وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - MAHDI - 2012/05/09

خوب دوستان براي اينكه بدونن بچه ها چقدر زحمت كشيدن توي اين زمينه من يه مقدار از مشاهداتم بگم تا بدونين اين حركت تصميم يك شبه نبوده.
البته من به طور كامل در جريان همه چيز نيستم اما تا حدودي تلاشهاي بچه ها رو ميديدم دوست داشتم خودشون به اين موارد اشاره مي كردن اما خوب دوست نداشتن احتمالا از تلاشهاي خودشون بگن. البته اگه جايي اشتباه كردم خود بچه ها بعدا اصلاح كنند.
برنامه اين سفر فكر مي كنم از حدود يك سال پيش شروع شد و بچه ها توي فكر همچين سفري بودند. براي افرادي كه ورزشكار حرفه اي نيستند اينكه 1000 كيلومتر رو با دوچرخه طي كنند نه تنها سخت بلكه خطرناك هست اونم مخصوصا اينكه درگير ام اس هم باشي. براي همين اولين قدم ايجاد آمادگي جسماني بود. از حدود 7 8 ماه پيش بچه ها زير نظر پزشكان متخصص قواي جسماني خودشون رو بررسي كردند و با گرفتن تمرينات لازم سعي در آماده سازي داشتند. برنامه هاي سخت تمريني اختصاصي هم از حدود 4 ماه پيش شروع شده و روزانه انجام ميشه.
مسلما اين سفر هزينه داره و از طرفي بايد طوري انجام مي شد تا تلاشهاشون به هدر نره. براي همين با همراهي با انجمن ام اس و حمايت هاي شخص دكتر صحراييان و تلاشهاي بي نهايت زياد حسين كه خود من در مدتي كه كنارشون بودم مي ديدم چقدر تماس و پيگيري انجام مي شد بزرگترين اپراتور كشور (همراه اول) به عنوان اسپانسر اصلي، تمام هزينه هاي اين سفر رو شامل خريد لوازم و وسايل هزينه هاي جاري و هزينه هاي مربوط به اطلاع رساني و ... رو قبول كرد و خوشبختانه بچه ها در اين زمينه مشكلي ندارند.
بگذريم كه در اين بين همكاري انجمن ام اس بخصوص دكتر صحراييان و فدراسيون دوچرخه سواري هم نقش مهمي داشت.
باز بايد خداروشكر كرد كه در بين جامعه ام اس چند نفر هستند كه مي تونن همت كنند و از طرفي مشغله هاي زندگي آنچنان هم مشغولشون نكرده و دست به يه همچين كارهايي مي زنند كه مسلما براي جامعه ام اس مفيد خواهد بود.
مواردي كه گفتم براي اين بود كه بدونين مسير ساده اي براي اين حركت انتخاب نشده و تلاش هاي زيادي انجام گرفته تا اين اتفاق رخ بده.
منم اميدوارم سفر بي خطري باشه و به سلامت برن و برگردند و مخصوصا گرماي هوا مشكلي براشون ايجاد نكنه.
دوست دارم قبل رفتن يه بار ديگه دوستامو ببينم.icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - pariya - 2012/05/09

منم به نوبه خودم از این همه تلاش و همت قابل تقدیر ازتون تشکر میکنم.

امیدوارم به سلامت برید و برگردید و ما رو هم در افتخار خود شریک کنید.

علیرضا ویژه مراقب خودت باش که طاقت دیدن دل نگرانی Miss B رو ندارم به هیچ عنوانBlushBlushBlush

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/09

(2012/05/09, 10:51 AM)pariya نوشته است: منم به نوبه خودم از این همه تلاش و همت قابل تقدیر ازتون تشکر میکنم.

علیرضا ویژه مراقب خودت باش که طاقت دیدن دل نگرانی Miss B رو ندارم به هیچ عنوانBlushBlushBlush
آره دیگه ...!پریای مهربونم!love51
من تو چشمام اشک جمع شد!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - blue sky - 2012/05/09

دستتون درد نکند
چه برنامه جالبی و چه ایده جالبی
موفق باشید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - شهرزاد - 2012/05/09

(2012/05/09, 10:51 AM)pariya نوشته است: منم به نوبه خودم از این همه تلاش و همت قابل تقدیر ازتون تشکر میکنم.

پریا جون پس بقیه دوستان چی؟icon_cryبقیه هم باید مراقبه خودشون باشن اصلا باید مراقبه هم باشند.. اونا هم چشم انتظار دارنhappy0065.gif (حتی همین جا تو این سایت)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - pariya - 2012/05/09

(2012/05/09, 12:34 PM)شهرزاد نوشته است: پریا جون پس بقیه دوستان چی؟بقیه هم باید مراقبه خودشون باشن اونا هم چشم انتظار دارن(حتی همین جا تو این سایت)

شهرزاد جون من که گفتم همه مراقب باشن، ولی چون بهار ابراز نگرانی مضاعف کرده بود خواستم آرومتر بشهicon_questionicon_questionicon_question

وگرنه هر 4 نفره تیم دوچرخه سواری برامون عزیزندhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

حالا تو که اطلاعاتت از من بیشتره بیا بگو ببینم چه کسایی مضاعف نگران کیان تا براشون پیام ویژه بزارمwink2wink2wink2wink2 wink2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - رنگین کمان - 2012/05/09

بچه های تیم دوچرخه سواری دقیقا چه زمانی سفر رو آغاز میکنن و چه زمانی
بر می گردند؟ البته تاریخ کلی گفته شده اما برای برگذاری مراسم بدرقه و استقبال عرض می کنم؟ لا اقل این رو نشون بدیم که همه ما کسانی که مبتلا به ام اس هستیم و از این برنامه اطلاع داریم از این حرکت حمایت می کنیم.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/09

(2012/05/09, 04:57 PM)رنگین کمان نوشته است: بچه های تیم دوچرخه سواری دقیقا چه زمانی سفر رو آغاز میکنن و چه زمانی
بر می گردند؟ البته تاریخ کلی گفته شده اما برای برگذاری مراسم بدرقه و استقبال عرض می کنم؟ لا اقل این رو نشون بدیم که همه ما کسانی که مبتلا به ام اس هستیم و از این برنامه اطلاع داریم از این حرکت حمایت می کنیم.

مراسم رفت روز شنبه 23 / 02 / 91 ساعت 8:30 صبح داخل سالن ترمینال دو فرودگاه مهرآباد تا ساعت 10:30 صبح

مراسم استقبالمصادف با روز جهانی ام اس در تالار ایوان شمس (تالار حرکت) واقع در بزرگراه شهید گمنام - ابتدای بزرگراه کردستان در روز 5 شنبه 11 / 03 / 91 ساعت 2:00 بعدالظهر
ب

وای چه رنگ بویی گرفت اینجا!
من میخام خودمو خفه کنم با کامنت گذاشتن!!laughing3

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - parisa2011 - 2012/05/09

منم به نوبه خود از دوستان تیم دوچرخه سواری آوای امید تشکر می کنم love51love51love51love51
و برای موفقیتتون دعا می کنم.innocent0001.gifinnocent0001.gifخدا یارتون باشه تو این راه سربلند باشیدagreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/09

مرسی پریا مرسی بهار

من اصلا برنامه ی تیم دوچرخه سواری رو براتون می ذارم اینجا
[تصویر:  11(1).jpg]

البته از طریق سایت MSSport.ir می تونید دقیق تر پیگیر باشید.

ضمنا انعکاس اولین مصاحبه ی گروه رو هم در خبر گزاری فارس بخونید.
البته نمی دونم ما اومدیم از دوچرخه سواری بگیم دیدم آخرش همش در مورد ام اس براشون توضیح دادیم.confused
فکر کنم ایسنا هم خبر دیگه ای کار کرده باشه چون تو کنفرانس خبری بود .