وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: انتقادات و پیشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- انجمن: انتقادات و پيشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- موضوع: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا (/Thread-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%82-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - Pooya.N - 2013/01/01

سلام دوستان
من با اینکه زیاد قدیمی نیستم در اینجا، اما روزگاری رو به یاد میارم که ما تاپیکی فعال به نام گفتگوی اعضا داشتیم. تو اون تاپیک بعضی اوقات تعداد افراد حاضر در تاپیک میشد به اندازه ی کل حاضرین در سایت. شاید سه چهار خط اسم بود. خوب یادمه که بعضی از شبها بیش از بیست صفحه گفتگو میشد بین دوستان. هیجان ریفرش کردن صفحه و دیدن جواب دوستان رو که نگو ... چه عالی بود ... Shy
بعد از راه اندازی چت منطقی بود که کمی طرفداران گفتگوی اعضا کمتر بشن.
اما من فکر میکم اتفاق خوبی نیفتاد ... Dodgy
ما با اومدن چت گفتگوی اعضا رو از دست دادیم و با رفتن چت هم دیگه تاپیک گفتگوی اعضا جون نگرفت. به عنوان یکی از اعضای کوچیک ام اس سنتر و با توجه به صحبتی که با چند تا از دوستان قدیمی داشتم، میخوام ازتون درخواست کنم کمک کنین تاپیک گفتگوی اعضا رو دوباره راه بندازیم. براش یه دلیل خیلی محکم دارم .
ما نیاز داریم حرف بزنیم و همدیگرو بشنویم

لطفا اگر در این خصوص نظر یا پیشنهادی دارین مطرح کنین. icon_question

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - یه غریبه - 2013/01/01

(2013/01/01, 04:42 PM)Pooya.N نوشته است: سلام دوستان
من با اینکه زیاد قدیمی نیستم در اینجا، اما روزگاری رو به یاد میارم که ما تاپیکی فعال به نام گفتگوی اعضا داشتیم. تو اون تاپیک بعضی اوقات تعداد افراد حاضر در تاپیک میشد به اندازه ی کل حاضرین در سایت. شاید سه چهار خط اسم بود. خوب یادمه که بعضی از شبها بیش از بیست صفحه گفتگو میشد بین دوستان. هیجان ریفرش کردن صفحه و دیدن جواب دوستان رو که نگو ... چه عالی بود ... Shy
بعد از راه اندازی چت منطقی بود که کمی طرفداران گفتگوی اعضا کمتر بشن.
اما من فکر میکم اتفاق خوبی نیفتاد ... Dodgy
ما با اومدن چت گفتگوی اعضا رو از دست دادیم و با رفتن چت هم دیگه تاپیک گفتگوی اعضا جون نگرفت. به عنوان یکی از اعضای کوچیک ام اس سنتر و با توجه به صحبتی که با چند تا از دوستان قدیمی داشتم، میخوام ازتون درخواست کنم کمک کنین تاپیک گفتگوی اعضا رو دوباره راه بندازیم. براش یه دلیل خیلی محکم دارم .
ما نیاز داریم حرف بزنیم و همدیگرو بشنویم

لطفا اگر در این خصوص نظر یا پیشنهادی دارین مطرح کنین. icon_question

بسی به شـــــــــــــــــــــــــدت موافق می باشم... happy0065.gif ممنون از این پیشنهاد عالی و قشنگicon_question

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - hamid - 2013/01/01

اگه بگم این دو روز وقت ناهارم تو شرکت خیلی دوست داشتم یه گفت و گو اعضایی چون قدیم باشه و توش بنویسم باور میکنید ؟
بعدشم دپرس میشدم که نیست و حتی منم نمیتونم راش بندازم . چون چند بار تا حالا تلاش کردم ولی انقدر سرعت جواب دادن ها پایین بود که تو یک ساعت به زور 3-4 تا پست ثبت میشد و منم خسته میشدم میرفتم .

پویا بی نهایت ممنونم بابت این تاپیک .
دلم واسه گفت و گو اعضا اون موقع ها شدیدا تنگ شده ، امیدوارم دوباره مثل قبل شه

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - pesareshoja_ir71 - 2013/01/01

سلام
خوبید
پویا جان به نظر من فایده نداره
من خودم تعداد زیادی از بچه ها رو که قبلا پایه ثابت چت و گفتگو بودن میشناسم که از وقتی که برای بار 4 یا 5 چت بستن دیگه اصلا سایت نمیان یا اگرم بیان یه سر میزنن میرن
حمید جان اگه یه اطلاع رسنی بکنه قشنگ متوجه میشیم که متوسط تعداد پست در روز و هم چنین مدت زمان آنلاین بچه های قدیمی سایت و به طور کلی همه خیلی کاهش پیدا کرده
من خودم هر روز 4 5 بار میام اینایی رو که گفتم دیدم
موفق باشید

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - nazaninamiri70 - 2013/01/01

ولی به نظر من انجمن چیزایی دیگه هم داره که چت در مقابل اونا اصلا نبودش مهم نیست love28

به نظر منم نظر پویا خیلی عالیهicon_questionicon_questionicon_question
هر چند کلی از ارسالای گفتگو اعضا مال خودمهconfusedconfused

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - Pooya.N - 2013/01/01

(2013/01/01, 05:17 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
سلام
خوبید
پویا جان به نظر من فایده نداره
من خودم تعداد زیادی از بچه ها رو که قبلا پایه ثابت چت و گفتگو بودن میشناسم که از وقتی که برای بار 4 یا 5 چت بستن دیگه اصلا سایت نمیان یا اگرم بیان یه سر میزنن میرن
حمید جان اگه یه اطلاع رسنی بکنه قشنگ متوجه میشیم که متوسط تعداد پست در روز و هم چنین مدت زمان آنلاین بچه های قدیمی سایت و به طور کلی همه خیلی کاهش پیدا کرده
من خودم هر روز 4 5 بار میام اینایی رو که گفتم دیدم
موفق باشید

محمد رضا جان
بهتره بحث چت و گفتگو رو از هم جدا کنیم. چون فضای تاپیک گفتگوی اعضا کاملا متفاوته. ما برای تاپیک گفتگوی اعضا و حضور در اونجا با هم قرار میزاشتیم. مثلا بچه ها همه 10 شب اونجا باشن ... من مظمئنم که فایده داره و اگر همه مک کنن دوباره گفتگو راه میوفته evilgrin0039.gif

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - sargol - 2013/01/01

آفرین پویاخان عجب ایده فوق العاده ای.واقعامرحباوهزاران مرحبابرشما.agreement2agreement2agreement2پویاموفق وکامیاب وپیروزوسالم باشیagreement2agreement2agreement2agreement2
میں ھوں نا:من هستم نا.agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
بااینکه من کاربرجدیدسایت هستم میدونم شماقدیمیهایک چیزی میدونیدکه اینطوری حرف میزنید

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - Hasty - 2013/01/01

با سلام خدمت دوستان خوبم از پویا وتاپیک خیلی خوبت یک دنیا ممنونم این وسط من از محمد رضای مهربونم هم خیلی تشکر می کنم......
این وسط واقعیتهایی هست تازه گی بوجود اومده که اونهم دلایل خاص خودشو داره
ببینید وقتی که من عضو سایت شدم تاپیک گفتگوی اعضا اینقدر داغ بود که ما حتی در سفر مشهدی که با هم رفته بودیم همه با موبایل پست می گذاشتیم بعد بر گشتن هم باورم نمی شد هر ساعت تا 4 یا5 صفحه جلو می رفت من فکر می کنم اومدن چت همه چیز خراب شد من که دیگه اصلا دوست نداشتم مطلب بنویسم..
بعضی اوقات توی تاپیک گذاشتن بشدت از هم جلو می زدیم.....من که مثل بچه ها دوست داشتم تعداد ستاره هام زیاد بشه 2 بار هم زیاد شد اما مشکلات سایت باعث شددوباره 4 تایی بشم که کلا اون ذوق همیشگی رو تاز دست دادم من خودمو میگم...گاهی از یک بچه هم بچه تر میشم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خلاصه این همه حرف زدم بگم خیلییییی دوستتون دارمlove28love28love28

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - بابک57 - 2013/01/01

پویا دداش من که خودم الان چدوقته که دارم با تمامه قوا تلاش میکنم گفتگو از رونق نیفتهconfusedالبته زهرا و سجاد و نازنین هم بسی بهم کمک میکردنagreement2اگه به تاپیک نیگاه کنی میبنی چه تلاش و کوششی مینمودم تا این مهم را بر شانه های نحیفِ خود تاب آورمashamed0006.gif تازه هنوزم جاش رو شونه هام هستTongue ببینBlush

RE: رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا - maede - 2013/01/01

من يادمه كه حميد قرار بود ناهار بده N_aggressive (35) حمخيد دوباره گفتگو باز ميشه كه تو ناهار بدي جا خالي هم نده همه شاهدن مگه نهع بچه هااااااااااhappy0065.gif