وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - anaram - 2012/05/21

میدونید چیه؟
من فک میکنم بنده ی خدا واقعا میخواسته یه چیزی بگه بهمون که حال کنیم باهاش ولی انقد ما شلوغش کرده ایم که طفلی فکر کرده الان اگه بهمون بگه چی بوده همه توی دلمون میگیم " این بود اون سوپرابزی که اینهمه منتظرش بودییییییییییییییییییییییییییییییم واقعااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟"
درنتیجه الان تصمیم گرفته اول تب ما رو بخوابونه ، بعد بیاد بهمون بگه که نه ما ضدحال بخوریم نه خودش confused
smiling
ولی کلا خوب بود
قوه ی تخیل ملت فعال شد
تازشم من واسه شب بیدار موندنام یه دلیل قانع کننده پیدا کردم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - yas - 2012/05/21

سوپرایزشون حتما همین بوده که تو رادیو باهاشون صحبت کردن و پخش شده که ما نشنیدیم wink2

ولی بازم برام جای سواله که پس بچه ها امپولاشون رو توی این یه ماه تزریق نمیکنن ؟ علیرضا و سینا رو منظورمه حسین و فربد که دارواستفادذه نمیکنن confused

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - atefe - 2012/05/21

شاعر میگه :
امروز و فردا نکن ، امروز و فردا نکن ،
این دل من گناه داره اینجور باهاش تا نکن laughing3laughing3laughing3

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - parisa2011 - 2012/05/21

دوستان چقدر اینجا پر از دوچرخه شده icon_biggrinicon_biggrinSmileSmile
ممنون شیما جون چه پیشنهاد خوبی دادی happy0065.gifhappy0065.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آرزو - 2012/05/21

من و دوچرخه ام....
می خواستیم فاصله ها را نابود کنیم...
دنیا را فتح کنیم...
همه چیز نصیب ما شود....
حتی...حتی چشمهایت...
روز ها و شب ها را رکاب زدیم...فاصله ها را....
.
.
.
من و دوچرخه ام برای جنگ با تو و این کشتی غول پیکر...
چیزی نداشتیم جز دست های کوچک خالی....

دوستان موفق و پیروز و سربلند باشید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - blue sky - 2012/05/21

من نگران شدم خوبید
بی خبر نزارید نگران میشیمicon_crysad2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آوای امید - 2012/05/21

بچه های تیم آوای امید در حال حاضر به میامی رسیده اند....همه چیزخوب و بر وفق مراد است
در صورت داشتن اینترنت و بعد از مستقر شدن حتما دوستان را در جریان احوالات قرار می دهند

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - edarzi - 2012/05/21

وااییی بچه ها همه فوق العاده اید!!love28
آدم یه روز به خودش قول می ده بشینه پای درسشو تو اینترنت سر و کلش پیدا نشه حداقل 6-7 صفحه رو از دست می ده!!
6-7 صفحه همدلی و یکی بودن... گزارشهای فوق العاده بچه ها ...icon_question

امیدوارم همیشه این حس خوب با هممون بمونهlove28
دوستای ورزشکار موفق باشید...icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/21

ولی بازم برام جای سواله که پس بچه ها امپولاشون رو توی این یه ماه تزریق نمیکنن ؟ علیرضا و سینا رو منظورمه حسین و فربد که دارواستفادذه نمیکنن

یاس عزیز حتما"تزریق انجام میدن agreement2چون 1 گزارش رو علیرضا تو تایم هم دمایی آمپولش نوشته بودSmile (16)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/21

(2012/05/21, 11:01 AM)yas نوشته است: سوپرایزشون حتما همین بوده که تو رادیو باهاشون صحبت کردن و پخش شده که ما نشنیدیم wink2

ولی بازم برام جای سواله که پس بچه ها امپولاشون رو توی این یه ماه تزریق نمیکنن ؟ علیرضا و سینا رو منظورمه حسین و فربد که دارواستفادذه نمیکنن confused
یاس عزیز
بچه ها داروهاشون را همراهشون بردن و بصورت مرتب می زنن
برای نگه داری از آمپولاشون هر شهر یخ تهیه می کنن و از آمپولاشون نگه داری می کنن.