وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق دارو و مصرف مسكن - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: تزريق دارو و مصرف مسكن (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D9%88-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D9%85%D8%B3%D9%83%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - anaram - 2010/04/04

(2010/04/03, 01:18 PM)liliyam نوشته است: vernal جون پانادل

آنارام جون اكثر داروهاي خوراكي از طريق كليه دفع ميشه ،احتمال داره يه مدت كه مداوم استفاده بشه كليه نسبت به دارو حساس بشه...
چرا . فرق داره
ژلوفن تركيبيه از بروفن و استامينو فن .
بروفن هم كه مستحضر هستيد
عوارض بدي داره . رويه معده و انعقاد خون و كليه و ....
استامينوفن اما خيلي خيلي كمتر عاضه داره و معمولن پزشكا روش حساسيتي ندارن و بعضا بيعارضه ميدوننش ( نه بخاطره واقعا بي عارضه بودنش . بخاطره ميزان كم عارضه بودنش )

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - hamnafas - 2011/06/18

دوستان یه چیزی.فکر کنم من خیلی غیر عادیم چون هیچوقت بعد تزریق هیچ علایمو دردی ندارم.
به دکترمم گفتم گفت چون تو سنت کمه بخاطرهمون هیچ علایمی بعد تزریق نداری.
نگران خودم شدم شاید من غیرعادیم

غیرعادیم؟؟؟؟؟؟

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - maya - 2011/06/18

منم فقط وقتي براي اولين بار تزريق كردم درد و كوفتگي داشتم كه با يه استامينوفن خوب شد

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - successful - 2011/06/19

من نزدیک 5 ساله ربیف می زنم. حتما باید مسکن بخورم (ژلوفن یاایبوپن...)
پارسال خواستم بدون مسکن تحمل کنم تا صبح از درد بیدار موندم ودر طول روز انرژی هیچ کاری رو نداشتم. این مسکن بیخ ریشمونه وهیچ راه فراری نیست.

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - TootFarangi - 2011/06/19

(2011/06/19, 08:39 AM)successful نوشته است: من نزدیک 5 ساله ربیف می زنم. حتما باید مسکن بخورم (ژلوفن یاایبوپن...)
پارسال خواستم بدون مسکن تحمل کنم تا صبح از درد بیدار موندم ودر طول روز انرژی هیچ کاری رو نداشتم. این مسکن بیخ ریشمونه وهیچ راه فراری نیست.

من 8 - 9 ماهه دارم میزنم خیلی وقته تب نمی کنم . confused2 اون اولش هم استامینوفن 500 می خوردم همین !

ضمن اینکه ژلوفن و پروفن زیاد خوب نیستن اثر مخرب دارن در دراز مدت .
به من چه اصلا Huh

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - شیماتی - 2011/08/15

من 5 ساله ربیف می زنم فقط همون اوایل مسکن می خوردم.

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - liliyam - 2011/08/15

[quote='successful' pid='83872' dateline='1308460142']
من نزدیک 5 ساله ربیف می زنم. حتما باید مسکن بخورم (ژلوفن یاایبوپن...)

منم 3 4 دفعه بدون مسکن تحمل کردم خیلی سخت بود:38:... ولی بعد ش بازم باید مسکن میخوردمconfused تنها فرقی که کرد این بود که بدنم به همون استامینوفن جواب میداد و سردردام کم می شد و دیگه نیاز نبود ژلوفن بخورم...

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - mzjoon - 2012/06/12

من همیشه بعد تزریق زلوفن یا ادویل میخورم اگه به شکم و باسن ashamed0006.gif بزنم فرداش درد ندارم ولی اگه به رونم بزنم مثل امروز از استخون درد میمیرم چه مسکن بخورم چه نخورم !!! الان که تمام استخونام داره میترکه !!! انگار با گوشتکوب دارن کتکم میزنم !!!!!! ووووا ی که چه درد بدیه !!!!!angry3confusedsadashamed0006.gif

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - زهراجون - 2012/06/12

منم یک ساعت بعد از تزریق یه استامینوفن با آب پرتقال میخورم
البته یه روزایی هم نخوردم و چیزه خاصی نشده
من خیلی کم سر درد میگیرم بعضی اوقاتم لرز میکنم البته اگه نخورم
ولی خداروشکر استخون درد و کبودی و اینا ندارم
ایشالا همه اونایی که بعد تزریق اذیت میشن دیگه نشنicon_question

RE: تزريق دارو و مصرف مسكن - sadegh - 2012/07/22

دوسال و دو ماه میشود که ربیف تزریق میکنم و

از مسکن استفاده نمی کنم