وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس - سمیرا67 - 2014/03/04

مریم جون خانمی که برام آمپول میزنه گفت مهمترین چیز برای تزریق سینوویکس اینه که قرصش درست حل بشه وبهتره کف نکنه یعنی آروم اونو حل کنیم یدفعه ای وبا فشار آب مقطر رو بهش اضافه نکنیم اینطوری درد آمپول خیلی کمتر wink2

RE: تزريق سينوكس - sharmin - 2014/03/09

سلام دوستان،
کسی می تونه بگه مدت زمان تزریق سینووکس چقدر باید باشه؟ من از یه همنوع شنیدم که باید خیلی آروم و بصورت قطره قطره آب مقطر رو اضافه کرد و بعد هم خیلی آروم تزریق کرد. جایی که من برای تزریق می رم خیلی خوبه حدود 40 ثانیه طول می کشه تزریق کنه و خیلی با دقت قطره قطره آب مقطر رو اضافه می کنه. اما بعضی وقته ا نمیتونم برم جای همیشگی بخاطر همین می خواستم بدونم آروم یا سریع تزریق کردن تاثیری داره یا نه؟ میشه راهنمایی کنید!party0048.gifconfused2

RE: تزريق سينوكس - simaz - 2014/03/11

نقل قول:
(2014/03/09, 01:25 PM)sharmin نوشته است: سلام دوستان،
کسی می تونه بگه مدت زمان تزریق سینووکس چقدر باید باشه؟ من از یه همنوع شنیدم که باید خیلی آروم و بصورت قطره قطره آب مقطر رو اضافه کرد و بعد هم خیلی آروم تزریق کرد. جایی که من برای تزریق می رم خیلی خوبه حدود 40 ثانیه طول می کشه تزریق کنه و خیلی با دقت قطره قطره آب مقطر رو اضافه می کنه. اما بعضی وقته ا نمیتونم برم جای همیشگی بخاطر همین می خواستم بدونم آروم یا سریع تزریق کردن تاثیری داره یا نه؟ میشه راهنمایی کنید!party0048.gifconfused2

اضافه کردن آرام آب مقطر مهم است ولی تزریقش نه خیلی آروم و نه خیلی سریع باشه مثل یه آمپول معمولیهShy

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2014/04/08

من مدتی بود که دیگه مشکلی با شکستن شیشه آب مقطر نداشتم ، اما بسته جدیدی که امشب باز کردم باز مثل چند ماه پیش که فریادم بلند شد که نمیشکنه اینم همین طوره !
به این نتیجه رسیدم که بعضی از بسته بندی ها فرق داره و اون علامت قرمز روی شیشه عملا هیچ نقشی نداره و احتمالا یادشون رفته جای شکستن رو لحاظ کنن .

مسئولان محترم سیناژن باور کنید که بعضیاش مشکل داره ، موضوع علامت قرمز و... رو میدونم .لطفا رسیدگی بفرمایید.
الان من بعد از چند بار تلاش و ناکامی اومدم اینو بنویسم و باز برم به تلاشم ادامه بدم. آخرش خرد میشه میره تو دستم ، دارم با چاقو ضربه میزنم و نمیشکنه !!

RE: تزريق سينوكس - baharan - 2014/04/08

مال من هم امشب شکست وریخت ومن از یک بسته دیگش استفاده کردم....

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2014/04/09

بالاخره دیشب شکست اونم با چه وضعی بصورت کج شکست یعنی معلوم بود که هیچ جایی آماده سازی و نازک نشده برای شکسته شدن !
اگه جایی تعیین شده بود باید از همون جا و به صورت گرد و منظم میشکست.

RE: تزريق سينوكس - pinkrose - 2014/04/10

چرا قیمت داروی ایرانی که هنوز در مرحله آزمایشه و داره روی بیماران تست میشه و با استانداردهای جهانی فاصله داره باید اینقدر گرون باشه ؟!!! حتی شیشه آب مقطرش که ساده ترین جز یه امپوله مشکل داره ! من خودم دارو را رایگان میگیرم اما هر بار پس از گرفتن دارو و دیدن فیش قیمت توی دلم میگم کسایی که باید پولش را پرداخت کنند و ندارن باید چیکار کنند ؟ Huh

RE: تزريق سينوكس - simaz - 2014/04/12

نقل قول:
(2014/04/09, 09:14 AM)nahid نوشته است: بالاخره دیشب شکست اونم با چه وضعی بصورت کج شکست یعنی معلوم بود که هیچ جایی آماده سازی و نازک نشده برای شکسته شدن !
اگه جایی تعیین شده بود باید از همون جا و به صورت گرد و منظم میشکست.
خانم ناهید عزیز سلام
از ابتدای امسال پکیج جدید داروی سینووکس که وارد بازار میشود با سرنگ از قبل پرشده آب مقطر می باشد و این مشکل بطور کامل مرتفع خواهد شد ولی هنوز پکیج قبلی با ویال آب مقطر در بازار وجود دارد و چند ماهی طول میکشد تا بطور کامل تمام شود ولی به هر حال اگر هنوز از پکیج قبلی استفاده میکنید اولا" باید حتما" نقطه قرمز رنگ درست روبرویتان باشد و در همان نقطه شکسته شود و ثانیا" چنانچه مشکلی در شکستن ویال آب مقطربوجود آید شما میتوانید با شرکت سیناژن واحد پرستاری تماس بگیرید و ویال آب مقطر را بصورت رایگان دریافت کنید .icon_question

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2014/04/15

خانم پیرایش عزیز من از همون نقطه قرمز ضربه زده بودم ولی آمپول مشکل داشت.
ولی امشب که تزریق داشتم با یه ضربه، سریع و درست شکست .

ممنون از خبر خوبی که دادین . آیا در پکیج جدید، سرنگ فقط از آب مقطر پرشده یا آب مقطر محلول با پودر سینووکس ؟

RE: تزريق سينوكس - baharan - 2014/04/16

وای چه خوب...سرنگا امادن؟؟؟فقط اب مقطر؟؟؟