وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
گرانی داروهای ام اس کمر بیماران را شکست - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+---- انجمن: اخبار داخلی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: گرانی داروهای ام اس کمر بیماران را شکست (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%85%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - mahsa - 2010/09/06

(2010/09/05, 08:37 PM)بهرنگ نوشته است: قیمت با تامین اجتماعی 420000تومن هست.من در حال ترکم.6 سال هست که استفاده کردم همون کافی هست.دیگه حالم از آمپول و سرم به هم می خوره.از شنید ن اسم کورتون حالت تهوع بهم دست میده.لابد این دکترین مهاتما گاندی در اونها اثر کرده که جنس وطنی بخریم.badtasteولی مهم نیست.عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

جدی جدی میخا ترک کنی؟البته با این اوضاع جدید منم ترجیح میدم ترک کنم تابرم سراغ سینووکس......
آخه ما ام اسی ها چقدرباید عذاب بکشیم.داروی خوراکی که واسمون وارد نمیکنن هیچ،همین آمپولا رو هم دارن ازمون میگیرن.آخه یکی نیست به اینا بگه اگه داروی ایرانی خوبه و آوونکس رو گرون کردین که مجبورشیم بیام جنس وطنی بخریم پس چرا تو اخبار تلویزیونتون میان میگین که نتایج نشون داده که 40درصد اوناییکه داروشون رو ازآوونکس به سینووکس تغییر دادن دچار حملات و عوارض بیشتری نسبت به قبل شدن؟؟
واقعا آدم تو مملکت خودش در امون نباشه باید چیکار کنه؟عوض اینکه فکر و خیال ماهارو کمتر کنن بدتر نمک میپاشن رو زخممون.

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - nima65 - 2010/09/07

(2010/09/06, 01:56 PM)mahsa نوشته است: جدی جدی میخا ترک کنی؟البته با این اوضاع جدید منم ترجیح میدم ترک کنم تابرم سراغ سینووکس......
آخه ما ام اسی ها چقدرباید عذاب بکشیم.داروی خوراکی که واسمون وارد نمیکنن هیچ،همین آمپولا رو هم دارن ازمون میگیرن.آخه یکی نیست به اینا بگه اگه داروی ایرانی خوبه و آوونکس رو گرون کردین که مجبورشیم بیام جنس وطنی بخریم پس چرا تو اخبار تلویزیونتون میان میگین که نتایج نشون داده که 40درصد اوناییکه داروشون رو ازآوونکس به سینووکس تغییر دادن دچار حملات و عوارض بیشتری نسبت به قبل شدن؟؟
واقعا آدم تو مملکت خودش در امون نباشه باید چیکار کنه؟عوض اینکه فکر و خیال ماهارو کمتر کنن بدتر نمک میپاشن رو زخممون.

(2010/09/06, 01:56 PM)mahsa نوشته است: جدی جدی میخا ترک کنی؟البته با این اوضاع جدید منم ترجیح میدم ترک کنم تابرم سراغ سینووکس......

جدی جدی میخا ترک کنی؟البته با این اوضاع جدید منم ترجیح میدم ترک کنم تابرم سراغ سینووکس......
واقعا آدم تو مملکت خودش در امون نباشه باید چیکار کنه؟عوض اینکه فکر و خیال ماهارو کمتر کنن بدتر نمک میپاشن رو زخممون

باتموم حرفات موافقم مهسا،دیگه شورشو درآوردن،اماهرچقدرم ماهاشکایت کنیم وناراضی ازکاراشون،فایده ای نداره.چون حرف اول و آخر روتواین مملکت همونی میزنه که طرحش از1مهرشروع میشه،حالااین خوبشه بدترازایناشو بعد از هدرمندشدن یارانه ها میبینیم.وقتیکه بغیراز نون دیگه هیچی نتونیم بخریم.البته ببخشیدانقدر رک گفتم وباعث شدم بیشتر اعصابت بهم بریزه
وااااای انقدراعصابم خورد بود گند زدم به متنم.اه
بد فرستادم

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - مـه ســـا - 2010/09/07

من كه همش با خودم ميگم اي كاش از اول، يعني از همون 8 سال پيش تزريقو شروع نمي كردم

چون قطع كردنش به مراتب خطرناكتره

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - nima65 - 2010/09/07

(2010/09/07, 02:01 PM)nima65 نوشته است:

باتموم حرفات موافقم مهسا،دیگه شورشو درآوردن،اماهرچقدرم ماهاشکایت کنیم وناراضی ازکاراشون،فایده ای نداره.چون حرف اول و آخر روتواین مملکت همونی میزنه که طرحش از1مهرشروع میشه،حالااین خوبشه بدترازایناشو بعد از هدرمندشدن یارانه ها میبینیم.وقتیکه بغیراز نون دیگه هیچی نتونیم بخریم.البته ببخشیدانقدر رک گفتم وباعث شدم بیشتر اعصابت بهم بریزه
وااااای انقدراعصابم خورد بود گند زدم به متنم.اه
بد فرستادم

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - nima65 - 2010/09/26

حال میکنیدمطلب فرستادن رو؟؟؟چون این موضوع مهمه میخام 100دفعه مثل منصور هی تکرارش کنم!!

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - anaram - 2010/09/26

(2010/09/26, 03:03 PM)nima65 نوشته است:

[/quote]

واي چه چيز باحالي گفتي
[b]هدر شدن يارانه ها [/b]
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - nima65 - 2010/09/26

واي چه چيز باحالي گفتي
[b]هدر شدن يارانه ها [/b]
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
[/quote]

قابل شمارو نداشت.حیف که زیادوقت ندارم بیام سایت،وگرنه کل مطالب سایت روباحال میکردم

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - anaram - 2010/09/26

(2010/09/26, 03:33 PM)nima65 نوشته است: قابل شمارو نداشت.حیف که زیادوقت ندارم بیام سایت،وگرنه کل مطالب سایت روباحال میکردم

باشه . زياد نيا ولي بهرحال بيا ! wink2
نه كه بريبن ديگه پيداتون نشه تا سال ديگه confused

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - مهدی نصیری - 2011/11/02

بابا مگه این سینووکس چشه به نظر من که به غیر از ائنایی که بهشون نساخته همه بزنن تو همین انجمن خودمون کلیا هستن سینووکس میزنن چیزیشون شده مگه درسته مملکته ما درس بشو نیس ولی این دارو بخدا خوبه

RE: اعتراض بیماران ام اس به گران شدن داروی خارجی - nooresefid333 - 2011/11/02

من 7 ماه سینو کس زدم به من اثر نکرد ، خوب مجبورم بتا بزنم تازه بعد 7 سال فهمیدم بیمه تکمیلی بابام هستم هیچ کس نبود راهنماییم کنه در انجمن ام اس مشهد خیلی ها ....... حتی به پول داروشون پز میدادن (اما اونا تکمیلی بودن) از خودم خجالت میکشم مشهدی هستم.......... البته نژادم مشهدی نیست.