وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nazii - 2012/05/30

واااای بچه ها رسيدن تهرانicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin قهرمانان دلاوران خسته نباشيد خدا قوت هميشه پيروز باشينicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - MAHDI - 2012/05/30

دوستان عزيزم بهتون تبريك و خدا قوت مي گم. خوشحالم كه به سلامت رسيدين و باعث افتخار همه بچه ها شدين. اين موج مثبتي كه توي دل بچه ها راه افتاده ارزش زيادي داره و همين كه تحولي توي ديد خود بچه ها نسبت به توانايي هاي خودشون پديد اومده جاي قدرداني زيادي داره.
در مورد اين فعاليت و حركت توي اين مدت حرف هاي زيادي زده شده. من در صحبتم با يكي از مسئولين در اين زمينه گفتم كه حركت از طرف جامعه ام اس انجام شد حالا نوبت شماست كه نذارين اين حركت ايستا بمونه و با حمايتاتون اجازه بدين اين پرچمي كه افراشته شده زمين نخوره. نبايد كاري كنين كه دلسردي پيش بياد و بايد تا مي تونين حمايت كنين از حركات مشابه.

مي خوام يه تشكر خيلي خاص از دوست خيلي خوبم حسين بكنم. شايد توي اين تاپيك مثل بقيه بچه ها زياد حرفي نزد ولي مي دونم براي جمع كردن اين تيم و هماهنگيها بسيار بسيار زحمت كشيد. با وجود مشكلات شخصي خودش اين علاقه و پشتكارش براي كمك به جامعه ام اس ستودني هست و باعث افتخار جمع ماست كه از وجودش استفاده مي كنيم.

باز هم در پايان از همه دوستاني كه توي اين مدت از زندگي شخصي خودشون مايه گذاشتن و اين حركت بزرگ رو كردند سپاسگذاري مي كنم و اميدوارم ديباچه اي باشه براي شروع يك جريان فعال و پويا براي فرهنگ سازي در زمينه ورزش مبتلايان و آگاهي جامعه.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - شهرزاد - 2012/05/30

خوش اومدید به تهران حماسه سازانicon_question

[تصویر:  v3dtvcvh2vswa9el5mv.jpg]

واقعا مایه افتخار و سربلندی شدید و هستید icon_question

آفرین به شما ها

[تصویر:  l342pmlb4wfhrmi8nmmx.jpg]

آفرین به آقایان کاکاوند و سینا و فربود و علیرضا

[تصویر:  exoir3etcwd3j0n7dded.jpg]

واقعا انجمن ام اس رو همتون رو سفید کردید

[تصویر:  4udqn827zd7q5di46c78.jpg]

خوشحالم که هرجا نشستم و پاشدم این کاره شیرین شماها رو گفتم از استادام گرفته تا مردم عادی و حتی دکترامhappy0065.gif

[تصویر:  3zcuqqzt0kejccgtli8r.jpg]

بازم بهتون تبریک میگمicon_question

[تصویر:  x4wezimjrq371jdcw58.jpg]

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - naz.gigili - 2012/05/30

خــــــدا رو شکر happy0064.gif
آخیــــــش
ی نفس عمیق کشیدمicon_biggrin
ممنون از همتون دوستان عزیز تر از جانicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
لطف کنین دیگه یک هفته (یا حتی بیشتر) برای خودتون زندگی کنین...
فقط استراحت کنین...innocent0001.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - fireboud - 2012/05/30

خدا رو شکر
خدا رو شکر برای داشتن این دوستان پر انرژی و پر اراده
خدا رو شکر برای داشتن شما عزیزانی که در این مدت با پیام های مثبتتون موجب خرسندی و نشاط و امید بیشتر برای ادامه راه شدید
ممنونم از همه دوستان بدون شما عزیزان این کار میسر نبود

با همکاری و همدلی این خانواده هست که موفقیتهایی نصیبمون میگرده و صدای ما به گوش جامعه میرسه

همه اتون رو دوست دارم icon_question
مرسی که هستید icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - khatoon25 - 2012/05/30

چشم هممون روشننننننننننننننننننننننننننننننننicon_question تبريك مي گم دوستاي به قول شيما عزيز تر از جان. واقعاً نمونه اين تكين. واقعاً به خاطر تلاش بي نظير، محبت ، از خود گذشتگي، اراده و عشق و همتتون ممنونم. هيچ جوري نمي شه اين كار بزرگ شما رو پاسخ داد. خدا رو شكر كه به سلامتي وجود دوست داشتني و عزيزتون رو به عنوان هديه برامون آوردين. ياشاسينننننننن سينااا عليرضا حسين و فربدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - O#!!! - 2012/05/30

خدارو شکر
تبریک بسیار به جامعه ام اس و تبریک وتشکر ویژه به دوستان وهمراهان گروه اوای امید
بهتون افتخار میکنم و خوشحالم که به این موفقیت رسیدید
همیشه موفق وپیروز باشید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Ghost - 2012/05/30

(2012/05/30, 09:22 AM)MAHDI نوشته است: دوستان عزيزم بهتون تبريك و خدا قوت مي گم. خوشحالم كه به سلامت رسيدين و باعث افتخار همه بچه ها شدين. اين موج مثبتي كه توي دل بچه ها راه افتاده ارزش زيادي داره و همين كه تحولي توي ديد خود بچه ها نسبت به توانايي هاي خودشون پديد اومده جاي قدرداني زيادي داره.
در مورد اين فعاليت و حركت توي اين مدت حرف هاي زيادي زده شده. من در صحبتم با يكي از مسئولين در اين زمينه گفتم كه حركت از طرف جامعه ام اس انجام شد حالا نوبت شماست كه نذارين اين حركت ايستا بمونه و با حمايتاتون اجازه بدين اين پرچمي كه افراشته شده زمين نخوره. نبايد كاري كنين كه دلسردي پيش بياد و بايد تا مي تونين حمايت كنين از حركات مشابه.

مي خوام يه تشكر خيلي خاص از دوست خيلي خوبم حسين بكنم. شايد توي اين تاپيك مثل بقيه بچه ها زياد حرفي نزد ولي مي دونم براي جمع كردن اين تيم و هماهنگيها بسيار بسيار زحمت كشيد. با وجود مشكلات شخصي خودش اين علاقه و پشتكارش براي كمك به جامعه ام اس ستودني هست و باعث افتخار جمع ماست كه از وجودش استفاده مي كنيم.

باز هم در پايان از همه دوستاني كه توي اين مدت از زندگي شخصي خودشون مايه گذاشتن و اين حركت بزرگ رو كردند سپاسگذاري مي كنم و اميدوارم ديباچه اي باشه براي شروع يك جريان فعال و پويا براي فرهنگ سازي در زمينه ورزش مبتلايان و آگاهي جامعه.
با اجازه دوستان من یک پیشنهاد داشتم و اونم اینه که یک روز رو برای یک دوچرخه سواری عمومی برای بچه های ام اسی هماهنگ کنید ، البته برای یک فاصله کم که همه بتونن
اینکار اگه باب بشه خیلی خیلی تاثیر خوبی داره agreement2
بازم شرمنده که جسارت کردم

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yummy - 2012/05/30

تلویزیون رو روشن کردم شبکه یک یهو در مورد دوچرخه سوارا گفت ... وااای چه احساس خوبی بهم دست دادlove28love28love28

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - khatoon25 - 2012/05/30

بچه ها تورو خدا اگه برنامه اي تو تلويزيون بود خبر بدين. يعني اخبار امروز مي گه يا فردا؟