وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - parisa2011 - 2012/05/30

سلام ورزشکاران عزیز خسته نباشید icon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2
بهتون تبریک میگم بخاطر این حرکتی که فکر میکنم توی دنیا اولین باشه icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
شماها باعث افتخار همه ما هستین happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - نازلی - 2012/05/30

حسین اقا ،اقاسینا ، اقا علیرضا واقا فربود خسته نباشید icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
واقعاً برای اعضای این انجمن و البته برای همه ی بیماران ام اسی و به نظر من برای تمامی بیماران خاص ، باعث افتخار هستید icon_question
نمی دانم تشکر خودم را در قالب یک نوشته چگونه بنویسم که نشانگر حق شناسیم در مقابل شما باشد تشکر تشکر تشکر
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
این گلها تقدیم شما
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - anaram - 2012/05/30

اول سلام
دوم رسیدن بخیر
سوم خسته نباشید
چهارم خدا قوت
پنجم لنگه ندارید . تکید آقا. تک
ششم به وجودتون افتخار میکنم
هفتم به شدت مشتاق دیدارم
هشتم یه مساله ای هست که گفتم حتما حتما باید بگم ، هرچند میدونم شما خودتون کلی ورزشکارید و همه ی اینا رو خوب میدونید ولی ....
بچه ها تو رو خدا دیگه کمپلت بیخیاله همه چی نشداااااااااااااااااا . شما حداقل ، تاکید میکنم حداقل 21 روز بطور پیوسته و فشرده فعالیت بدنی سنگین داشتید . سنگین از این جهت که بطور مداوم پا زدید و ...
خواهش میکنم یهو همه چی رو قطع نکنید
این بزرگترین آسیب به بدنه
مثله اینه که 4 ، 5 روز پالس بگیرید و بعد یهو بدون تیپر کردن ، همه چی رو قطع کنید
به بدنتون کمک کنید ، یواش یواش این کاهش فعالیت رو بپذیره نه اینکه یهو متعجب بشه و قاط بزنه و ...
خیلی دوستون دارم
در پآخر خودتون کلی شکلک متناسب بذارید لای نوشته هام چون این کامپیوتر شکلک ها رو نمایش نمیده
کلی مواطب خودتون باشید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - TootFarangi - 2012/05/30

من پیام تون را دیدم ولی متاسفانه ایتقدر خسته بودم که نتونستم بیام تبریک بگم خدمت تون
به سلامتی و تندرستی بسیار خوشحال شدیم مسیر رو با موفقیت طی کردید انشاا... بشه در حرکت های بعدی سربلندتر از قبل باشید همگی agreement2 icon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - جامعه حمایت از بیماران M.S - 2012/05/30

با سلام و عرض تبریک روزجهانی M.S برای کلیه دوستان عزیز :
بازگشت قهرمانانه و افتخارآمیز تیم دوچرخه سواری آوای امید را تبریک عرض نموده و تداوم موفقیت و توفیقات روزافزون کلیه بیماران ام . اس در عرضه های مختلف را آرزومندیم .

جامعه حمایت از بیماران ام . اس ایران

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - warrior - 2012/05/30

به پايان رسيد اين دفتر......................حكايت همچنان باقيست.
.
.
.
.
خوب ............سفر سخت و افتخار آميز دوستان تموم شد و
واقعا خسته نباشد
به همه نشون داديد كه ام اس پخي بيش نيست.......!!!
و من يكي كه بهتون افتخار ميكنم..

اما..........................اما

اين سفر تازه شروعي واسه بقيه كارهاست ( هر چند كه قبلا هم كارهايي از اين دست
بوده ولي به اين بزرگي نبوده)
و من ميدونم كه بچه ها هنوز خستگي اين سفر از تنشون
بيرون نرفته به فكر يه برنامه ديگه ان( فربود با توام ها...........)
اميدوارم كه هميشه همين جور سرحال و تندرست باشين.agreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/30

بچــــــــــــــــــــــه راستـــــــــــــــــــــــــــی فردا روز ماســـــــــــــتagreement2 agreement2agreement2

روزمون مبــــــــــــــــــــــــارکSmile (16)

اینم هدیه ی بچه های ام اس سنتر

[تصویر:  4222ng2008_25_resize_2.jpg]

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - مهدی نصیری - 2012/05/30

تنم فرسود و عقلم رفت و عشقم همچنان باقی است
واقعا آفرین به شماها

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - hamid - 2012/05/30

خیلی خوشحالم
این حرکت خیلی غرور انگیز بود و خیلی خوشحالم که همه چی به خوبی تموم شد و بچه ها سلامت رسیدن و پر قدرت تر از همیشه به ادامه فعالیت ها میپردازن
خیلی دوست داشتم امروز بیام و از روز اول حرکت با سینا هماهنگ کرده بودم واسه امروز ولی متاسفانه دیروز واسه گرفتن مدرکم از دانشگاه اخطار گرفتم smiling و بالاجبار امروز رفتم دانشگاه و نتونستم بهتون برسم .
خودتون رو واسه فردا حسابی اماده کنید که کلی باهاتون کار داریم
و یه خسته نباشید خیلی خیلی بزرگ icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - shahrzad - 2012/05/30

امروز اس ام اس آوای امید نیومد برام...یعنی یه جوری بود هر روز عادت کرده بودم بهش..انگار نگرانش شدم
زنگ زدم فربد..گفت تهران هستند..باورم نمیشد..فکر کردم داره اذیتم میکنم
ولی بالاخره باورم شدsmilingصدای بوق ماشین ها میومدlaughing3
اونقد خوشحال شدم که نمیدونید...میخواستم کل شرکتو ناهار بدم ها!!!خوبه زود از جو زدگی خارج شدمicon_cryicon_biggrin
خیلی دوستون دارم
خیلی خیلی عالی بودید و هستید و خواهید بودlove28love28