وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: روانشناسي (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%8A)
+--- انجمن: مشاوره (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87)
+--- موضوع: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس را در میان بگذارم؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - مریییم - 2014/06/30

ممنون کارین عزیز
منم بعدش پشیمون شدم و گفتم کاش یه مشورتی میکردم
در هر صورت فعلا شرایطم جوری نیس تا بخوام از کار افتادگی استفاده کنم و ام اس هم به عنوان یه بیماری خاص به حساب نمیاد
اگه ببینم مشکل سازه خیلی زود اعلام میکنم بیماریمه

مسوولاش جوری صحبت میکنند انگار هر کی بیماری داره و بیمه میخواد بشه زود میخواد از کار افتادگیش استفاده کنه
ولی وقتی من دفترچه درمانی پدرم استفاده میکنم چرا بیماریمو براشون بگم
من بیشتر نگران اینم که نگفتن بیماریم به بیمه تامین اجتماعی یه جور تخلف به حساب بیاد و رو سابقم مشکل ایجاد کنه

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - nahid - 2014/06/30

مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟
این که نگفتی بستری شدم ضرری به کسی نمی رسونه نگران نباش. بعدها برای بیمت هر کاری بهتره انجام بده.

این که بگیم بیمار نیستیم معنیش اینه که برای انجام کار آماده و تواناییم. این دروغ نیست. مگر اینکه ناتوان از انجام کار باشیم. ( اینو برای استخدام میگم )

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - tinookhe - 2014/06/30

اصلا چه ربطی به بیماری داره?ما که چیزیمون نیس
تازه من بیشتر وقتا یادم میره ام اس دارم ومیخام پلیس +10 استخدام شمangel

ناهید جون منم میخوام هر موقع بیماری واقعا ناتوانی ایجاد کرد بیماریمو بگم
این سوال شما هم سوال من هست که بعدا مگه نمیشه بیماریمو بگم اگه الان نگفتمconfused2

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - cloner - 2014/06/30

(2014/06/30, 03:27 PM)مریییم نوشته است: ...... تامین اجتماعی یه جور تخلف به حساب بیاد و رو سابقم مشکل ایجاد کنه
مرییم عزیز در این جور موارد کمی زیرکی به خرج باید بدیم،حتی اگر بخوان بهتون بگن چرا بیماریتونو نگفتین شما میتونین بگین که من فکر نمیکردم که مهم باشه و واقعا هم همینطوره درسته؟؟شما که خدارو شکر مشکلی ندارین..

با ناهید خانم هم کاملا موافقم..

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - tinookhe - 2014/06/30

(2014/06/30, 03:33 PM)nahid نوشته است: مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟
این که نگفتی بستری شدم ضرری به کسی نمی رسونه نگران نباش. بعدها برای بیمت هر کاری بهتره انجام بده.

این که بگیم بیمار نیستیم معنیش اینه که برای انجام کار آماده و تواناییم. این دروغ نیست. مگر اینکه ناتوان از انجام کار باشیم. ( اینو برای استخدام میگم )

اگه بعدا بگی نمیشه ازمزایای بیمه استفاده کرد چون نامه ازدکترمیخوان واینکه مشخص کنه چه مدته بیماری .. مگه اینکه ازطرف محل کاربیمه نشی وفقط تکمیلی بیمه ت کنه دراینصورت میشهUndecided

اگه واقعا اینجور که سودابه جان میگه هست باید برم بگم و یه جور درستش کنم
باز نمیدونم کی واقعا جوابشو میدونه
چون تاریخ بیماریم قبل بیمه میشه
الانم بخاطر همین خیلی ذهنم مشغول شده

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - Exhautless - 2014/06/30

(2014/06/30, 03:33 PM)nahid نوشته است: مگه آدم وقتی بیمه شد ، بعدا نمیتونه بگه دچار بیماری شدم که از مزایای بیمه خاص استفاده کنه ؟

اگه قبل بیمه شدن بیمار باشی عمرابشه شرایط بیمه خاص رو گرفت,
من خودم یه چند ماهی بیمه ام قطع شده بود,باکلی زرنگی تونستم خودم خودمو بیمه کنم,پزشک معتمد هم معاینه کرد هیچی نفهمید,
البته تو اداره بیمه بهم زیاد گیر ندادن و همکاری کردن,یعنی روی کاغذدقیقا یک روز قبل فهمیدن مریزیم,بیمه شدم,
ولی فقط هرجارفتم گفتم چیزیم نیست سالمم,اگه پزشک معتمد میفهمید که...

من الان بیمه درمانی پدرم هستم و تحت نظر اون هستم
الان برا کار افتادگیش هست که منو به کمیسیون پزشکی معرفی کردن کلا روالش همینه
با آزمایش و معاینه هم چیزی از بیماریم نفهمیدن

RE: ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? - kohedard - 2014/06/30

کسی از ام اس بگه استخدامش نمیکنن و باید مواظب باشید لو نره