وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تفاوت ربیف و رسیژن - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: ربیف - رسیژن (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%81-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86)
+---- موضوع: تفاوت ربیف و رسیژن (/Thread-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%81-%D9%88-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: رسیژن (ReciGen) - shahab_araz - 2011/09/03

من با تکیه به عقل خودم و مملکتی که توش زندگی می کنم و دوستانی که از نزدیک می شناسم و کم کاری ها و سر هم کلاه گذاشتنهامون و بی ناموس بازی هایی که در میاریم(البته خودم هم هستم تو این جمع) به این نتیجه می رسم که ما ایرانی هستیم و با بقیه انسانهایی که در دنیا زندگی می کنن فرق می کنیم . همه ما ایرانی هستیم.پس نتیجه می گیریم احتمال اینکه مواد تشکیل دهنده رسیژن 44 میکرو گرم آب در 0.5 میلی لیتر آب باشه هیچ بعید نیست.
حالا نوشته با قدرت اثر 12 میلیون واحد بین المللی
نکته اینجاست که کشور عزیزمون ایرانو ممالک بین المللی کشور حساب نمی کنن.پس هرچی دوس داری رو بسته بندی بنویس.مشکل کنترل کیفی هم با پول حل میشه...من و شما تو ایران زندگی می کنیم confused2
پس لطفا رو سرو کله هم نپرید اینجا نه محقق داریم نه دانشمند نه مامور فنی نه......اینجا جایی که پول حرف اولو میزنه
من قصد بی احترامی به شرکت خاصی رو ندارم ولی اینجا ایرانه..........
من شخصا به خاطر پولش الان رسیژن می زنم. 

RE: رسیژن (ReciGen) - paeeze - 2011/09/04

درسا جان حق با شماست.مشکل بیمارای خاص اینه که دیده نمیشن.

RE: رسیژن (ReciGen) - TootFarangi - 2011/09/04

(2011/08/30, 09:18 AM)babak.tanha نوشته است: salam doste aziz age mikhay ampolato rayegan begiri bhayad bimeye takmili dashtebashi icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question ke onam sharayete khase khodesho dare

عزیز جان اول که چرا فینگیلیش ؟

بعد هم بیمه تکمیلی یک سقفی داره یعنی مثلا برای دارو فقط ایکس تومن میده و اگر داروی شما فرضا فلان قیمت تومن بیشتر باشه بهتون پس نمیده. ضمن اینکه برای اینکه بیمه تکمیلی بشن دوستان اونایی که مشاغل دولتی ندارن و یا حتی قرار دادی نیستن باید برن یا انجمن یا خود شرکتی که از اونجا بیمه شدن و صب کنن تا به حدی برسن که به فلان شرکت معرفی بشن برای بیمه تکمیلی این یعنی کمه کم 6 ماه علافی و انتظار .

RE: رسیژن (ReciGen) - successful - 2011/09/22

شما منو بدجوری ترسوندین.امروز بجای ربیف رسیژن گرفتم ! یعنی می گین نزنم!

RE: رسیژن (ReciGen) - denis85 - 2011/09/22

(2011/09/22, 09:47 PM)successful نوشته است: شما منو بدجوری ترسوندین.امروز بجای ربیف رسیژن گرفتم ! یعنی می گین نزنم!

Na azizam bezan kachi baze hichi.

RE: رسیژن (ReciGen) - Saina - 2011/09/23

سلام سلام love51love51love51

هر 8 تا صفحه رو خوندم . . .

والا من 1 ساله که ربیف مصرف میکنم

اطلاعات دقیقی از فرمالیسیون و یا ph رسیژن ندارم ولی دکترمو خوب میشناسم و میدونم که دلسوزمه ، از همون اول که داروخانه اشتباهی ( عمدی یا غیر عمدی

بودنشو نمیدونم ) به جای ربیف بهم رسیژن داد دکترم اصرار داشت که اصلا رسیژن مصرف نکنم ( به دلیل حساسیت ) و حتما ربیف مصرف کنم

خداروشکر هم تاحالا مشکلی نداشتم party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

RE: رسیژن (ReciGen) - successful - 2011/09/23

(2011/08/30, 08:38 AM)درسا نوشته است: خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اگه هیچ چی نخوریم و قبضها رو هم ندیم و دکتر رفتن و ازمایشات را حذف کنیم. می توانیم با فقط پول ربیف و اجاره خانه به 900000تومان برسیم اما هنوز بیست هزارتومان کم می اد. بقیش رو چون من و شوهرم تا 6 بعد از ظهر سرکاریم. تنها می توانیم شبها به دست اوریم.
چه شغلی را برای نیمه های شب تا صبح توصیه می کنید:
- دزدی
- فروش مواد مخدر
- پیوستن به همکاران محترم شهرداری برای جارو کشیدن خیابانها و زباله جمع کردن
- گدایی

درسا جان در حقیقت بیش از 80 در صد مردم مشکلاتی مثل شما دارند.واقلیت موجود دستی از دور بر آتش دارند که نمیشه ازشون انتظاری بیش از این داشت!

RE: رسیژن (ReciGen) - successful - 2011/09/24

دروغگو دشمن خداست!
دیروز تمام صفحات این تاپیک رو خوندم وبعد از آن مجبور بودم برای اولین بار رسیژن بزنم. متاسفانه برخی از نظرات غرضمندانه لرزه به تنم انداخته بود و با وحشت بسیار زیادی اولین تزریقم رو انجام دادم.
از اینرووظیفه خود دیدم که تجربه شخصی وعین حقیقت رو بیان کنم تاحداقل برای کسانی که شاید مثل من اولین بارشون باشه که می خواهند رسیژن بزنند مفید باشه ومثل من گمراه نشن!

1. در مورد بروز سوزش به دلیل داشتن PH پایین اصلا همچین اتفاقی برای من نیافتاد و هیچگونه سوزشی رو احساس نکردم تا چه برسه به گزیدن مار!!!!!:60:
2.گرچه نیدل به نازکی نیدل ربیف نیست اما سر کاملا تیزی داره که تزریق رو راحت می کنه و بر خلاف گفته یکی از بچه ها
نه تنها نیازی به چکش برای تزریق نیست برعکس خیلی هم راحت تزریق می شه، گرچه اثر سوزن تا چند ساعتی روی پوست باقی می مونه.:60:
3.در مورد ایراد از طرز بسته بندی وعدم امکان جداسازی سرنگ ها ، در پشت بسته بندی محلی نقطه چین برای خارج کردن سرنگ وجود داره واصلا نیازی به جداکردن بسته بندی به همراه سرنگ نیست.:60:
4.در مورد عوارض هیچ فرقی با ربیف احساس نکردم وهمون حالت های آنفولانزا ودرد عضلانی واستخوان و... وجود داشت.:60:
در ضمن پد آماده الکل در بسته بندی وجود داره که از نکات مثبته.
تنها نکته ای که در موردش نمی تونم اظهار نظر کنم اثرات دراز مدته دارو ومقایسه اثر کنترل کنندگی روی عود بیماریه که در این مورد زمان قضاوت خواهد کرد.

RE: رسیژن (ReciGen) - shahab_araz - 2011/09/27

منم با نظر (موفق)یا همون(سِکسِسفول) موافقم..
3 مهر 1390 رفتم ربیف بگیرم گفت 420000 تومن..
بعد از کلی سرو کله زدن که تو تهران 180000 گرفتن..نشد که نشد
منم رسیژن گرفتم...
بعد از تزریق همون حالات قبلی رو داشتم ولی یه نمه بیشتر...
و با اینکه: اثر سوزن تا چند ساعتی روی پوست باقی می مونه. موافقم و الان بعد از 2 روز جاش کبود شده ...angry2و مردم فکر بد می کننTongueconfused
در مورد بسته بندی مشکل داره.اگه بخوام دارو رو جای دیگه تزریق کنم باید با قیچی بریده بشه...angry3angry3

RE: رسیژن (ReciGen) - طاهره - 2011/09/28

منم به خاطر گرون شدن rebef الان چند تا تزریق recejen داشتم فرقی با ربیف نداره فقط طولانی مدت ببینم چی میشه