وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/18

بچه ها خوشحالم تا االان عینکاتون را گم نکردید..
امیدوارم لباسهاتون همواره به تنتون
و ساعت های تون به مچتون باشه
بعد از این چند تا گزارش حس می کنم متحد تر و یکدل تر شدید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - shahrzad - 2012/05/18

فربد هنوز به اون قسمت مسموم شدنش با همبرگر نرسیدهsmilingsad2
بعدشم هی بگید نساجی جوراب بافیsad2
اون جلیقه های خنک کننده رو که نوشتی بلدش کن بیزحمت...
به این میگن ماهی گرفتن از آب گل آلودsmiling
چه حسابی داره بهتون خوش میگذرهlove28love28love28love28love28

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - هاجی - 2012/05/18

آقا فربود گزارشتون رو خوندم بسیار عالی بود
لذت بردیم
ببچه ها همگی خسته نباشین
ایشالا همیشه پرتوان

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - neda.n - 2012/05/18

خب با توجه به چندین مورد عکس مشاهده شده ، برنامه بعدی گروه آوای امید برا فضا برنامه ریزی میشه .دوستامون به رو هوا بودن علاقه دارن حسابی evilgrin0039.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - shahrzad - 2012/05/18

راستی حسین حالش خوبه؟باز خوبه تو عکس ها هستevilgrin0039.gif
حسین بیا یه پستی بذار شما هم...سرت شلوغه ها!!!اینقد با موبایل حرف نزن تو راهsmiling

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/18

عکســـــــــاتون عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهagreement2کلی روحیه میگیرم میبینمتونsmiling2icon_smile

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - maede - 2012/05/18

بچه ها متشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریم کارتون عالیهicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - chipchip - 2012/05/18

دوستان من یه پیشنهاد دارم
نمیدونم این کار رو کردین یا نه چون همه صفحه های تایپیک رو نشد بخونمHuh،
خبرگزاری ها (فارس ، ایسنا، مهر، ایرنا، شبستان، جام جم آنلاین) تو شهرستان ها عکاس مستقل دارن، اگه با خبرگزاری ها هماهنگ کنید که بچه های عکاس شهرستان هایی که تو مسیرتون هستن رو با خبر کنین مطمئنم که از خداشونو کارتون رو پوشش بدن، حیف این کارتون ثبت و ماندگار نشه.
اگه از شمال رد میشدین که خودم با یه اکیپ عکاس میریختیم سرتون Smile (16)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Mehdi Marjani - 2012/05/19

القصه ........
پس جستجو و تکاپوی بسیار نشانی از فیروزه نیافتندی و از غم فراغ سر به بیابان نهادندی و در بیابان مجنون شدندی و با احشام و مترکها معاشرت کردندی ور در این بین سینا دلباخته یک مترسک شد و سفره دل بر او گشود و با او رازها در میان گذاشت و قرارهای بسیار که روزی خواهم آمد و تو را خواهم برد .....icon_question
علیرضا نیز در این میان به تربیت فرزاندان رمه ها مشغول شده ور در انجا مهدکودکی سرهم نموده و از حسین و فربود به عنوان دستیار مدد میجوید........خلاصه پیشه ایشان رونق چندانی ندارد ولی باز جای سپاس باقیست که با این حال و اوضاع گروه پیشه ای فراهم نموده اند هرچند درآمد این کار صرف دوا و دکتر سینا میشود .....................................wink2
ادامه دارد

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بنده خدا - 2012/05/19

سلام ره نوردان پویای تیم آوای امید.
به امید سلامتی شما عزیزان.
علیرضا جان من فکر میکردم فقط گزارشاتت باکیفیته! ولی عکسهات هم فوق العاده باکیفیتهlaughing3laughing3laughing3