وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آثار دویک - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: شبه ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B4%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بیماری دویک (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)
+--- موضوع: آثار دویک (/Thread-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: آثار دویک - H-tanha - 2014/08/05

(2014/06/02, 11:53 AM)paeazan نوشته است: اگه nmo منفی باشه یعنی ام اس نیست اگه مثبت باشه جیزی مشخص نیست
ربطی به تکرار آزمایش نداره،شاید مثلا شیشه ی خون شما افتاده و شکشته باشه که گفتن آزمایش رو تکرار کن
یعنی اگر mno منفی باشد ام اس نیست؟یعنی mno برا تشخیص ام اس هم کاربرد دارد؟

با عرض سلام.ایا قرص آزارام فقط در دویک ها تجویز می شود؟ و در ام اس ها تاثیری ندارد؟Huh

RE: آثار دویک - paeazan - 2014/08/05

(2014/08/05, 11:46 AM)H-tanha نوشته است:
(2014/06/02, 11:53 AM)paeazan نوشته است: اگه nmo منفی باشه یعنی دویک نیست اگه مثبت باشه جیزی مشخص نیست
ربطی به تکرار آزمایش نداره،شاید مثلا شیشه ی خون شما افتاده و شکشته باشه که گفتن آزمایش رو تکرار کن
یعنی اگر mno منفی باشد ام اس نیست؟یعنی mno برا تشخیص ام اس هم کاربرد دارد؟

با عرض سلام.ایا قرص آزارام فقط در دویک ها تجویز می شود؟ و در ام اس ها تاثیری ندارد؟Huh
ببخشید نمیدونم چرا اشتباه نوشته بودم که تصحیحش کردم و بجای ام اس نوشتم دویک
من تیر 91 حالم اکی نبود رفتم تهران دکتر طقاء برام nmo نوشت.هر وقت دکتر شک داشته باشه که ام اسه یا دویک،nmo مینویسه که با منفی بودنش احتمال دویک بودن رد میشه

در مورد سوال دومتون بر طبق دیده ها و تجربیات میگم که برای بیماران ام اس هم تجویز میشه.یه دکتر برای من نوشت و دکتر قدیمیم گفت که قطعش کن
برای ام اس پیشرونده ی اولیه که دارویی نیست من دیدم آزارام مینویسن.مثلا برای احسان

RE: آثار دویک - tinookhe - 2014/08/05

باچه علاعمی دکتربه دویک شک میکنه?

Nmoهمون نوارچشمه?

RE: آثار دویک - somaye_602000 - 2014/09/25

منم حملاتم چشمی بوده و بی حسی صورت و ضعف پا اما همیشه یه سمت بدنم درگیر بوده
هم توی مغز پلاک دارم و هم توی نخاع (گردن)
به نظرتون منم دویک دارم ؟ دکتر از ام آر آی به دویک شک میکنه ؟ واقعا نگران شدم که نکنه دویکه و الکی رسیژن میزنم !

RE: آثار دویک - SAMA.89 - 2014/11/09

سلام من حالت برق گرفتی شدید دارم ... واقعا شکنجس ... دکتر مقدسی به دویک شک کرده و میگه باید آزمایش آب نخاع را انجام بدم .... خواهشا اگر کسی انجام داده ... بگه کجا برم پیشه چه دکتری که دقیق انجام بده ... و کارش خوب باشه ... اخه هرکی انجام داده میگه وحشتناکه و من باید انجام بدم ...

sad2sad2sad2 کسی هست آیا کمکم کنه

RE: آثار دویک - movahedi - 2014/11/09

(2014/11/09, 11:14 AM)SAMA.89 نوشته است: سلام من حالت برق گرفتی شدید دارم ... واقعا شکنجس ... دکتر مقدسی به دویک شک کرده و میگه باید آزمایش آب نخاع را انجام بدم .... خواهشا اگر کسی انجام داده ... بگه کجا برم پیشه چه دکتری که دقیق انجام بده ... و کارش خوب باشه ... اخه هرکی انجام داده میگه وحشتناکه و من باید انجام بدم ...

با درود كجا ي فلات ايران زمين تشريف داري كدام استان...
اگر مازندران هستي ب.....جناب دكتر محمود عابديني با خيال راحت مي توني انجام بديlove51love51love51love51love51

RE: آثار دویک - SAMA.89 - 2014/11/10

تهران

RE: آثار دویک - مـه ســـا - 2014/11/10

(2014/11/09, 11:14 AM)SAMA.89 نوشته است: سلام من حالت برق گرفتی شدید دارم ... واقعا شکنجس ... دکتر مقدسی به دویک شک کرده و میگه باید آزمایش آب نخاع را انجام بدم .... خواهشا اگر کسی انجام داده ... بگه کجا برم پیشه چه دکتری که دقیق انجام بده ... و کارش خوب باشه ... اخه هرکی انجام داده میگه وحشتناکه و من باید انجام بدم ...

دوست عزیز
این لینک میتونه کمکت کنه

RE: آثار دویک - shaparak.68 - 2014/12/11

سلام بچه ها یه سوااااال!!
کسایی که دویک دارن،ممکنه دوبینی هم داشته باشن؟؟؟؟؟

سلام بچه ها یه سوااااال!!
کسایی که دویک دارن،ممکنه دوبینی هم داشته باشن؟؟؟؟؟

RE: آثار دویک - mahdi1004 - 2014/12/23

من هم علامت لرمیت- برق گرفتگی- داشتم شدید بود یه پلاک غیرفعال و گزگز دست دکتر مقدسی گفت آزمایش نخاع بده تا با اطمینان تشخیص و درمان بشه میگفت بیماری های زیادی با این علامتها هستن.آزمایش مایع نخاع باید بری پیش یه دکتر نورولوژیست که با سوزن مخصوص بگیره بیمارستان سینا انجام میده درد کمی هم داره به اندازه یه نیش

من هم علامت لرمیت- برق گرفتگی- داشتم شدید بود یه پلاک غیرفعال و گزگز دست دکتر مقدسی گفت آزمایش نخاع بده تا با اطمینان تشخیص و درمان بشه میگفت بیماری های زیادی با این علامتها هستن.آزمایش مایع نخاع باید بری پیش یه دکتر نورولوژیست که با سوزن مخصوص بگیره بیمارستان سینا انجام میده درد کمی هم داره به اندازه یه نیش