وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yummy - 2012/05/30

داشت در مورد ام اس میگفت حرف بچه ها رو هم کشید وسط که ام اسی ها اگه بخوان میتونن .... باشن
گفت که پنجشنبه روز جهانی ام اس از مشهد میرسن به تهرانlove28love28
تموم شد الان

بچه ها خیلی دوستتون داریم... افتخار میکنیم بهتون واقعا

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/30

بچه ها مرسی اومدید!
confused
نه ببخشید مرسی ک از پسش براومدید
یاه یاه یاه

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Aram - 2012/05/30

(2012/05/30, 09:34 AM)fireboud نوشته است: خدا رو شکر
خدا رو شکر برای داشتن این دوستان پر انرژی و پر اراده
خدا رو شکر برای داشتن شما عزیزانی که در این مدت با پیام های مثبتتون موجب خرسندی و نشاط و امید بیشتر برای ادامه راه شدید
ممنونم از همه دوستان بدون شما عزیزان این کار میسر نبود

با همکاری و همدلی این خانواده هست که موفقیتهایی نصیبمون میگرده و صدای ما به گوش جامعه میرسه

همه اتون رو دوست دارم icon_question
مرسی که هستید icon_question
خدا رو شکر

مرسی که سختی رو به جون خریدید
agreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrinagreement2icon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - havaars - 2012/05/30

سینا از اول باید تو می‌نوشتی گزارش‌ها رو laughing3
از تجسم حالات علیرضا کفم برید laughing3
چقدر خوشحالم به خیر و خوشی تمام شد همه‌ش نگران بودم حالتان بد شود. خدا رو شکر که همگی سلامتید. خیلی سخت بود می‌دانم یادش بخیر اون روزایی که دوچرخه کوهستانی می‌راندیم با داداشم ... sad2

به هر ترتیب این اتفاق فرخنده را به تک‌تک بچه‌های ام‌اسی و خانواده‌هاشان تبریک می‌گم ...
و دارم فکر می‌کنم به بابابزرگ علیرضا و به پدر و مادر فربد ... هیه Angel
راستی علیرضا: یه جایی تاکید کردی یه عده خانوم هم بودند [پاکدشت فکر کنم] بعد گفتی روبوسی و اینا ... بعد ... چشم همه‌مان روشن دیگه Smile (52)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - شیرین - 2012/05/30

خسته نباشیدicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Mehdi Marjani - 2012/05/30

قسمت اخر
القصه...................
خب جونم براتون بگه که:
در طی سفر جملگی در کنار هم تلاش میکردندی تا به هدفی برسندی که آن اثبات نیروی عظیم این یاران و انرژی مضاعفی بودی که در دل تک تک این چشم براهان قرار داشت تا هدف به سرانجام برسیدندی و این مهخم محقق گردیده و یاران سربلند و پیروز به آغوش گرم خانواده برگشتندی در این بین خاطراتی بجا ماندندی سرا پا خوش و شیرین که هرگز از اذهان مردم حذف نخواهد شد .
امید است این حرکت بسیار بزرگ پیش در آمد انقلابی گردد که تک تک اعضلائ در آن حضور به عمل رسانند و حرکتی جهانی صورت دهیم.

اراده بر هر چیزی غالب است
. ..
.
.
.
.
.
پایان

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - leili - 2012/05/30

از صميم قلب ازتون ممنونمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
ان شاء الله هميشه سالم سالم سالم سالم، شاد شاد شاد شاد سربلند سربلند سربلند سربلند باشيدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/30

سلام
الان از خونه ی خودم و از توی تخت خودم براتون پست می زنم.

خیلی خوشحالم که بلاخره تو نستیم این حرکت رو تمومش کنیم. و با وجود سختی هاش شیرینیش برامون باقی می مونه.
شما عزیزان هم که به هر طریق ما رو یاری کردید. انرژی دادید در کار ما سهم بزرگی دارید. و ما یه تیم به بزرگی همه ی دوستانمون هستیم.

من از فربود و سینا و حسین تشکر میکنم. و از همسفر بودن با این دوستان لذت بردم.

امشب و فرداشب (تا پایان گزارش روز جهانی ام اس) در خدمت شما خواهم بود.

ممنون و متشکر از همه شما عزیزان

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - arezoo_azizi - 2012/05/30

agreement2agreement2agreement2agreement2خسته نباشید دوستای عزیز ورزشکارagreement2agreement2agreement2وقتی به دنیا اومدم,از تعجب تا چند سال نمی تونستم حرف بزنم,,,,,الان از خوشحالیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinفقط میتونم بگم دورود.......دورود ShyShy

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yummy - 2012/05/30

خیلی دوست داشتم بتونم بیام ببینمتون و از نزدیک خسته نباشید بهتون بگم..همه چی جور بود برا اومدن یهو به هم ریخت.
دوست دارم تبریک پررنگ م رو از همینجا بپذیرین و از ته دل براتون آرزوی سلامتی میکنم.شما باعث افتخار همه ی مایین.
به امید کسب موفقیت های بیشتر و بیشترتون.icon_question
موفق باشین.