وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - TootFarangi - 2012/05/13

متاسفانه به دلیل دوری منزل ما تا فرودگاه ( حدود 2 ساعت ) تو این ترافیک و به قول آقا سینا گرمی هوا یکمی سخت بودم ضمنا من صبح ها تزریق می کنم اینه یکمی می خوابم تا 11 اینا تا بیام بیدار شم و صبحانه بخورم ... smiling
خلاصه که شرمنده من یکمی وضعم متفاوت هست.
ایشاا... یک طوری بشه که بتونن نتیجه مطلوبی رو که می خواهند از این سفر بگیرند دوستان ما که واسشون دعا می کنیم.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - kaveh_plus - 2012/05/13

دوستان موفق باشید امیدوارم از لحظه لحظه این سفر لذت ببرید جای ما هم خالی
خوش باشید

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - نسترنى - 2012/05/13

چند وقت پيش يك كتاب خوندم به اسم كاروان اميد كه در مورد يك پسرى بود كه به بيمارى سرطان مبتلا بود و بخاطر بيماريش يكى از پاهاش رو از دست داد ولى بجاى نااميد شدن شروع كرد به ورزش كردن و آماده كردن خودش براى دويدن يك مصافت طولانى با يك پاى مصنوعى و مقصودش از اين كار جمع آورى پول و توجه مردم بسوى بيماران سرطانى بود كه درنهايت خيلى بيشتر از اون چيزى كه توقع داشت چه مادى و چه معنوى نصيبش شد حالا كه من دوستان رو ميبينم كه اين كار قشنگ رو شروع كردند در ضمن اينكه خيلى خوشحال شدم خيلى هم افتخار كردم به اينكه منهم يكى از همين آدمها هستم ، هرچند كه هيچ كارى در اين مورد انجام ندادم ، درنهايت اميدوارم كه مسؤولين با اين كار دوستان متوجه كاستى ها و كم كاريهاشون در مقابل بيماران خاص بشوند ، تيم اين دوستان هم براى ما كاروان اميده، فقط اميدوارم كه زحمات دوستان نتيجه بهينه داشته باشه icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - kaveh_plus - 2012/05/13

راستی
حتما تو مسیر منظره های زیبا زیاد خواهید دید عکس یادتون باشه
چند وقتی بود دلم میخواست بعد از سالها یه نقاشی بکشم اما انگیزه ای نبود ولی حالا شما یه انگیزه خیلی قوی هستید
انتخاب منظره هم با شما امیدوارم بتوانم بیارمش روی بوم نقاشی و یک یادگاری برای شما

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - red gril - 2012/05/13

موفق باشید ولی خیلی نامردیه ماباهاتون نیستیمSmileانشاا....دفعات بعد....

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - massomeh - 2012/05/13

خیلی دلتنگ دوچرخه سوارا شدم
خیلی مراقب خودتون باشید
دست علی یارتون
سپردمتون به خدا
آی لاو یو دوچرخه سوارای دوست داشتنی ماlove28
امیدوارم هرچه زودتر بزرگترین موفقیت هاتونو شاهد باشیم
همتونو دوست دارم بچه های ام اس سنترicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - هاجی - 2012/05/13

دوستان,نواب "اربعه" ی ام اس سنتر
حسابی خوش بگذرونین
آرزوی ما اینه که سلامت و شاد باشینicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - marmar - 2012/05/13

چقدر دلم می خواست برای بدرقتون باشم. سفر به سلامت. حسابی خوش بگذرونید. جای ما رو هم خالی کنید.
از گزارش خوبتون هم ممنون. آدم احساس میکنه هر لحظه تو این سفره.
دعا هم یادتون نره.

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - blue sky - 2012/05/13

ما فردا انجمن دیدارقهرمانانمون میریم مشهد
و3شنبه بدرقشون میکنیم
خدا حافظشون باشدinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - بنده خدا - 2012/05/13

دوستان بزرگوار که موفق شدن برای بدرقه به فرودگاه برن خوشابحالشون فقط پیشنهاد میکنم اطلاع رسانی دقیق بشه که انشالله که دوستان عزیزمون که بسلامتی برمیگردن یک استقبال بینظیر براشون تدارک ببینیم.