وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/24

(2012/05/24, 04:41 PM)nahid نوشته است: بچه ها الان کجایین که اینترنت دارین ؟ با موبایلین ؟
راستی خبری از آقای کاکاوند نیست تو نوشته هاتون ؟ مگه سرپرست شما نیستن ؟

ما با موبایل هامون الان وصل هستیم و تو هتل هستیم.
حسین هم سر میزنه به سایت ولی خوب سرش شلوغه و الان ما دو تا لپتاپ بیشتر نداریم که نت وصل اند.
البته ایشون بزرگ ما و نماینده ی ما هستند ولی گروه ما سرپرست نداره چون 4 نفر بیشتر نیستیم این رو رسانه ها از خودشون در آوردن.

چه خبر دیگه؟

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nahid - 2012/05/24

راستی من آخرش از فضولی می میرم ، این همراه اول که همه جا نوشته حامی شماست ... حامی شماست ؟ الان کجاست ؟

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - atefe - 2012/05/24

(2012/05/24, 04:47 PM)nahid نوشته است: راستی من آخرش از فضولی می میرم ، این همراه اول که همه جا نوشته حامی شماست ... حامی شماست ؟ الان کجاست ؟

حتما هزینه سفر رو بهشون داده دیگه پا نمیشه که همراشون بره...wink2 اینا هم لباساشو میپوشن تا تبلیغ کننwink2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nahid - 2012/05/24

سلام به چهار دلاور .خوبید ؟ممنون. خوشحالم که سلامتین. خدا قوت. منظورم این نیست که چرا نمی نویسه ، اینه که چرا اسمش تو گزارش ها نبود . حتما نه کتکتون میزنه نه باهاتون بازی می کنه !N_aggressive (35)
من که گفتم پیاز خالی با نون بخورین تا مسموم نشین laughing3

دامغان رو عشقه .. حیف که پسته هاش نرسیده هنوز وگرنه باید واسه همه سوغات میوردین .. البته به خرج همراه اول N_aggressive (35)
بازم میگم مواظب خودتون باشین .. خوش بگذره love28icon_questionlove28

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Prime - 2012/05/24

(2012/05/24, 04:50 PM)atefe نوشته است: حتما هزینه سفر رو بهشون داده دیگه پا نمیشه که همراشون بره...wink2 اینا هم لباساشو میپوشن تا تبلیغ کننwink2

دقیقا اینا زیاد کاری به کار ما ندارن و هر جا میریم یکی رو معرفی کردن که برامون اسکان رو فراهم میکنه. واقعا با ما ابزاری برخورد نکردن. بیشتر این ایده های تبلیغاتی مال خودمونه.evilgrin0039.gif
ما هم تو بروشور ها و روی پیراهنمون براش تبلیغ کردیم. که من فکر میکنم پخش نشدن خبرمون تو شبکه ی استانی سمنان بخاطر همین آرم روی پیراهنمون بوده.

(2012/05/24, 04:53 PM)nahid نوشته است: سلام به چهار دلاور .خوبید ؟ممنون. خوشحالم که سلامتین. خدا قوت. منظورم این نیست که چرا نمی نویسه ، اینه که چرا اسمش تو گزارش ها نبود . حتما نه کتکتون میزنه نه باهاتون بازی می کنه !N_aggressive (35)
من که گفتم پیاز خالی با نون بخورین تا مسموم نشین laughing3

نه همیشه همراه مونه حسین. و اتفاقا پایه ترینمون. ولی خوب چون مسئولیت تیم فیلم برداری رو هم به دوش میکشه ما هم بهش اینترنت نمی دیم کم میاد.

تو گزارش ها هم هست بجز دیروز که داشت از فربود گزارش می گرفت. جو سازی نکنین!N_aggressive (35)

----------
عاطفه خانم
همین الان هم از جیبمون کلی خرج کردیم ولی خوب سوغاتی ای که توی این 7 روز باقی مونده زیر آفتاب بمونه و سالم برسه از زیر دست 10 تا گرسنه فقط همون دعای خیره!
چشم سعی میکنیم به فکر سوغاتی هم باشیم.

راستی کی بود تو مصاحبه رادیویی صحبت میکرد؟ ما که دیگه صداهاتونو نمیشناسیم اقلا معرفی میکردین icon_cryicon_crylove28

RE: دوچرخه سواری مبتلایان به ام اس ازنگاه رسانه ها - earth - 2012/05/24

من با اینکه ورزش نقش بسیار مهمی در روحیه و وضعیت جسمانی داره ولو اینکه یه پیاده روی ساده باشه شدید موافقم.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yas - 2012/05/24

من ساعت 4:45 دقیقه منتظر بودم شبکه سمنان ولی چیزی پخش نکرد از بچه ها سرکار بود دیگه هان ؟confused

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - naz.gigili - 2012/05/24

(2012/05/24, 05:12 PM)atefe نوشته است: راستی کی بود تو مصاحبه رادیویی صحبت میکرد؟ ما که دیگه صداهاتونو نمیشناسیم اقلا معرفی میکردین icon_cryicon_crylove28
سلام عزیزم.
تو مصاحبه تلفنی، آقای فربود توسلی بودن wink2