وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
وز وز و صدای داخل گوش - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: وز وز و صدای داخل گوش (/Thread-%D9%88%D8%B2-%D9%88%D8%B2-%D9%88-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%DA%AF%D9%88%D8%B4)

صفحه ها: 1 2 3

RE: وزوز گوش سمت راست - afsaneh - 2014/02/05

الان حدود چهار سالِ که گوش چپ من بی وقفه وز وز میکنه دکترم میگه کاریش نمیشه کردو باید باهاش بسازم

RE: وزوز گوش سمت راست - nilo0far - 2014/02/05

من اوایل قبل تشخیص این مشکل رو داشتم ولی نه در حد وزوز خیلی شدید تر بود گاهی صداهاش بلند میشد فکر میکردی دعوا شده icon_cryicon_cry ولی خداروشکر بعد تشخیص و 1 هفته بستری شدن خوب شد sad2woman

RE: وزوز گوش سمت راست - Amir - 2014/02/05

واسه من بلافاصله چند ساعت بعد از پالس تراپی شروع شد
چند ماه بعدش دوباره کورتون گرفتم-نه واسه ی گوشم- بازم هیچ فرقی نکرد

RE: وزوز گوش سمت راست - محبوب64 - 2014/02/05

(2014/02/05, 02:35 PM)Amir نوشته است: واسه من بلافاصله چند ساعت بعد از پالس تراپی شروع شد
از قرار معلوم صدای گوش هم مث پرش پلک و خیلی دردای دیگه که دکتر میگه درد عصبیه موردی نداره اینم درمان خاصی نداره و باید با صداهای دل نشین وزوز و رودخونه و طوفان کنار بیایم!!!

RE: وزوز گوش سمت راست - Amir - 2014/02/05

(2014/02/05, 03:26 PM)محبوب64 نوشته است:
(2014/02/05, 02:35 PM)Amir نوشته است: واسه من بلافاصله چند ساعت بعد از پالس تراپی شروع شد
از قرار معلوم صدای گوش هم مث پرش پلک و خیلی دردای دیگه که دکتر میگه درد عصبیه موردی نداره اینم درمان خاصی نداره و باید با صداهای دل نشین وزوز و رودخونه و طوفان کنار بیایم!!!
آره چند بار یادمه به دکترم گفتم. گفت عصبیه بهش فکر نکن.
یک ماه اول کلافه شده بودم از صداش ولی عادت کردم. الان اصلا متوجهش نیستم.
یادم میافته، دقت می کنم می فهمم که آره هنوز داره وزوز می کنه

RE: وزوز گوش سمت راست - خواهرجون - 2014/03/24

(2014/01/02, 10:56 AM)1mohsen1 نوشته است: سلام
ام اس من اویل با بیحسی سمت راست بدنم شروع شد و بعد از دو هغته گوش سمت راستم هم شروع به وزوز کرد و همچنان ادامه داره
آیا فرد دیگری هم این حالت(وزوز یکطرفه گوش) رو داشته؟اگر داشته برای بهبود اون چیکار کرده؟

سلام
منم گوش سمت راستم صوت میکشید و میگرفت بعد سرگیجه هلی وحشتناکم شروع میشد
اللن پنج هفته ست ک سینووکسو شروع کردم و خیلی خیلی بدتر شدم
گاهی سرگیجم هفده ساعت تو یه روز طول میکشه
صوت کشبدن گوشمم دایمی شده. و دیوانه کننده ست

RE: وزوز گوش سمت راست - خواهرجون - 2014/03/24

ام اس من اویل با بیحسی سمت راست بدنم شروع شد و بعد از دو هغته گوش سمت راستم هم شروع به وزوز کرد و همچنان ادامه داره
آیا فرد دیگری هم این حالت(وزوز یکطرفه گوش) رو داشته؟اگر داشته برای بهبود اون چیکار کرده؟

سلام
منم گوش سمت راستم صوت میکشید و میگرفت بعد سرگیجه هلی وحشتناکم شروع میشد
اللن پنج هفته ست ک سینووکسو شروع کردم و خیلی خیلی بدتر شدم
گاهی سرگیجم هفده ساعت تو یه روز طول میکشه
صوت کشبدن گوشمم دایمی شده. و دیوانه کننده ست

RE: وزوز گوش سمت راست - ayda.m - 2014/07/30

گوش چپ من یه جوری شده confused2
سر و صدا و گرفتگی داره
یعنی حمله اس؟؟؟؟sad2

RE: وزوز گوش سمت راست - mohammadreza1369 - 2014/07/30

ام اس من اویل با بی حسی سمت راست بدنم شروع شد و بعد از دو هغته گوش سمت راستم هم شروع به وزوز کرد و همچنان ادامه داره

سلام/
گرفتگی و وزوز گوش رو منم داشتم
دکتر گوش و حلق بینی رفتم اما گفت ام آر آی بده تا از سیستم عصب گوشت مطمئن شم ،منم اهمیت ندادم تا اینکه خودش بعد از یک ماه خوب شد...
ولی تشخیص بیماریم با تاری دیدم معلوم شد که هنوز هم هست .

RE: وزوز گوش سمت راست - الهام2324 - 2014/07/30

سلام
منم این وزوز گوش سمت راستمو دارم تقریبا اکثر وقتا هست یه صدایی شبیه طوفان یا باد شدید توی گوشمه.کورتون ضعیف هم یه بار بخاطر یه مشکل دیگم گرفتم اما فایده نداشت هنوز این وزوز هست