وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آیا هومیوپاتی را امتحان کرده اید؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: آیا هومیوپاتی را امتحان کرده اید؟ (/Thread-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%87%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%BE%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

آیا هومیوپاتی را امتحان کردید؟ - آیدا - 2012/09/02

دوست دارم بدونم کسی از بچه ها علم هومیوپاتی رو امتحان کرده یا نه؟
و تا چند درصد بهش جواب داده Huh

RE: آیا هومیوپاتی را امتحان کردید؟ - ابراهیم - 2012/10/11

من سه چهار دوره رفتم
پزشکش یکی از اساتید دانشگاه در زمینه هومیو پاتی بود که زمان دانشجویی همکلاسی یکی از دوستام بود
اولش یه فرم سئوال میدن که با دقت باید پر کنیم
براساس اون برام دارو ساخت و زنگ زد که بیا دارو آماده هست
دارو رو که بصورت قطره بود و 40 قطره زیر زبانم ریخت و گفت 1 یا دو دقیقه بذار بمونه جذب بشه از طریق زبون بعدش قورت بده
البته دارو کلا نباید کنار وسایل مغناطیسی بمونه و امواج موبایل بهش اثر نامطلوب داره و تا دو ساعت خوردن و آشامیدن ممنوعه و یک روز قبل و یک روز بعدش نباید سیگار کشید و یه سری پرهیزهای غذایی داره مثل ادویه جات معطر و .... البته تا یه زمان مشخص
بعد هر ماه میرفتم و گرید دارو رو بالاتر می برد
اولین بار که دارو رو داد احتمالا تو ساختش خیلی دقت کرده بود اما دفعات بعد انگار .....
اولین استفاده های دارو خیلی عالی بود ولی بعد....
البته بگم تلقین یا روحیه باعث شد اینجوری نیست واقعا اولین داروها تاثیر خوبی داشت
البته این دارو به ضربه خیلی حساسه هر با که تکان شدید میخوره تاثیر و قدرتش تغییر میکنه
اساس ساخت این دارو هم همینه و راه شناخت و دارو هم همینجوری کشف شد که داروهایی که به مناطق دور دست فرستاده میشد بخاطر ضربه در دست اندازهای جاده که به دارو وارد میشد اثرش فرق میکرد
البته ما دو نفر بودیم یکیمون مشکل عصبی شدید داشت که اون خوب شد

RE: آیا هومیوپاتی را امتحان کردید؟ - parisa2011 - 2012/10/11

من در سال 73 که دکتر مسعود ناصری (بنیانگذار هامیوپاتی در ایران ) در شهر ما بودند پیشش رفتم . آنموقع علائم زیر در بدنم بوجود آمده و خیلی اذیتم می کرد:
حالت گز گز در سمت چپ شکمم، قدرت انگشتان دست راستم که خیلی کم شده بود بحدی که نمی توانستم خودکار را در دستم نگهدارم و بنویسم . چون آن زمان دانشجو بودم ، این مورد خیلی ناراحتم میکرد.
ولی با اولین سری داروهای هامیوپاتی که 3 تا قرص بودن که زیر زبانم می گذاشتم ، این علائم کاملاً از بین رفت و قدرت انگشتان دست راستم بطور کامل برگشت.icon_biggrinicon_biggrin
تنها روش درمانی که نتیجه گرفتم ولی دکتر ناصری بعلت .......... در ایران نماندند وبه انگلستان برگشتند angry3angry3

RE: آیا هومیوپاتی را امتحان کردید؟ - مـه ســـا - 2012/10/11

ميتونيد اينجا رو هم ببينيد

همیوپاتی - baran1390 - 2014/07/24

سلام دوستان

میخواستم ببینم آیا کسی تحت درمان همیوپاتی قرار داره؟
من مدت زیادی انواع و اقسام دارو ها رو امتحان کردم
دیگه آمپول هم بمن جواب نمیده
هر راه سختی بوده من امتحان کردم از انواع و اقسام داروهای گیاهی و شیمیایی ولی هر روز بیماری من بدتر میشه این آخر کاری دکتر میخواست برام قرص شروع کنه تمام آزمایشاتم دادم ولی وقتی متوجه شد 100 متر نمیتونم بدون کمک راه برم شروع نکردsad2
حالا بعد از تمام این مراحل میگن همیوپاتی
نمیدونم واقعا ، سر در گمم
البته دو ماه هست که همیوپاتی شروع کردم اما هیچ تاثیری هنوز نداشته
دکترهمیوپات میگه باید صبر داشته باشی
و متاسفانه در بیماری ام اس به همون دلایلی که همه میدونین نمیشه زیاد صبر کرد
لطفآ اگر کسی نتیجه گرفته منم راهنمایی کنید

RE: همیوپاتی - baran1390 - 2014/07/24

ممنونم دوست عزیز
خیلی بمن کمک کردین

ولی ای کاش دوستانی که تحت درمان هستن هم نظر بدن
تا به یه نتیجه کلی برسیم

RE: آیا هومیوپاتی را امتحان کرده اید؟ - nazanin - 2018/05/25

سلام دوستان من تازه با این روش آشنا شدم لطفا اگه کسی این روش رو امتحان کرده اینجا تجربیاتشو بگه باقی استفاده کنن ممنون?