17

سمت راست از كدوم طرف؟از در وليعصر ديگه؟
بعد از كجا بشناسيم همديگرو؟
مي گم خوبه همه يه هدبند سبز ببنديم.دليلمونم موجهه Wink Smileاگه پرسيدن ميگيم مجبوريممممم نمي فهمينننن؟ Smile (16) ;D Wink Smile

پاسخ : ديدار !!؟ - hamid - 2009/08/17

ميگم كه شماره هاي همديگرو داشته باشيم
من شماره سينا . مرتضي . كاجي . حميد رو دارم .
پسرا به پسرا . دخترا به دخترا شماره بدين كه همديگرو پيدا كنيم
ما پسرام بالاخره شماره يكي از دخترا رو داريم ديگه پيدا ميكنيم همديگرو� Smile

ندا جيغ زدناتو نگه دار پنجشنبه لازمت ميشه . اخه قراره ابرومونو ببري يه جيغ بسيار بسيار بلند وسط پارك بزني همه برگردن نگاهمون كنن� Smile (16) تا ياد بگيري منو با اون يارو مقايسه نكني بگي دكتر� Tongue

ااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا ااااااااااااااااا دلت بخواد كلي بايد بدويي تا به پاي اون برسي Wink Smileحالا مي بينيم كي جيغ مي زنه Wink Smile Smile (16)
خب باهوش حالا ما دخترام شماره همو داشته باشيم شماهارو از كجا بشناسيم؟زنونه مردونه جدا مي شه ;D اصلا يه فكري دخترا پارك ملت پسرا پارك ساعي چطورهههههههههه؟ Smile (16) Smile (16) Smile (16) ;D Smile
آخرش كنار قفس طوطيها شد؟اونجا كه نمي تونيم وايسيم همش يابايد آمار بگيريم كه وقتي تكميل شديم بريم يه جاي ديگه يا جاي مشخصي براي نشستن بگيم كه هر كس دير هم رسيد پيدا كنه

از طرف ولیعصر که اومدین پایین میپیچین سمت راست .... اونقدر میرین تا میرسین به طوطی ها
نقل قول: پسرا به پسرا . دخترا به دخترا شماره بدين كه همديگرو پيدا كنيم
حمید جان احتمالا یادت نرفت بگی دخترا موهاشون دیده نشه و پسرا پیرهن آستین کوتاه نپوشن
بابا خوب یکی به یکی شماره بده بالاخره همه به هم وصل بشن
در ضمن نگران پیدا کردن همدیگه نباشین ... شناسایی همتون با من ... فقط ارتباط تلفنی ایجاد نشه ...
حالا چون حمید جان اینقدر داره احتیاط میکنه بهتره زنگ نزنین که یه موقع صدای هم رو بشنوین همون اس ام اس بهتره ...

از دخترا فقط مهسا و شهرزاد اعلام آمادگي كردن.؟
راستي جالب بود اگه يه چيز مشخص همه داشتيم كه اونجوري همو پيدا مي كرديم هيجانش بيشتر از تلفني پيدا كردنه.
يه نشوني آرمي ممممممممممم نمي دونم چي مي شه مثلا؟فكر كنين يه چيزي كه مجزا بشيم از� بقيه يه حركتي

پاسخ : ديدار !!؟ - hamid - 2009/08/17

سينا دمت گرم چي فكر كردي راجع به من� Smile
بابا مگه نديدي اون سري گفتم شماره هاي همديگرو داشته باشيم خانوما جيغ و دادشون در اومد� Smile (16) كه اره چي ميگي ما شماره نميديم و پر رو و ...� :-X

ندا توهم نگران نباش زنونه مردونه جدا نميشه مجلس مختلطه� Smile (16)
براي هزارمين بار ميگم ما پسرا شماره تك تكتون رو داريم� Smile (16) ( باز سيما نياد گير بده بگه شماره منو بگو !!� :-\ )
ميگم تو كه نشون ميخواي بزاري يه فكري دارم� Smile (16) Smile (16) Smile (16)
خوبه از در ورودي تا پيش طوطي ها كلاغ پر بريم ؟� Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)
واي يه ثانيه صحنه رو تجسم كنيد !!� Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)

ولي خدايي سريع همديگرو شناسايي ميكنيم . احتمالا بعدش همون جريان لباس قرمز پيش مياد و بايد يه سر بريم به بخش رواني ها� Smile (16)

خوب میشد اگه کسایی که پنجشنبه قراره بیان فردا همگی یه چت داشتیم.
در مورد نشونه هم میتونیم از موبایل استفاده کنیم ... حالا نه از زنگ زدنش از طرز گرفتنش تو دست . البته شاید من بتونم از موبایلاتون تشخیص بدم .. مثلا فکر کنم گوشی حمید از این تاشو ها باشه و شاید موتورولا .
یه سوال مشترک هم داشته باشیم بد نیست .. یعنی اگه من به یکی شک کردم که از بچه های خودمونه چی بگم؟؟؟ برم ازش چی بپرسم ؟؟؟ البته واسه من فرقی نداره من میتونم یه راست برم بپرسم که خانوم یا آقا شما ام اس داری؟؟ اگه گفت آره .. میگم: خوب که چی منم دارم ... (مثلا می تونیم بپرسیم از بچه های انجمنین؟؟)