وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس) (/Thread-%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - hoda - 2013/06/15

نمی دونم مطلب وباید کجا بنویسم فقط می دونم قیمت دارو داره سر به فلک میکشه بتافرون با بیمه تامین اجتماعی 1600000 کاملا منصفا نص باید چقدر در آمد داشته باشیم تا بتونیم بخریمش خداییییییییییییییا مارو یه نگاه بنداز

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - محمود - 2013/07/25

حالا منم چند روز پيش رفتم ام ار آي نميدونم تو نخاع پلاك داشتم يا نه يا الان هستش يا نه confused2 منتظرم برم جوابو بگيرم

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - solimanmortazavi919 - 2013/07/31

fighting0030.gifSmile (52)rolleyes
1-چه جوری میخوان تجمیع کنند؟؟!!!
الان فرهنگیان یه سری خدمات ویژه دارن که کوپن دارن واسه خودشون!!!
جانبازان دومدل بیمه دارن یه سری برای کسایی که تحت نظر بنیاد شهید و جانبازان هستند یه سری هم برای جانباران نیروهای مسلح
بیمه ی تامین اجتماعی که فقط واسه دل خوش کردنه خدمات زیادی ندارن من توی مطبها میبینم که کل ویزیت رو میدن فقط حدود 5000تا 10000 تومن تخفیف داره واسشون
.
.
.
2-خلاصه که بعضیا خیلی خدمات خوبی دارن و بعضیا نه!!!
چیزی که ناراحت کننده است اینه که کارگر که حقوق کمتری داره و بیمه اش تامین اجتماعیه هم حق بیمه میده هم خدمات کمتری داره!!
ولی کارمند پشت میز نشین.....!!!!
.
.
.
3-یه مساله دیگه هم اینه که دیدید هربانکی واسه خودش یه بیمه داره ؟؟جالبه که خیلی از مطبها اصلا با بیمه ی بانکها قرار داد ندارن
اکثرشون فقط با تامین اجتماعی و نیروهای مسلح قرارداد دارن!!!
.
.
4-اینجوری که همه اش تجمیع بشه واسه مراکز طرف قرار داد راحتتره چون میدونن قراره پولشون رو از یه جا بگیرن نه بیست جا!!!
.

هرسازمانی واسه خودش یه نهاد بیمه ای راه انداخته !!!
توی هرکوچه و خیابونی بری شصت تا ساختمون به اسم بیمه ی فلان و فلان سبز شده با هزار مدل خدمات ویژه
بیمه ی سینا
سامان
کوثر
و.....
هرکدوم هم میگن مثلا ما واسه خدمات دندانپزشکی فلان کارو میکنیم
واسه عمل جراحی فلان قدر هزینه میدیم
.......
این متن
رو بخونید
به خود منم پیشنهاد شده بود
گفتن یه کارت میگیری 70 تومن باهاش میری خدمات دندانپزشکی میگیری با فلان قیمت تخفیف میگیری!!!
الان اینو خوندم فهمیدم الکی بوده!!

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - محسا60 - 2013/07/31

یه سری سال88 به بیماران ms پنج میلیون تومان میدادند بعدش ما ام اس گرفتیم یارانه هم پرید این هم از شانس ماست

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - پویش - 2013/07/31

یه سری سال88 به بیماران ms پنج میلیون تومان میدادند بعدش ما ام اس گرفتیم یارانه هم پرید این هم از شانس ماست

این راکی می دادند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - hadisss - 2013/07/31

من نخاعم پر از پلاکه یعنی از گردنم تا کمرم پر از پلاکه جوری که توی خلاصه پرونده م نوشته پلاکهای،متعدد در ام آر آی
توی مغزمم یه ناحیه ی ملتحب بزرگه
حالا من باید چکار کنم؟

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - moon light - 2013/08/01

اولا اونا قصد یارانه دادن وبفکر بیمار بودن نیستن.اونا دوتا هدف رو بااین کارشون دنبال میکنن.
1-قرار دادن این موضوع(اختصاص یارانه به بیمارن خاص)در پرونده کاری خودشون که در آینده وقتی خواستی رییس جمهوری،شهرداری،استانداری چیزی بشن چپ و راست این موضوعو تو سر ملت بزنن وبگن ما اینکارو کردیم واونکارو کردیم.
2-وقتی بودجه ای به اینجور امور اختصاص داده میشه اولین کسانی که ازش سود میبرن همون مسئولین هستن.دوستان خودشون بهتراز من میدونن که توی جابجایی منابع مالی چه اختلاسهای کلانی که صورت نمیگیره.مطمئن باشید اگر مسئولی پی این موضوعوگرفته صرفا بخاطر رضایت جیبشه نه رضایت خدا.فراموش کردن انسانیت جزء لاینفک زندگی مسئولین ماست.
ثانیا بهتره به یارانه ای که این دولت میده دلخوش نباشید.اگه مبلغی رو بده ازطرف دیگه ای با افزایش قیمت دارو و هزینه های بیمارستانی و دیرکرد در واردات دارو و کارکردن با پول داروهای ثبت نام شده وهزینه پرداخت شده دوباره اون پولو به خزانه اش برمیگردونه.این وسط ماییم که حرص میخوریم ودارو نداریم وتوی ذهنمون میپرورونیم که بهمون یارانه دادن وبفکرمون بودن!!!!نه عزیزان توی این مملکت هیچکس بفکر بیمار نیست.

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - یوسفی نازنین - 2013/08/07

عزیزان من اینقدر احساساتی نشید یارانه بیماران خاص به همه بیماران خاص به جز ام اس تعلق میگیره این رو خانم کوشکی مسول انجمن ام اس اهواز گفته sad

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - asall - 2013/08/10

پس چطور بچه ها اینقدر سروصدا ایجاد کردند؟confused

RE: یارانه بیماران (ام اسی) - ماهرخ - 2013/08/19

سلام منم ام اس دارم خوبشم دارم هم پلاک توی مغزم دارم هم توی نخاع یعنی درست توی گردنم رشته ی درازی از پلاک وجود داره که حرکتمو خراب کرده wink2 حالا اگه قراره یارانه بدن خب ..قبولهwink2