وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - sara-m - 2012/05/31

بچه ها خیلی خیلی خسته نباشید! خیلی کار بزرگی کردید، با سفرنامه ای که آقای علیرضا با کلی خستگی هاش می نوشت و کلی مطلبایی که آقای سینا می نوشت و باهاش می خندیدیم و کلی عکس و مطلبایی که آقای فربود با سرعت پایینه اینترنت آپلود می کرد و کل حر فهایی که آقای حسین نزد و بعد ها می گه! خیــــــــــــلی ممنونیم ازتون ما از دور تلاشتون رو حس می کردیم و به جز تشکرهایی که می کردیم کار دیگه ای بلد نبودیم، بالاخره شوتی که گفتم سوباسا می زنه گل شد و ام اس مغلوب شد! اما بعضی وقتا می گن ارزش این سه امتیاز بازی خیلی بیشتره الان می شه حسش کرد، گل کاشتید!! خیلی دل ها رو شاد کردید و خیلی روحیه به امثال من دادید! موفق که شدید ، امیدوارم خیلی موفق تر باشید و من هم بتونم امروز بیام!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - arezooo82 - 2012/05/31

بچه ها واقعا خسته نباشید.امیدوارم سفر بعدیتون به غرب کشور باشه که از شهر ما هم رد بشید Shy واقعا دوستون دارم ....icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Ghost - 2012/05/31

خسته نباشيد و دورد به چهار قهرمان و دلاوري كه شروع كننده يك حركت بزرگ بودند .

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - پویش - 2012/05/31

خسته نباشید هرچند من نمیتونم بیام استقبال

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - atefe - 2012/05/31

همه رفتن استقبال؟؟؟؟sad2sad2
کاشکی فیلم بگیرید بذارین واسه دانلود..

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - shokolat - 2012/05/31

من اومدم از جشنevilgrin0039.gif
یه جشن خوب و عالی
البته من تا اخرش نموندم بچه هارو دیدم و یه کارایی در عرض این مدت کوتاه انجام شدevilgrin0039.gif
به پیشونیه....اعتقاد دارید؟
بین اون همه ادم منی که ساکت وایساده بودم واز همه جا بیخبر ولی در کمینک خیلیها بودن گویا!
یه خانومه اصرار بیا مصاحبه کنیم از اون اصرار از من انکار نمیزاشت پاشم برم پیش بچه ها خلاصه کارشو انجام داد وتموم
بعدش رفتم تو سالن یه چنددقیقه وایسادم انتهای سالن چون جا نبود برای نشستنTongue
یهو دیدم یکی از پشت لباسمو یکشه دیدم یه خانوم واقایی از رادیو سلامت هستن که الان مصاحبتو گوش دادیم بدو بیا طبقه بالای سالن مصاحبه زنده رادیویی حرف بزنconfused
خلاصه منم رفتم و خیلی روی خط ومستقیم حرفیدمSmile (16)
بگذریم این مدت کوتاه خیلی اتفاقای دیگه افتادا حالا بعدا تعریف میکنم
خیلی باحال بودن دوستامون ناگفته نماند حسابی همشون لاغر شدنBlush
وای من فرصت ندارم خوب گزارش بدم چون مهمونی هستم
خلاصه جای همه خالی امامن دلم میخواست از دوستام بااون دوچرخه کوچولوهاشون جلوی بنر عرض تبریک جلوی در سالن عکس داشته باشمsad2
همگی موفق وپیروز باشیدicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - melody - 2012/05/31

دوستاي گلم
افتخار آفرينان
icon_questionخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا قــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوتicon_question
واقعا باعث افتخار و غرور ما هستين گل كاشتين
دوس داشتم بيام به استقبالتون و براتون كف مرتب بزنم اما خب متاسفانه نشد
از ته دل ميگم خيلي خوشحالم از داشتن شما و به كنار شما بودن افتخار ميكنم.
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - نسترنى - 2012/05/31

سلام
خوش بحالتون
من كه باز إز قافله عقب موندم

در آخر فقط ميتونم بگم خوشحالم ، خيلى خيلى خوشحال. happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - edarzi - 2012/05/31

منم نتونستم برم..... دلم همش اونجا بود......confusedrolleyessad2
امروز یه جورایی بر آشفتم... تو اخبار کلی درباره داروهای جدید ام اس که در ایران خط تولیدش راه افتاده گفت ... ولی تو این چند روز یه بار از کار قشنگ بچه ها نگفت چرااااا؟؟ درسته دارو برای ما یه دغدغه است و این خوبه که به فکرن ولی خوب روحیه و شناخت جامعه هم خودش یه رکن اساسیه خوب!!!!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nahid - 2012/05/31

من به خیال خودم یه رسیدن به خیر و... اینجا نوشته بودما ! پس کو ؟

الان دیره ولی بازم رسیدن به خیر و خوشحالم از به سلامت رسیدنتون و اینکه کاری که می خواستید رو به خوبی به پایان بردید.
الهام جان ناراحت نباش ، عادت کردیم به مهمترین خبرهای سیما .
اصلا خودمون اخبار میگیم
رکاب زدن بچه های ام اسی حَرَکت بسیـــــــــار بزرگی بود . آفرین آفرین ! smilingwink2