وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سردرد و میگرن - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: سردرد و میگرن (/Thread-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

سردرد - 1989مهدیه - 2013/03/04

سلام دوستان,
من سردردای خیلی داغون و مهلکی دارم الان یه مدته که بیشترم شده,دکتر بهم دپاکین داده,شبی1/2 ,اما افاقه ای نکرده,نمیدونم باید چیکار کنم,
کسی میتونه کمکم کنه?????rolleyes

RE: سردرد - movahedi - 2013/03/04

[size=xx-small][b]سلام درود برشما مهدیه الان مدتی یک ویروسی امد اول سردرد بعدگلو درد میزنه به چشم انسان من این چند روزی همین مشگل داشتم سردرد عجیب گرفتم رفتم پزشک تازه داره حالم خوب میشه شما پیش پزشگ ی ویزیت بشین خوب میشین موحدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: سردرد شدید - farzaneh20 - 2014/01/05

(2011/03/06, 04:49 PM)nahid نوشته است: دچار سردرد شدیدی شدم که انگار با چکش به همه جای سر ضربه بزنن . تمام سر به طور مداوم تیر می کشید و آخرش با چند قرص مسکن بعد از چند ساعت ساکت شد .
کیا همچین سردردهایی رو داشتن یا چیزی دربارش می دونن؟

منم چند وقته که یه وقتایی سرم تیر میکشه که شدتش زیاده و اولی خوشبختانه مدت زمانش طولانی نیست چون سریع میگذره قرص یا داروی دیگه ای استفاده نمی کنم .

RE: سردرد شدید - seyyed reza - 2014/01/06

من هم سردرد شدیدی دارم اما از میقرن است بعضی وقتها که شدید میگیره اون موقع مرکم را آرزو می کنمconfused2confused2confused2confused2confused2

RE: آِیا سردرد از علائم شخص که ام اس دارد است؟ - nasimomidi - 2014/06/12

سلام دوستان من همیشه سردردای میگرنی داشتم وبا خوردن مسکن خوب میشدم حالا که دارم بتافرون میزنم هرچی مسکن واسه سردردم میخورم خوب نمیشم میتونین کمکم کنید که چکار کنم؟ممنون

RE: آِیا سردرد از علائم شخص که ام اس دارد است؟ - برگ 7 - 2014/06/12

(2014/06/12, 10:35 AM)nasimomidi نوشته است: سلام دوستان من همیشه سردردای میگرنی داشتم وبا خوردن مسکن خوب میشدم حالا که دارم بتافرون میزنم هرچی مسکن واسه سردردم میخورم خوب نمیشم میتونین کمکم کنید که چکار کنم؟ممنون

دوستم قرص سرماخوردگى بزرگسالان رو هم امتحان کردى
؟ من خوردم خوب بوده

RE: آِیا سردرد از علائم شخص که ام اس دارد است؟ - nahid - 2014/06/12

دکتر به من گفت روز تزریقت آب زیاد بخور.میگن یکی از علتهای سردردهای میگرنی کمبود آب بدنه.
از طرفی خوردن قرصهای مسکن متعدد، میگرن رو تشدید میکنه و مقاوم.
پس بهتره قرص تحت نظر دکتر و طی مرحله ای که دکتر تعیین میکنه مصرف بشه .
اینطور نیست که قرص قویتر بهتر درد رو تسکین بده.

RE: سردرد و میگرن - عروس - 2014/11/19

سلام من میگرن دارم
اما دو روزه سمت چپ سرم تیر میکشه تو خواب و بیداری فرقی نمیکنه angry3
هی خوب میشه و هی تیر میکشه
قرصی هم نخوردم واسش
هرچی هست میگرن نیست Dodgy

RE: سردرد و میگرن - movahedi - 2014/11/19

(2014/11/19, 01:30 PM)عروس نوشته است: سلام من میگرن دارم
قرصی هم نخوردم واسش

داشتن انحراف بيني سر درد ميگيرند نفس كشيدن سخت.احتمال گرفتگي يا
انحراف بيني باشه/حدس و گمان؟؟؟؟

RE: سردرد و میگرن - helli - 2014/11/19

(2014/11/19, 01:30 PM)عروس نوشته است: سلام من میگرن دارم
قرصی هم نخوردم واسش

منم گاهی یه طرف سرم بخصوص دور چشمم وحشتناک درد می گیره طوری که حالت تهوع بهم دست میده اگه استراحت کنم حداقل 2-3 روز هم طول می کشه خوب بشه البته معمولا تا ژلوفن می خورم خوب میشه