وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس - kiana - 2013/11/09

برای تزریق آونکس هم اگر مشکلی داشته باشم میتونم با خانم پیرایش درمیون بزارم؟

RE: تزريق سينوكس - Morteza Raoof Bala - 2013/11/09

(2013/11/08, 10:08 PM)nahid نوشته است:
(2013/11/05, 02:27 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است: سلام سلام سلام
یه خبر خوب براتون دارم، 10 ساله که با درد تزریق دست و پنجه نرم می کردم تا اینکه پنجره ای در ذهن من و همکاران محترم باز شد که بجای تزریق آمپول سینووکس در بعد از ظهر و متعاقب آن استرس از صبح تا بعد از ظهر بر این شدیم که زمان تزریق را به صبح تغییر دهیم و نتیجه آن محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق می باشد.

ببخشید شما در چه بخشی کار میکنید ؟
در مورد زمانش، کسانی هم هستن که صبح میزنن و عوارض هم دارن، برای همه یه نتیجه نداره.
نوشتید محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق ؟ عارضه که مربوط به بعد از دارو هست نه قبلش . منظورتون چی بود ؟confused2

سلام بزرگوار من در بخش بیولوژک آزمایشگاه غذا و داروی وزارت بهداشت کار میکنم بنده عرض کردم که جنبه روحی روانی این تزریق آزار دهنده میباشد آنچه مدنظر اینجانب میباشد بدینصورت است که با تزریق آمپول در ساعات اولیه روز آن دسته از اضطراب و نگرانی های بعدوقبل از تزریق حذف میگردد که این پدیده به نوبه خود موجب کاهش عوارض بعد از تزریق میگردد و به مرور در جهت مثبت سیر صعودی پیدا میکند شاید آن چیزی که مورد تجربه اینجانب میباشد در دایره لغات نگنجد که قطعا کسی که آن را تجربه کرده است بهتر درک وحس خواهد کرد امیدوارم با این توضیحات اندک توانسته باشم منظور خود را اظهار کرده باشم اگر دنبال دو خرگوش بدوید هیچ کدام را نمی گیرید آرزوی سلامتی و بهروزی برای دوستان را از خالق هستی خواهانمbaybay[/size]

RE: تزريق سينوكس - simaz - 2013/11/09

(2013/11/01, 09:41 AM)arezooo82 نوشته است: سلام خانم دکتر حامدی فر .خسته نباشید.خانم دکتر من یه سوال داشتم.من همیشه آمپولم رو تو درمانگاه قائم خیابون سبزه میدون قزوین میزدم،چهارشنبه که رفتم گفتن قراردادشون با سیناژن تموم شده و از هفته بعد اونجا نرم.میخواستم ببینم شما در جریان هستید؟ از هفته آینده من باید کجا برم برای تزریق؟

سلام خانم آرزو
مرکز جدید تزریق قزوین به درمانگاه هلال احمر واقع در خیابان سبزه میدان تغییر کرده واین تغییر مرکز برای تمامی بیماران قزوین که شماره تماسشونو به درمانگاه قائم داده بودند اس ام اس شد ضمنا" درمانگاه هلال احمر از کادر تخصصی وپرستاران زبده ای برخوردار است و شما با خیال راحت تزریقاتتونو در این درمانگاه انجام بدین . اگر مشکلی بود حتما" با من تماس بگیرید 09102205254
icon_question

RE: تزريق سينوكس - Morteza Raoof Bala - 2013/11/09

سلام خانم دکتر از زحمات بی نظیر شما سر کار خانم محترم در رابطه بیماری این بنده حقیر کمال تشکر و قدر دانی را دارم...ولی یه گلایه کوچک هم ساحت مبارک شمابزرگوار هم داشتم که چرا منی که تو طرح مقایسه ای سینووکس و آوونکس به صورت داوطلبانه شرکت کرده بودم را در برنامه های رفاهی مثل کوهنوردی و غیره... لحاظ نمیکنید جالب اینجاست که همچنان آزمایش های شرکت سیناژن را البته داروهای مختلف را با کمک پرسنل واحد روی حیوانات آزمایش گاهی مورد بررسی قرار میدهیم ولی دریغ از...برقرار و سلامت باشید{رئوف}

RE: تزريق سينوكس - kiana - 2013/11/09

(2013/11/09, 02:37 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است:
یه خبر خوب براتون دارم، 10 ساله که با درد تزریق دست و پنجه نرم می کردم تا اینکه پنجره ای در ذهن من و همکاران محترم باز شد که بجای تزریق آمپول سینووکس در بعد از ظهر و متعاقب آن استرس از صبح تا بعد از ظهر بر این شدیم که زمان تزریق را به صبح تغییر دهیم و نتیجه آن محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق می باشد.

در مورد زمانش، کسانی هم هستن که صبح میزنن و عوارض هم دارن، برای همه یه نتیجه نداره.
نوشتید محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق ؟ عارضه که مربوط به بعد از دارو هست نه قبلش . منظورتون چی بود ؟confused2

سلام بزرگوار من در بخش بیولوژک آزمایشگاه غذا و داروی وزارت بهداشت کار میکنم بنده عرض کردم که جنبه روحی روانی این تزریق آزار دهنده میباشد آنچه مدنظر اینجانب میباشد بدینصورت است که با تزریق آمپول در ساعات اولیه روز آن دسته از اضطراب و نگرانی های بعدوقبل از تزریق حذف میگردد که این پدیده به نوبه خود موجب کاهش عوارض بعد از تزریق میگردد و به مرور در جهت مثبت سیر صعودی پیدا میکند شاید آن چیزی که مورد تجربه اینجانب میباشد در دایره لغات نگنجد که قطعا کسی که آن را تجربه کرده است بهتر درک وحس خواهد کرد امیدوارم با این توضیحات اندک توانسته باشم منظور خود را اظهار کرده باشم اگر دنبال دو خرگوش بدوید هیچ کدام را نمی گیرید آرزوی سلامتی و بهروزی برای دوستان را از خالق هستی خواهانمbaybay[/size]

این نظرتون فقط برای خودتون کاربرد داره شما رو چه حساب میگید عوارض این دارو جنبه ی روحی روانی داره؟!

RE: تزريق سينوكس - Morteza Raoof Bala - 2013/11/10

(2013/11/09, 05:03 PM)kiana نوشته است:

این نظرتون فقط برای خودتون کاربرد داره شما رو چه حساب میگید عوارض این دارو جنبه ی روحی روانی داره؟!
با عرض معذرت شما در چه ضمینه ای کار میکنید ؟ بازتاب عملکرد دارو در هر فردی متفاوت است بنده در مورد روانی بودن این بیماری چندین بار آزمایش کرده ام که هر وقت مورد مسافرت پیش می آمد درد کاملا از بدن من دور میشد
حتی انرژی من بیشتر از قبل میشد تا جایی که خانواده به بیماری من مشکوک میشدند

RE: تزريق سينوكس - kiana - 2013/11/10

اقای محترم ام اس بیماری روانی نیس این چندمین باره که دارید این کلمه رو تکرار میکنید
وقتی آدم خوشحال یا احساس خوبی داره یه سری هورمونهایی در بدن ترشح میشن که استانه ی درد بالا میره و در کاهش عوارض داروی سینووکس یا هر درد دیگه ای میتونه موثر باشه ولی اینکه شما میگید عوارض این دارو جنبه ی روحی و روانی داره اشتباهه
البته به قول خودتون عملکرد این داروی برای افراد مختلف متفاوته احتمالا درمورد شما جنبه ی روانی داره!

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2013/11/10

(2013/11/05, 02:27 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است:

ممنون. متوجه منظور شما شدم. کسانی که روز تزریق از صبح استرس دارن تا شب ، بهتره زمانش رو اگه میتونن تغییر بدن.

(ایشون گفتن جنبه ی روحی و روانی این تزریق آزار دهنده هست ، نگفتن که این بیماری روحی و روانی هست !
اگر چه خیلی از بیماری ها با روح و روان ما در ارتباطه چون ما به همراه جسم روح هم داریم .)

RE: تزريق سينوكس - kiana - 2013/11/10

تو ارسال آخرشون گفتن بیماری روانی

RE: تزريق سينوكس - Morteza Raoof Bala - 2013/11/11

[size=medium]سلام گویا سوء تفاهم پیش آمده همانطور که در جریان آیتم های بوجود آمدن این بیماری هستید اینگونه است که این بیماری مختص افراد زود رنج حساس احساساتی تحصیل کرده و فهیم و...میباشد و قابل عرض اینکه بنده در همه موارد علیرغم وجود بیماری غصه همه را میخوردم بجز غصه خودم حتی با گریه کودکان اطرافم بغض گلویم را می فشرد حتی من را به مراسم ختم و عزا نمی بردن