وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بی تـــا - 2012/05/28

بچه ها خیلی خسته نباشین
میدونین دیگه چیزی نمونده
دارین میرسین به مقصده نهایی
آخره هفته ی خوبو لذت بخشی در انتظارتونه
ضمنه اینکه کــــــــــلی چشم انتظار در انتظارتونن
اینجوری این آخریا با لذت پا میزنینagreement2
مواظبه خودتون باشینو همش استراحت کنینو خوش باشینو خوش بگذرونینicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - baran1390 - 2012/05/28

براتون آرزوی سلامت و سعادت دارم
مواظب خودتون باشین
به امید خدا فردا هم بسلامتی تموم میشه
خوشبحال دوستان تهرانی که خیلی زود شما ها رو زیارت میکنن

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/28

(2012/05/28, 08:34 PM)Prime نوشته است: Tongue کی این داستان رو نوشته! ها ها!
ما داریم میخوابیم که فردا بیایم ورامین بخوابیم.
همه از خستگی دارن می میرن.
سلامت باشین همیشه
و نویسنده ی این داستان کوتاه کسی نیست جز.....!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Saina - 2012/05/28

. . .

بچه ها واقعا خدا قوت icon_questionicon_questionicon_question

تا مقصد راهی نیست wink2wink2

درسته این چند روزه زیاد تو سایت نمیام ولی آوای امید همش تو ذهنمه و بهش افتخار میکنم love28love28love28

پزتونو به همه میدم smiling حتی استادام که ادعای ورزشکاری دارن evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

بی صبرانه منتظر پنج شنبه هستیم icon_cryicon_cry

حضور هیچ كس در زندگی ما اتفاقی نیست ،

خدا در حضور هر كسی رازی نهفته است . . .

خوش آن روزی كه دریابیم راز این حضور را . . .

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - midwife66 - 2012/05/28

خسته نباشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین دوستای عزیزمicon_questionبی صبرانه منتظر لحظه ورودتونم.icon_questionicon_questionشما به من و همه دوستای ام اسی انرژی میدین.دنیای تشکر هم ازتون بکنم بازم کمه.من پیش هر کی میشینم از شما و این حرکت بزرگتون صحبت میکنم و همه شما رو تحسین میکنن.شما حرف ندارینsad2sad2sad2icon_questionicon_questionicon_question خیلی دوستتون دارمicon_questionBlush

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - anaram - 2012/05/29

قول میدم وقتی برسید کلی غذای خوشمزه ی خونگیه غیر کوبیده و تختخواب نرم و راحت خوتون واسه تا لنگه ظهر خوابیدنتون روش انتظارتونه میکشن
دقیقا همونظور که دوستاتون و خونواده اتون برای دیدن چهاره های آفتاب سوخته و لبخندهای پرانرژی و حضور گرمتون لحظه شماری میکنن
اجازه بدید این لحظه های انتظار هم به آرامی و کندیه خودشون سپری باشن تا طعم لذیذ وصال رو به خوبی زیر زبونتون حس کنید
love28love28love28love28love28love28

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - هاجی - 2012/05/29

امروز ترکوندین ها
دمتون گرم
ایشالا ب سلامت برسین تهران
زبان برای تشکر از زحماتتون قاصره
happy0065.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - atefe - 2012/05/29

چه روز سخت و خسته کننده ای داشتین ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
خدا قوت icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Mahdieh - 2012/05/29

خسته نباشید آقایون مارکوکوبیده (بجای پلو ) امیدوارم که همیشه همون جوری بشه که شما می خواهید
خدا قوتagreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Mehdi Marjani - 2012/05/29

القصه ...............
یاران جملگی براه افتادند تا منزلی دیگر برگزینندی از این رو سیاهی به پیش افتاد و دیگر همراهان در پی او میرکابیدندی ، دیگر تا مقصد که همان مبدا میبود فاصله ای نبودندی و ایشان اندک اندک جمع مستان میرسند در زیر لب زم زمه میکردندی
لا لا لا لا لااااااااااا لا لا لا لا لااااااااااااااااااااا لا لا لا لا لاااااااااااااااااا لا لا لا لا لا لاااااااااااااااااا...............
هنوز نخوابیدید بگیرید بخوابید دیگه پدرم در اومد برای شما قصه گفتم عجب گرفتار شدیم با این همه بچه زبون ..... angry
جون مادرتون بگیرید بخوابید منم کار و زندگی دارم باید صبح خبرم برم سر کار یه لقمه نون در بیارم بریزم تو حلقوم وا موندتون دیگه کم کم دارید اون روی سگ منو بالا میاریدangryangryangryangry
قصه مصه دیگه تموم شد دیگه ادامه مدامه هم نداره
هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس صدا نشنوم لال کپه مرگتونو بزارید بخوابید بچه چیه بلای جون