وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) (/Thread-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-90-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-12-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88)

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - شهرزاد - 2012/03/07

ضمن تشکر از آقا فربود......

آقا رضا عکسا به دستمون رسید مرسی --خیلی قشنگ و جالبند

و هم اینکه با کیفیت خوبی افتادن

ممنونicon_cry

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - blue sky - 2012/03/07

دوستان دستتون درد نکند
به منکه خیلی خوش گذشت
عالی بود
ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دیداری پر خاطره بود
دوستانم را دیدم شاد شدم
موندم این همه انرژی از کجا آوردم
شما به من انرژی دادید
دوستان دوستتون دارم
icon_questionlove28icon_question
دستتون درد نکندicon_question

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - yummy - 2012/03/07

کاش ماهم عکس میدیدیم حداقل...هی...Huh

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - ارزو - 2012/03/07

مرسی برای عکس ها

اندازه نقطه بودم منagreement2

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - شهرزاد - 2012/03/08

فقط دوستانی که برای بار اول اومدن یک چیزی عرض کنم :wink2

شرمنده اگه نتونستیم کاری کنیم بهشون خوش بگذره یا به اصطلاح برای بار اول نتونستیم آن چنان رابطه ی گرمی باهاشون برقرار کنیم ولی خدا گواهه تمام سعیمون این بود که به بار اولی ها که تشریف میارن بهتر و بیشتر خوش بگذرهicon_questionicon_question

به بزرگواریه خودتون ببخشیدicon_question

ما تمام سعیمون به این بود که تمام دوستان به یک اندازه باشند Blush

باز هم شرمنده.......sad2

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - ثریا - 2012/03/08

(2012/03/08, 09:56 AM)شهرزاد نوشته است: فقط دوستانی که برای بار اول اومدن یک چیزی عرض کنم :wink2

شرمنده اگه نتونستیم کاری کنیم بهشون خوش بگذره یا به اصطلاح برای بار اول نتونستیم آن چنان رابطه ی گرمی باهاشون برقرار کنیم ولی خدا گواهه تمام سعیمون این بود که به بار اولی ها که تشریف میارن بهتر و بیشتر خوش بگذرهicon_questionicon_question

به بزرگواریه خودتون ببخشیدicon_question

ما تمام سعیمون به این بود که تمام دوستان به یک اندازه باشند Blush

باز هم شرمنده.......sad2

من از اینکه تو جمع شماها بودم احساس خوبی داشتم.اما چند روزه که دوستان واقعا دارن خیلی خیلی قشنگ ازم پذیرایی میکنن.دقیقا مثل غریبه ها.اصلا منظورم به شما نبود.ان شاءالله خدای بزرگ جوابشون و بدهrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

اینجا همه مثل همیم آقا علیرضا .... از یک موضوع مشترک...از یک خانواده ( ام اس سنتر )wink2

اگر دوستان حرفی می زنن (مثل خودم) اصلا منظوری منوط بر اینکه کسی تازه وارده و دیگران قدیمی نیست...angry2

من خودم به شخصه اگر حرفی زدم به شما ببخشیدicon_question

منظوره من این بود که خوشحال میشیم اگر پیشنهاد شما را صرفا جهت بهتر شدنه دیدارها بدونیم چون هر ایده ممکنه صد در صد به بهتر شدنه دیدار ها و کلیه برنامه ها کمک کنه.....icon_questionicon_question

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - ثریا - 2012/03/08

اتفاقا شاید یکی از شخصیت هایی که ازش گله ندارم شما باشید.
من هیچوقت از موقعیتی که توش هستم راضی نیستم چون میگم اگه راضی باشم دیگه پیشرفت نمیکنم.بخاطر همین به دیدار نمره 5 دادم.اما این دلیل بر بد بودن دیدار نیست.گفتم تا به حال همچنین جمعی ندیده بودم.
اما منظورم به رفتارهایی هست که یه سری از دوستان که خودشون میدونم با کی هستم از خودشون نشون میدم و به خودشون اجازه میدن دل یه ام اسی و بشکنن.rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

شما لطف دارید icon_question

خوشحالم که راضی هستیدsmiling

نه آقا علیرضا این طوری نیستShy

شما تو این سایت اومدید که بتونید آرامش داشته باشید فارغ از مشکلات بیرون تو جامعه(که استرس زاست) محیطی آروم در این سایت ............icon_question.

زیادم سخت نگیرید ...ashamed0006.gif.

هدف ما ازین دیدارها آشنا شدن عقاید متفاوت آدم هاست و تا جایی که راه داره کنار آمدن و همسو شدن با آن هاستsmiling

آقا علیرضا ، ما ام اس ها یاد گرفتیم زندگی رو خودمون درست می کنیم (با آرامش- بدون استرس-(چقدم من اینکارو میکنمlaughing3) بدون دل بستن به چیزهایی که افراد دیگر جامعه برایشان آنقد مهمه که ..)wink2

پس...Smile

در آخر ...fighting0030.gif. امیدوارم در دیدارهای بعدی و برنامه های بعدی حضور داشته باشید و با یک آقاعلیرضای جدید مواجه باشیم
happy0065.gif

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - seyyed reza - 2012/03/08

(2012/03/07, 07:06 PM)شهرزاد نوشته است: ضمن تشکر از آقا فربود......

آقا رضا عکسا به دستمون رسید مرسی --خیلی قشنگ و جالبند

و هم اینکه با کیفیت خوبی افتادن

ممنونicon_cry
سلام شهزاد خانم خوشحالم که از عکسها راضی هستین البته زحمت اصلیش به گردن آقا فربد بوده که من هم شخصا از آقا فربد نهایت تشگر را دارم
در ضمن من آدم انتقاد پذیری هستم چون هم دوربین هم خودم تمام کمال متعلق به دوستان و سایت هستیم
از شما دوستان اگه در کارام رفتارام عکس انداختن ایرادی دارم خوشحال می شوم ایرادم را اصلاح کنم
چون همتون بدون استثنا بهترین هستین من هم می خوام کمی از بهترینها باشم