وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس - همسر یک قهرمان - 2013/10/28

ما هر آخر هفته میریم یک درمانگاه تو اشرفی اصفهانی چون تنها درمانگاهیِ که هرشب تا 11 دکتر تزریق رو انجام میده البته به گفته خواهر شوهر ، خب راهش برامون دوره چون ما تقریباً شرقیم. البته همسرم محل کارش غرب ولی نمیتونه آمپول رو با خودش ببره که، بس که فضول زیاده confused ضمناً مجانیه
من هر هفته باهاش میرم دوست دارم باهم بریم

RE: تزريق سينوكس - ahya - 2013/10/28

من هم قبلا درمانگاه میرفتم که اصلا درست کار نمی کرد و مثل آمپولای معمولی می زد.دیگه اونجا نرفتم و تصمیم گرفتم برم بیمارستان اگه اونجا هم درست انجام ندادن خودم انجام بدم.اما خوب کارشون خوب بود.امشب نمی خوام ژلوفن بخورم.امیدوارم زیاد سخت نشه.

RE: تزريق سينوكس - سمیرا67 - 2013/10/28

سلام دوستمicon_questionمنم هفتاد ویک هفته هست که سینوویکس استفاده میکنم ولی نه درد دارم نه جاش مشخصه مگه میشه جای دیگه بجز باسن تزریقش کرد؟angel

RE: تزريق سينوكس - arezooo82 - 2013/11/01

سلام خانم دکتر حامدی فر .خسته نباشید.خانم دکتر من یه سوال داشتم.من همیشه آمپولم رو تو درمانگاه قائم خیابون سبزه میدون قزوین میزدم،چهارشنبه که رفتم گفتن قراردادشون با سیناژن تموم شده و از هفته بعد اونجا نرم.میخواستم ببینم شما در جریان هستید؟ از هفته آینده من باید کجا برم برای تزریق؟

RE: تزريق سينوكس - free - 2013/11/01

(2013/07/23, 08:17 AM)hessam نوشته است: ببخشید
خانم دکتر چرا
سینوکس همانند آوانکس (داروی اصلی) بسته بندی نمی شه
که مشکلاته شکستنه ویال تو دست افراد پیش نیاد
نا سلامت دارویی است که اکثر دوستان داخل ایران استفاده می کنند و حتی ادعا شده به چندتا کشور دیگه هم داره صادر می شه
نکنه اینم نوع صادراتی و نوع مصرف داخل را داره confusedconfused

In ja iranast dg .....

رهایی از درد تزریق سینوکس - Morteza Raoof Bala - 2013/11/05

سلام سلام سلام
یه خبر خوب براتون دارم، 10 ساله که با درد تزریق دست و پنجه نرم می کردم تا اینکه پنجره ای در ذهن من و همکاران محترم باز شد که بجای تزریق آمپول سینووکس در بعد از ظهر و متعاقب آن استرس از صبح تا بعد از ظهر بر این شدیم که زمان تزریق را به صبح تغییر دهیم و نتیجه آن محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق می باشد.

RE: تزريق سينوكس - حامدی فر - 2013/11/08

(2013/11/01, 09:41 AM)arezooo82 نوشته است: سلام خانم دکتر حامدی فر .خسته نباشید.خانم دکتر من یه سوال داشتم.من همیشه آمپولم رو تو درمانگاه قائم خیابون سبزه میدون قزوین میزدم،چهارشنبه که رفتم گفتن قراردادشون با سیناژن تموم شده و از هفته بعد اونجا نرم.میخواستم ببینم شما در جریان هستید؟ از هفته آینده من باید کجا برم برای تزریق؟

سلام
ببخشید دیر شد
لطفا با 42815 تهران تماس بگیرید و از خانم پیرایش کمک بگیرید اگر هر مشکلی داشتید یا سوالتون همچنان باقی ماند مجددا" من را در جریان بگذارید

با آرزوی سلامتی

(2013/11/01, 10:50 AM)free نوشته است:
خانم دکتر چرا
نا سلامت دارویی است که اکثر دوستان داخل ایران استفاده می کنند و حتی ادعا شده به چندتا کشور دیگه هم داره صادر می شه

In ja iranast dg .....

سلام
دوست عزیزم
اولا یک گله چرا خبر صادرات معتبرترین برند دارویی ایران را زیرسوال می برید و به آن نام ادعا می دهید؟ شما از محققین و صنعتگران کشورتون حمایت نکنید کی بکنه. من فکر می کنم باعث افتخار همه باشه !!!!
این از گله ی من smiling تموم شد
اما جواب سوال قبلا هم گفتم که فرم صادراتی عین تولید داخل است. در خصوص نحوه ی شکستن آمپول و اینکه دایره ی قرمز موقع شکستن سمت خودتون باشه بچه ها همین جا توضیح داده اند اما از همه ی اینها گذشته ما داریم کارهایی می کنیم که امیدوارم سریعتر بتونیم خبرای خوبی براتون داشته باشیم
وقتی فقط وارد کردن دارو که باید پول بدیم دارو بخریم در این شرایط مشکل میشه شما تصور کنید تولید چه داستانایی داره. اما اینها مشکل ماست که ادعامون اینه می خوایم دغدغه را از بیماران بگیریم و شماها خقتون اینه که بهترین کیفیت را از ما بخواهید که آرزوی همیشگی ما هم هست

با آرزوی سلامتی

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2013/11/08

(2013/11/05, 02:27 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است: سلام سلام سلام
یه خبر خوب براتون دارم، 10 ساله که با درد تزریق دست و پنجه نرم می کردم تا اینکه پنجره ای در ذهن من و همکاران محترم باز شد که بجای تزریق آمپول سینووکس در بعد از ظهر و متعاقب آن استرس از صبح تا بعد از ظهر بر این شدیم که زمان تزریق را به صبح تغییر دهیم و نتیجه آن محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق می باشد.

ببخشید شما در چه بخشی کار میکنید ؟
در مورد زمانش، کسانی هم هستن که صبح میزنن و عوارض هم دارن، برای همه یه نتیجه نداره.
نوشتید محو شدن عوارض قبل و بعد از تزریق ؟ عارضه که مربوط به بعد از دارو هست نه قبلش . منظورتون چی بود ؟confused2

RE: تزريق سينوكس - hessam - 2013/11/08

(2013/11/08, 09:38 PM)حامدی فر نوشته است:
خانم دکتر چرا

In ja iranast dg .....

سلام
دوست عزیزم
اولا یک گله چرا خبر صادرات معتبرترین برند دارویی ایران را زیرسوال می برید و به آن نام ادعا می دهید؟ شما از محققین و صنعتگران کشورتون حمایت نکنید کی بکنه. من فکر می کنم باعث افتخار همه باشه !!!!
اما جواب سوال قبلا هم گفتم که فرم صادراتی عین تولید داخل است. در خصوص نحوه ی شکستن آمپول و اینکه دایره ی قرمز موقع شکستن سمت خودتون باشه بچه ها همین جا توضیح داده اند اما از همه ی اینها گذشته ما داریم کارهایی می کنیم که امیدوارم سریعتر بتونیم خبرای خوبی براتون داشته باشیم
وقتی فقط وارد کردن دارو که باید پول بدیم دارو بخریم در این شرایط مشکل میشه شما تصور کنید تولید چه داستانایی داره. اما اینها مشکل ماست که ادعامون اینه می خوایم دغدغه را از بیماران بگیریم و شماها خقتون اینه که بهترین کیفیت را از ما بخواهید که آرزوی همیشگی ما هم هست

با آرزوی سلامتی
سلام
بخشید من این سوال را فقط یک بار گذاشتم
ولی یکی از دوستان خواستند جواب بدند دیگه Smile (16)

می گین دارین یک کارهایی می کنید
پس لطفا Smile (52)
1. بسته بندی های محصولات ملی را مثل نمونه اصلی طراحی کنید نهایتش نام بسته بندی را تغییر بدهید
2.در مورد مشابه ربیف
رسیجکت
رسی دوز (هر سه نوعش)
رسی اسمارت
کیف مسافرت و یخ مشابه اصلی برای هر دو

را هم تولید کنید Blush
تا ما هم از تولید ملی مون حمایت و افتخار کنیم agreement2

RE: تزريق سينوكس - free - 2013/11/09

(2013/11/08, 09:38 PM)حامدی فر نوشته است:
(2013/11/01, 09:41 AM)arezooo82 نوشته است: سلام خانم دکتر حامدی فر .خسته نباشید.خانم دکتر من یه سوال داشتم.من همیشه آمپولم رو تو درمانگاه قائم خیابون سبزه میدون قزوین میزدم،چهارشنبه که رفتم گفتن قراردادشون با سیناژن تموم شده و از هفته بعد اونجا نرم.میخواستم ببینم شما در جریان هستید؟ از هفته آینده من باید کجا برم برای تزریق؟

سلام
ببخشید دیر شد
لطفا با 42815 تهران تماس بگیرید و از خانم پیرایش کمک بگیرید اگر هر مشکلی داشتید یا سوالتون همچنان باقی ماند مجددا" من را در جریان بگذارید

با آرزوی سلامتی

خانم دکتر چرا

In ja iranast dg .....

سلام
دوست عزیزم

با آرزوی سلامتی

Az man hemayat beshe chashm manam hemayat mikonam na in ke gheimate darooe mano ke irani nist hey bala paiin konan ke be ejbare feshare mali jazbe darooye irani besham
Badesham man hanooz bacham mano che be in harfaSmile (52) man ozr mikhamBlush