وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آوای امید - 2012/05/18

بچه های تیم دوچرخه سواری آوای امید پس از طی 130 کیلومتر در سبزوار هستند...
برای دادن گزارش روزانه تا ساعتی دیگر صبر داشته باشید!

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Ghost - 2012/05/18

خدا قوت بچه ها ‏...‏ ‏agreement2

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - kaveh_plus - 2012/05/18

خسته نباشید بچه ها
فکر کنم بعد از دو روز سربالائی امروز سرپائینی دلچسبی بود icon_cry نه؟

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nanaz - 2012/05/18

اینم دوچرخه هایicon_cry بچه های ام اس سنتر wink2سال آینده که انشاالله همه با هم بریم پا بوس امام رضاinnocent0001.gif

[تصویر:  IMG-20110901-00011.jpg]

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Sina - 2012/05/18

سلام دوستان بسیار عزیز و گل
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام و هزار تا تشکر بابت این همه انرژی

نمیدونین چه احساس قشنگی داره وقتی میبینم حتی یه نفر هم که شده ... نوشته من رفتم دوچرخه سواری کردم حتی یک دقیقه ... واقعا ممنوووووووووون

دوستای عزیز امروز تقریبا ۱۳۰ کیلومتر رکاب زدیم ... مسیر نرمال بود ... هم سربالایی داشت هم سرازیری ... ولی بیشترش کف بود ...
برام خیلی دلچسب بود ... من گزارش نمینویسم ... یعنی تا حالا ننوشتم .... ایشالا علی میاد کامل مینویسه
امروز برای اولین بار داشتم توی یه جاده ای رکاب میزدم که تا چشم کار میکرد جاده یه خط مستقیم بود ... چون صبح زود راه افتادیم جاده خیلی خلوت بود
کاملا یه طبیعت وحشی در دو طرفمون داشت خودنمایی میکرد ..... خیلی دلم میخواد تو همچین مناطقی زندگی کنم ... نمیدونم من تو زندگی قبلیم سرخ پوست بودم یا یه گاو چرون ... بالاخره اینجور مناطق رو دوست دارم ... بیابون دست نخورده ... البته با یه موزیک فرانسوی که روی حرف ر و غ شدیدا تاکید داشته باشه
از هر چند صد متر یه چند تا سمور میومدن کنار جاده و برامون سر تکون میدادن و تا میرسیدیم فرار میکردن ... خیلی بامزه بودن
همشون هم داد میزدن :: علی علی علی علی ... ای بابا من عجب خریم این که سیناست ... سینا سینا سینا
چه حس قشنگیه وقتی ماشین هایی که رد میشن برات بوق میزنن ... یا چوپان ها برات دست تکون میدن و داد میزنن خسته نباشییییییییی
البته قشنگتر از این دست تکون دادن و تشکر کردن خود آدمه
ما حتی برای دوربین های کنترل جاده هم دست تکون میدیم ... توی اون بیابون های کنار جاده بعضی وقت ها چند تا مترسک دیده میشد که من عاشق یکیشون شدم و دوست داشتم چند ساعت بشینم کنارش و بهش زل بزنم ... ولی چه کنم که نه تونستم باهاش عکس بگیرم نه تونستم بهش دست بزنم ... چون هوا داشت گرم میشد و باید زودتر به مقصد میرسیدیم ... در عوض تصویر اون مترسک تا آخر عمرم تو ذهنم میمونه شاید اگه باهاش عکس مینداختم اینقدر برام با ارزش نمیشد که الان هست حتی شاعر محترمی گفته :: رسیدن همه چیز را خراب می کند عزیز ::
خیلی قشنکه وقتی میدونی ۳ نفر از بهترین دوستات هم مثل تو دارن از این همه حس قشنگ لذت میبرن و با هم یه هدف مشترک دارین
از همه مهمتر چه حس قشنگیه وقتی میدونی هـــــــــــــــــــــمه دوستای عزیزت برات آرزوی موفقیت کردن و برات دعا میکنن ...

با فکر کردن به این همه احساس قشنگ ... ییهو میبینی ۱۳۰ کیلومتر رکاب زدی و اصلا متوجه نشدی که چجوری رکاب زدی و کی رسیدی
واقعا این تاپیک برام لذت بخشه و کلی ازش انرژی میگیرم ....
تا بعد love51

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - anaram - 2012/05/18

سینـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااsad2love28agreement2agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بهــار - 2012/05/18

سینا من نفهمیدم چرا حالا داد میزدن علی علی...ای بابا ...سینا سینا؟؟؟؟؟؟

خوبی نوشته هات اینه ک آدمکاملا حست را درک می کنه سینا...قشنگ میفهمی این سیناست ک داره مینویسه!خود ِ خود ِ سینا!icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - parisa2011 - 2012/05/18

دوستان ورزشکار خدا قوت
ممنون از گزارشات خوبی که می نویسین بخصوص آقا علیرضا طوری می نویسه که آدم احساس می کنه اونجاست
راستی از این عکستون خیلی خوشم اومد

[img][تصویر:  3e7d2ebec1e8.jpg][/img]

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - blue sky - 2012/05/18

(2012/05/18, 07:16 PM)parisa2011 نوشته است: دوستان ورزشکار خدا قوت
ممنون از گزارشات خوبی که می نویسین بخصوص آقا علیرضا طوری می نویسه که آدم احساس می کنه اونجاست
راستی از این عکستون خیلی خوشم اومد

[img][تصویر:  3e7d2ebec1e8.jpg][/img]

منم ازین عکس خیلی خوشم اومد هنرمندانس
البته همه عکسا عالین

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - N00shin - 2012/05/18

سینا امروز به خاطر مسافت زیادی که قرار بود رکاب بزنین نگرانتون بودم
ولی انگار خدا رو شکر امروز براتون بهتر از دو روز قبل بوده icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خوشحالم وقتی می خونم این قدر با ذوق و علاقه مسیر رو رکاب زدین happy0065.gifagreement2 و این قدر قشنگ در مورد طبیعت برامون می نویسی
بچه ها خدا قوت agreement2agreement2agreement2